Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Alınmaya Değer Mi ?

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Fiyatına Göre Alınır Mı?
Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Şu Anki Fiyatı 185.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Alanlar Memnun Mu?

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Hakkında yaklaşık 23480 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Açıklama Ve Özellikler

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Ürününün Satıcısı, KOREACO Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule ürününü 185.0 Tl'den Satılmaktadır.

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Kullanıcı Geri Bildirimleri
185.0 Tl ye satışta olan Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23480 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Düzenli kullanımda etkisini gördüm indirime girdikçe stok yapılacak bir ürün
İsim: e** k**
Tarih: 03 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EczaneTR

Yorum: Sadece 4 gün de hızlıca etki aldığım ürün yaklaşık 2 yıldır burun gözenek sorunu yaşıyorum ve kullanmadığım hiçbir ürün kalmamıştı taki karşıma bu ürün çıkana kadar çok çok memnun kaldım stok yapıcam ☺☺
İsim: M** Y**
Tarih: 03 Şubat 2024
Satıcı: Efsun Toptan

Yorum: ben ilk defa böyle bir ürünle karşılaşıyorum. ilk kullanmada etkisi gösteriyor nem canlılık sıkılaşma şahane iyiki denemisim gerçekten tereddüt etmeden alın. stokkkkk yapacağım 🤗
İsim: B** B**
Tarih: 11 Mart 2024
Satıcı: İnternetEczanesi

Yorum: indirimdeyken stokladim efsane
İsim: A** C**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: stok yaptığım bir ürün çok güzel cildimj sıkılaştırdi gözeneklerimi açıldı çok memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: H** A**
Tarih: 16 Ekim 2023
Satıcı: Toptan mağazası

Yorum: inanmamıştım ama artık sürekli stok yapıcam
İsim: E** B**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Uyguna aldım hepsini stok yaptım
İsim: k** A**
Tarih: 02 Kasım 2023

Yorum: Ürün resmen cildimi bebek yaptı cildimde gözeneklerin küçüldü aynı zamanda da cildim Işıl Işıl parlıyor😍
İsim: n** M**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Gece düzenli kullanımda bebek gibi cildiniz oluyor stoklayın derim🥰
İsim: D** Z**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Cildimi hem nemlendirip hem de sıkılaştırdı, aydınlık ve gözenekten uzak bir cilt için rutininize eklemeniz gereken bir ürün kesinlikle
İsim: **** ****
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: o kadar memnun kaldım ki , kesin stok yapılmalı.
İsim: İ** O**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Stok yapmalık serum
İsim: g** k**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: indirimde stoklamalık bir ürün cildim cok sevdi
İsim: Z** T**
Tarih: 06 Kasım 2023

Yorum: düzenli bir şekilde kullandığım ve cildime inanlmaz iyi gelen bir serum gozeneklerim çok güzel sıkılaşırken cildim çok güzel aydinlanip isil ışıl oldu
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2023

Yorum: muhteşem ötesi bir ürün indirime girdikçe stok yapıyorum ❤❤❤
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: İki tane aldık stokkkk yaptım bence almalısınız ❤❤
İsim: M** Ç**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: harika indirim olunca stok yapıcam
İsim: Necla t.
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: indirime girdikçe stok yapıyorum
İsim: N** D**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: gozeneklerimde gozle gorulur sıkılasma ve puruzsuz bir cildim oldu harila bir serum
İsim: n** y**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Araştırdığım markalar arasında içeriğiyle beğendiğim bu marka oldu. İndirimlerle aldım çok hesaplı oldu. Boyutu diğer serumlara göre baya büyük. Cildim hem canlandı hemde ışıldadı.
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: Alınmalı stok yapacağım
İsim: E** ş**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: harikaaa . stokladim kullanin kjllandirin
İsim: Aslıhan e.
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Güzel indirme girdiğinde stok yapacağım 🤭🤭 hediye için teşekkürler
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Yeni tanıştığım bir ürün kısa sürede gözeneklerimi sıkılaştırdı. Bu ürün sayesinde cildim çok canlı ve parlak. Uzun süre kullanımda çok daha güzel etki elde edebilirim
İsim: K** N** Ö**

Yorum: Rahatlıkla stok yapabileceğiniz bir ürün bayıldııımm
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: harika .stok yapcam . kızlar kacirmayin bu ürünü
İsim: N** S**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: uygun fiyatlı ve stoklanmasi gereken bir ürün
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: 3'lü şekilde 1'i bedavaya geldi indirimdeyken kaptım stok yapılacak bir ürün
İsim: M** Ü**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: ürüne bayıldım gözeneklerimin küçüldüğünü hissediyorum yumus yumus his bırakıyor cildim ışıl ışıl

Yorum: Çok güzel bir ürün düzenli kullanım önemli, bir süre sonra cidden farkı hissediyorsunuz ve değişim gözle görülür hale geliyor. Kargo hızlı ve paketleme de iyiydi.Ben bayıldım fırsat buldukça stok yapın kızlar
Tarih: 15 Nisan 2024

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Hamiler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz iyi günler dileriz

Soru: siyah serum ile kullanımı nasıl yapılır?
Cevap: merhaba siyah serum sabah mavi serum gün içi kullanıma uygundur.

Soru: Hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar efendim. Gebelik ve emzirme döneminde doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririz.

Soru: emzirirken kullanilir mi
Cevap: Merhaba efendim,Doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim 🌸

Soru: haftada kaç gün kullanılmalı etkisi fazla çünkü
Cevap: günlük kullanıma uygundur

Soru: Yüz temizleme jeli kullandıktan sonra mı bunu kullanmalıyız ve haftada kaç kere ?
Cevap: Merhabalar,akşam rutininde yüz temizleme sonrası kullanım sağlayabilirsiniz her serum arasına 1 dakika emilim süresi bırakmanız yeterli olacaktır

Soru: türk malı mı
Cevap: Merhabalar, KOREACO Markamız güney kore formulasyonları ile yazılmış bir Türk markadır efendim

Soru: Kullanımı nasıl?
Cevap: GÖZENEK SIKILAŞTIRICI NEMLENDİRİCİ AMPUL Cilt Serumdur .Kullanımı : temiz cilde 1- 2 damla masaj yaparak uygulayın ve durulamayınız günlük kullanıma uygundur günde 2 kez de kullanılabilir lakin önerimiz gece yatmadan evveldir serumdan sonra makyaj vs bütün işlemleri yapabilirsiniz.

Soru: Burun çevresindeki gözenekleri kapatır mı
Cevap: Evet efendim kapatır

Soru: Ürün kullanımı nasıl mavi olanın
Cevap: tüm serumların skt tarihi 09/25

Soru: 2 ürün istedim sadece bir tane geldi ??????? acil dönüş bekliyorum
Cevap: Merhabalar efendim Trendyol asistan ile talep oluşturabilirseniz yardımcı olacağız iyi günler dileriz

Soru: Merhabalar yeşil ile mavi serum arasında tam olarak ne gibi fark var birde mor olan serumu göz kapağımızada uygulaya biliyor muyuz acaba
Cevap: cılt problemınız nedır?

Soru: göz alti morluklarina iyi gelir mi
Cevap: Mor serum öneririm efendim

Soru: şişesi cam mı plastik mi
Cevap: merhaba efendim cam şişedir

Soru: yağlı bir cildim var ama gözeneklerim çok yok aknelerim yok denecek kadar az sadece bunu kullansam yeterli gelir mi daha iyi pürüzsüz olması icin
Cevap: Evet efendim

Soru: bize gelen plastik şişe ama
Cevap: Mağaza olarak satışını yaptığımız ürünlerin hepsi cam şişedir efendim farklı mağazadan almış olabilirsiniz

Soru: emziren anne kullanabilir mi ayrıca retinol var mı içinde cildim çok hassas
Cevap: Merhaba efendim,Doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim 🌸

Soru: kullanımı nasıl
Cevap: benım onerım: sıyah sabah yesıl mor gun ıcı sarı aksam mavı gece .temız cılde 1-2 damla masaj yaparak uygulayınız durulamayınız. gunluk kullanıma uygundıur.

Soru: hara istehsalidir
Cevap: Anlamadım efendim

Soru: Bunlarla beraber başka bişey kullanabilir miyiz
Cevap: Dilediğiniz serumlardan kullanabilirsiniz

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule Ürüne Ait Resimler

Aha & Bha Canlandırıcı & Gözenek Sıkılaştırıcı Ve Nemlendirici (AHA%10-BHA%2) Ampoule En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü