Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Alınmaya Değer Mi

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Şu Anki Değeri 649.0 Tl'den Satılmaktadır.

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Ürün Açıklaması

_x000D_
_x000D_
NORTH AİR RGB MACROLU GAMİNG MOUSE_x000D_
_x000D_
_x000D_
North Air, yarı çok-yönlü, 115 gram ağırlığa sahip kablolu RGB Oyuncu Faresi_x000D_
FPS Oyunları İçin Uygun, 7200 DPI Optik Sensör, Sıfıra yakın tıklama gecikmesi,_x000D_
%100 PTFE Kaygan Fare Ayakları ve Dayanıklı Tasarım._x000D_
_x000D_
Hassas hareket takibi: Sınıfının lideri %1 sapmayla 7.200 Dpi. _x000D_
Ergonomik : 115 gramlık tasarımı ve ergonomik şekli, uzun süreli yoğun oyun seanslarında konfor sağlıyor. _x000D_
Sıfıra yakın tıklama gecikmesi: Benzersiz mekanik düğme gerginliği sistemi, yanlışlıkla tıklamalar olmadan anında düğme etkinleştirmesi garantiliyor. _x000D_
Üstün tıklama hissi: North Mikro Anahtarlar, tutarlı tıklama kuvvetiyle sağlam tepkimelerle öne çıkıyor. _x000D_
Akıcı ve hızlı hareketler: North Prof Skates ve %100 PTFE fare ayakları. _x000D_
Anında DPI değişimi: Kaydırma tekerleğinden DPI değiştirme sayesinde zahmetsiz şekilde ayarlama yapmak mümkün. _x000D_
Kolay yapılandırma: North Gaming Software yazılımı, kolay kurulum ve renk özelleştirmesi sağlıyor. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
PROFESYONEL HASSASİYET_x000D_
North Air Black ile hiç olmadığı kadar benzersiz hassasiyeti deneyimleyin. Maksimum rahatlık ve daha iyi kontrol sağlamak için üst düzey espor profesyonelleriyle test edilen ergonomik bir şekle sahip 115 gramlık North Air Black, rekabetçi oyunlarda potansiyelinizi ortaya çıkarmaya yardımcı olan sektör lideri özelliklere donatıldı. _x000D_
_x000D_
ŞEKİL DEĞİŞTİREN ERGONOMİ_x000D_
FPS oyunlardındaki espor profesyonelleriyle tasarlanan North Air maksimum rahatlık ve kontrol için optimize edildi. _x000D_
_x000D_
_x000D_
ÖZEL TASARLANAN FORM_x000D_
Mouse’un yan kısımları daha sağlam ve kolay kavrama için içe doğru eğimlidir. _x000D_
_x000D_
_x000D_
HARİKA KONUMLANDIRILMIŞ YAN DÜĞMELER_x000D_
Yan düğmeler, baş parmakla daha iyi erişim için uygun şekilde konumlandırıldı. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
GENİŞ YAN KENAR_x000D_
Sağ taraftaki kenar yüzük parmağınızı yaslayabilmeniz için fazladan alana sahip. Bu, işaret ve orta parmağınız için daha iyi hareket kabiliyeti sağlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
YÜKSELTİLMİŞ TÜMSEK_x000D_
Rahat destek için avucunuzun içinde hareket edecek şekilde tasarlanmış kavis. _x000D_
_x000D_
KONTURLU SOL/SAĞ DÜĞMELER_x000D_
Parmaklar düğme kenarlarına rahatça yaslanır _x000D_
_x000D_
NORTH AIR PRO OPTİK SENSÖR_x000D_
7200 DPI seviyesine ulaşan yeni North Air optik sensör, üstün hassasiyetle hedefleri takip etmenize ve hızlıca nişan almanıza olanak sağlayan %1’den daha düşük sektör lideri sapma sunar. _x000D_
_x000D_
CAM ÜZERİNDE TAKİP TEKNOLOJİSİ_x000D_
Bu performans seviyesine yeni eklenen cam üzerinde takip teknolojisiyle artık hemen hemen her masa yüzeyinde erişilebilir. _x000D_
_x000D_
AKICI VE SERİ KAYDIRMA_x000D_
North Air Special Skates ve %100 PTFE fare ayakları, kablonun engellere takılmadığı akıcı mouse hareketleri sağlar. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
Teknik Özellikler : _x000D_
_x000D_
_x000D_
Bağlantı Tipi_x000D_
USB Kablolu_x000D_
Dizayn_x000D_
Gaming_x000D_
İzleme Tipi_x000D_
Optik_x000D_
Tuş Sayısı_x000D_
7_x000D_
Kullanım Şekli_x000D_
Çift Yönlü_x000D_
Max DPI_x000D_
7200 DPI_x000D_
_x000D_

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Ürününün Satıcısı, North Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse ürününü 649.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Yorumlar Ve Değerlendirmeler
649.0 Tl ye satışta olan Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Sipariş verdiğim gibi kargoya verildi ve sonraki gün elime ulaştı harikakargo ağırlığı da güzel tavsiye ederim ben %40 indirimle aldım buindirimi kaçıramazdım.
İsim: Y** Z**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: North Türkiye

Yorum: ürün o kadar cok guzelki hissiyati eldeki kayganligi herseyi tam birgamer icin north bu işin zirvesinde ozellikle saticilari asiri ilgili insanlar
İsim: n** ş**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok iyi çok memnun kaldım keşke daha önce alsaymısım dediğim bir ürün
İsim: İlayda Ö.
Tarih: 24 Temmuz 2024
Satıcı: Prestij Store

Yorum: Biraz büyükçe ama güzel
İsim: Y** e** K**
Tarih: 29 Eylül 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel. Hassasiyeti çok iyi. 2 gün içinde elimeulaştı. Paketleme çok iyidi. Hediye için teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: hızlı kargo ve özenli paketleme ürün de kaliteli teşekürler
İsim: A** B**
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: tutuşu iyi kafi mouse
İsim: ö** f** g**
Tarih: 25 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet güzel bir çok renk ve mod a dönüştürmek için düğmesi var.Programla da oluyormuş sanırım. Daha programa bakmadım. Yiğenim için aldım
İsim: E** T**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: Dün sipariş ettim bugün elime ulaştı ve hemen kullanmaya başladım. Çokbeğendim çok kullanışlı ve rahat. Teşekkür ederimm bu kadar hızlı vekaliteli ürün sattığınız için.
İsim: Ö** N** K**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel hediye için teşekkürler
İsim: Ç** C**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: tek kelimeyle Harika 1ürün
İsim: U** F**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok güzel mouse + mouse pad aldım ayrı ayrı ikiside çok kalitelimouse ile drag click yapılıyor tam hayalimdeki mouse o kadar çokbeğendikki hediye ettikleri 25o tllik kupon ile aynı mousu arkadaşımadaaldık herkese tavsiye ederim ilgi ve alakaları 10 numara

Yorum: Aşırı iyi. Büyük eli olanlar için boyutu ideal kullanımı rahat
İsim: A** K**

Yorum: dünya nın en kaliteli mause si
İsim: D** A**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: O kadar güzel bir fareki kesinlikle düşünmeden alın derim tam bir fiyatperformans ürünü pedin üzerinde çok da güzel kayıyor tam fps oyunlarıiçin ve hediye içince ayrıca teşekkür ederim ❤
İsim: B** G**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Sağlam paketlenmiş. Hızlı kargo, fiyat performans.
İsim: Ö** F** B**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: ürün çok fena tavsiye ederim
İsim: D** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: düzeltme: bu kadar iyi bir hizmet görmedim açıkçası hemen iletişimegeçildi sorun çözüldü teşekkürler North ailesi:)
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün makro yazılımı çok iyi çalışıyo sitesinden indirip denedim bizzatrgb detayları ve ürünün kendiside güzel. Ek olarak 2 yılda garantisivarmış ilgili firma kargoda ertesi gün geldi çok memnun kaldım.
İsim: Yusuf ö. A.
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün Rgb detayları çok iyi farklı ayarlayabiliyorum. Birde yazılımprogramını indirdim makro kullanıyorum oyunlarda ilk defa müzik ritminegöre rgb efekti veren mouse gördüm. Birde ele oturuşu ve mousepad dekayganlığı çok iyi gerçekten zaten araştırarak almıştım çok memnun kaldım
İsim: F** P**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Mouse ele çok güzel oturuyor ve mouse padin üzerinde çok iyi kayıyor fpsoyuncusu olarak tam bir performans ürünü
İsim: E** K**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün üst yüzeyi çok iyi bir şekilde ele oturuyor ve uzun sürekullanımda elim kaymıyor mouse dan aynı zaman mouseun alt kayganlığıdaçok hoşuma gitti. Aynı zamanda bir kadin gamer olarak ürün tasarımlarıçok dikkatimi çekiyor gerçekten kullandığım en şık RGB gamingmouselardan oldu. Çok şık ve zarif cok begendim.
İsim: Rabia Ü.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: çok iyi alınabilir.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Harika ürün tam bir f/p
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Bayan oyuncu olarak Viper g300s ve rival3lerden sonra, sanki daha öncetoplu mouse kullanıyormuşum bune be dedirtti , makro yazılımı ve muzikekolayzer uyumlu RGB efektleri harika yayınlarımdada övmeye devam edicem
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: ne garanti belgesi var ne bi halt sıradan mause macro ile ilgiligooglede bile bir yorum yok çok yanlış yaptık aldım geri iade edecem
Tarih: 10 Ağustos 2024

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürün makrolumu
Cevap: Evet efendim , Profesyonel Makro yazılımı mevcuttur , kullanımı çok kolay ve kullanışlıdır

Soru: Üründe tek renk varımdır
Cevap: Merhabalar efendim , evet var, ister tek renk ister rgb , ister müzik ekolayzer uyumlu çalışan efektler ister oyunda silah ateş etmesi ile entegre efektler 15+ ışık efekti seçeneği mevcut :)

Soru: ürün usblimi
Cevap: Merhabalar efendim evet USBLi

Soru: ağırlığını öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhabalar kablosuz net ağırlığı 85 gr kablo dahil 105 gr efendim

Soru: Bence bu 1 k hz değil 125
Cevap: Aldığım notlar doğrultusunda cevaplar veriyorum en doğru bilgiyi mesai saatleri içerisinde sorarsanız yetkililere sorabiliriz veya doğrudan marka ile görüşerek alabilirsiniz efendim

Soru: ürün kaç hz ve kaç gram
Cevap: merhabalar 1k hz - kablosuz 85gr kablo dahil 105 gr

Soru: selam minecraft icin alacağım ürün kaç cps yapar?
Cevap: Tam olarak net bilgi mesai saatleri içerisinde alabilirsiniz ama Minecraft için birebir uyumlu ürün çok tercih edilen ve beğenilen bir ürün :)

Soru: Merhaba, tuş sayısı ne kadardır?
Cevap: toplam 7 tuş efendim

Soru: Ürün yazılımı var mı
Cevap: Merhabalar, evet north yazılımı mevcut efendim

Soru: Ürün kaç hz
Cevap: 1k Hz efendım

Soru: mouse polling rate kaç ve switchi nedir acaba
Cevap: Merhabalar , 1000Hz 350ps North 825725 Gaming sensör, 15+ göz alıcı rgb efektleri ek olarak ekolayzer ve silah ateşi uyumlu rgb efektleri var , makro yazılımı mevcut, detaylı bilgi için videolarını izleyebilir mağazalarda deneyimleyebilirsiniz :) ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: Usb çoğaltıcıyla ipadime bağlayabilirmiyim?
Cevap: Bu aparat ile daha önce bir deneme yapılmadı efendim

Soru: Merhaba ürün kablosuzda kulanılabilirmi
Cevap: Merhabalar bu ürün kablolu efendim kablosuz model kodu North Game Over

Soru: IPS değeri kaç acaba bir bilgi göremedim de
Cevap: North 825725 sensör 350ps efendim ,

Soru: Merhabalar laptopa oluyor mu?
Cevap: Merhabalar efendim evet USB girişi olan tüm leptoplara ve bilgisayarlara uyumlu efendim ☺

Soru: Ürün kaç gram
Cevap: Merhabalar , Ürünün kendisi 85 Gramdır, kablo dahil ağırlı ise 105 Gr dır

Soru: Sensör bilgisini öğrenebilir miyim? Kaç IPS ve hızlanma g değeri nedir?
Cevap: North 825725 sensör mevcut

Soru: armoury crate ile uyumlumu yoksa sadece kendi yazılımı ilemi ayar cekebiliyoruz
Cevap: Kendi yazılımını kullanıyorsunuz efendim :)

Soru: Pubg oynamak için kullanışlımı acaba
Cevap: Merhabalar efendim , ürünün aylık ortalama 3000+ satışı var hiçbir sorun olmadı çok şükür , ek olarak internet cafe ve bazı e spor takımları tarafındanda kullanılıyor gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz :)

Soru: Merhaba, ürünün ips ve g değerleri, hemde sensör markası nedir?
Cevap: Merhabalar , North 825725 sensör mevcut efendim 350ps değerinde efendim ☺

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse Ürün Resimleri

Air Rgb Kablolu 7.200 Dpı Profesyonel Makrolu Fps Gaming Oyuncu Mouse En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü