Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Ürün Alınmaya Değer Mi-

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf En Ucuzu Nerede Bulunur?
Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Mevcut Fiyatı 689.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Memnuniyet Durumu Nedir?

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Açıklama Ve Özellikler

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Ürününün Satıcısı, Hikvision Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf ürününü 689.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Kullanıcı Geri Dönüşleri
689.0 Tl ye satışta olan Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: on numara ürün
İsim: Ö** K**
Tarih: 24 Eylül 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: TEKNOLOJİ PANELİ

Yorum: Fiyat performans ürünü
İsim: P** Ç**
Tarih: 09 Kasım 2022
Satıcı: Güvenlikcepte

Yorum: çok iyi kalitesi
İsim: R** A**
Tarih: 23 Eylül 2022

Yorum: Açısı çok geniş ve netliği çok güzel. Eski kameralarımıza göre iki katgenişlikte görüş açısı var
İsim: B** Y**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Guruntu kalitesi iyi değil eski tuşlu cep tlf kamerası bile bundandaha iyi aldığıma pişman oldum..
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2023
Satıcı: iba grup

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Dahua kaydedici de çalışır mı mikrofon özelliği var mı çalışırdırır mı ?
Cevap: Merhaba efendim Ses kartı takarsanız çalışır.

Soru: Dış kamera olarak kurulurmu kamera da ses varmıdır
Cevap: Merhaba iç ortam kamerasıdır 16d0t-ıtpfs modeli hem sesli hemde dış ortama uyumludur

Soru: merhaba ürün dış ortam ile uygun mu
Cevap: merhaba, hayır dış ortama uygun değil

Soru: mehraba bun kablosu varmi ? kaç metre ?
Cevap: Merhabalar ürünün üzerinde 20 cm bağlantı aparatı bulunan kablosu mevcut

Soru: WiFi ile mi baglanti kuruluyor. telefondan alanı izleyebiliyor muyum?
Cevap: Wi-Fi bağlantısı söz konusu değil kablolu sistem ile kayıt cihazına bağlanır cihaza internet verildikten sonra uzaktan izleme yapabilirsiniz

Soru: Kabloyu sizmi veriyorsunuz
Cevap: Kameraya ait kendi kablosu içinde veriliyor efendim

Soru: kamerada mikrofon mevcut mu
Cevap: Merhaba, malesef mikrofon özelliği yok,

Soru: peki sadece wifi ilemi bağlantı sağlıyor mobil veriyi de desteklermi öyleyse ne kadar uzaklıkta destekler
Cevap: Merhaba, wifi ile çalışmaz, kayıt cihazınıza takılır bu kamera, sd kartlı kamera değildir, kayıt cihazına internet verirseniz dünyanın her yerinden izlersiniz

Soru: Merhabalar ürün Sesli mi ?
Cevap: Merhaba ürün sesli değil ıtpfs uzantılı olan ürün sesli

Soru: Merhaba. Mağazanızda hikvision ds-2ce76d0t-exipf açıklamalarda bir normal var birde mini yazan var. Ürünün iki farklı boyutumu var?
Cevap: Merhaba herhangi bir boyut farkı yoktur farklı başlıklar altında satışı yapıldığı için iki farklı ilan mevcut

Soru: 3 adet almak istiyorum 2 görünüyor stokta var mı acaba
Cevap: Merhaba, stokta var kamera

Soru: hikvision ahd dome kamera satin almak istiyorum fakat satın aldığım ürünün ses kaydı yapmasıni istiyorum hangi ürünü satın almam gerekir ürün kodu yada ismini açık yazabilirmisiniz
Cevap: Merhaba, stoklarımda hikvision sesli dome yok malesef

Soru: Merhaba;Hikvision Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf 9176596 bu ürün gece görüşlümüdür.
Cevap: Evet 20m gece görüşü vardır

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf Fotoğraf Ve Görseller

Ahd Kamera Dome Turbo 2mp 2.8mm 1080p Hıkvısıon Ds-2ce76d0t-exıpf En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü