Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Tavsiye Eder Misiniz ?

Cansel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Şu Anki Satış Fiyatı 845.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Hakkında yaklaşık 392 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Ürün Açıklaması

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Ürününün Satıcısı, Tiens Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet ürününü 845.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Kullanıcı Geri Bildirimleri
845.0 Tl ye satışta olan Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
392 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: özellikle kızlarım için aldım, sancıları oluyodu ve ağrı kesici kullaniyolardi, airiz ped ile ağrı kesiciye gerek kalmadı, memnunuz
İsim: **** ****
Tarih: 31 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BAHAT AKTAR YÖRESEL ÜRÜNLER

Yorum: teşekkür ederim yıllardır tercih ettiğim bir ürün,gayet güzel
İsim: N** C**
Tarih: 03 Eylül 2024
Satıcı: Vital Market

Yorum: Çok hızlı kargo 2 gün önce sipariş ettim deprem bölgesi olmasına rağmen çok hızlı geldi iyiki trendyol ped içinde şunu söyleyebilirim ben 2 yıldır kullanıyorum polikist overim ve sayesinde kistlerimi düşürdüm Artı adetim çok güzel düzenledi ağır adet sancısı geçirenlere öneririm ağrını felan kalmıyor annem bu pedden krem yapıp kullanıyor bile iyiceDevamını Oku
İsim: E** G**
Tarih: 12 Ocak 2024
Satıcı: KOPUZ KİTAP

Yorum: Mükemmel asla başka ped kullanmıyorum çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum. Set olarak alınca daha ekonomik oluyor.
İsim: İ** M**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Satıcı: MN ONLİNE

Yorum: devamlı kullandığım ürün hızlı kargo içinde teşekkür ederim
İsim: a** b**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Kızlar inanılmaz konforlu, alın aldırın :)
İsim: S** T**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Her alışverişte sepete attığım bir ürün oldu. Emiciliği müthiş. Taşma korkusu yaşamıyorum. Keşke biraz daha ucuz olsa.
İsim: T** E** K**
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: Dereli

Yorum: Bittikçe aldığım bir ürün vazgeçilmezim oldu kargo da hızlı geldi
İsim: Y** B**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: Sonkullanıcı

Yorum: Tek kelime ile harika👏👏👏
İsim: Hatice K.
Tarih: 09 Eylül 2024
Satıcı: SEPETTENEVAR

Yorum: Çok kaliteli bir ürün kesinlikle sağlık için de tercih edilmeli 👍🏼
İsim: H** Y**
Tarih: 14 Mart 2024
Satıcı: MGK İÇ VE DIŞ TİCARET

Yorum: neredeyse bir yıldır kullanıyorum, sağlığınızı düşünüyorsanız diğer petleri bir kenara bırakın,aşırı tavsiye ediyorum yok böyle bir rahatlık, keşke biraz da fiyatı uygun olsa.
İsim: M** a**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: 1bucuk yıldır düzenli olarak kullaniyor kesinlikle tavsiye ederim mutlaka kullanın hem rahatsızlık hissi yok hemde tedavi edici alın aldırın 😇😎
İsim: E** B**

Yorum: Hijyenik her kadının kullanması gereken birşey
İsim: H** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: zaten kullandigim bir urundu. paket halinde olunca aldim. paketlemesi guzeldi.
İsim: A** G** S**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Bir kere denemek için kullandım. Artık başka ürün kullanmıyorum. İndirimlerde stokluyorum.
İsim: Melike K.
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Doktorumun tavsiyesi ile aldım ped kullanmayı hiç sevmeyen ben buna bağımlı oldum
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Daha öncede kullanıyordum çok memnunum . Özellikle mentollü oluşu çok iyi
İsim: G** Ç**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: çok rahat harika
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Çok güzel beğeniyoruz hep kullandığımız ürün sağlıklı paketlemesi güzel
İsim: S** A**
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: Her kadının kullanması gereken mükemmel bir ürün
İsim: M** K**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: sağlam ve özenli bir şekilde geldi teşekkür ederim
İsim: M** A**
Beden: 20 Ağustos 2024
Satıcı: melikshop

Yorum: Çok rahat, güvenli,
İsim: Solmaz A.
Tarih: 12 Şubat 2024
Satıcı: EMİN SANAL MAĞAZA

Yorum: favorim bu set
İsim: Ö** K**
Tarih: 11 Ağustos 2024

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün.oldukça iyi👍 son derece güzel paketlemiş teşekkürler
İsim: A** K** Ş**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Set olarak aldım memnunum özellikle sık ped değiştirememişim günlerde kurtarıcı
İsim: S** T** E**
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Harika bi ürün Alın aldırın
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Uygun fiyat bulunca aldığım şiddetle tavsiye edeceğim bir ürün marka
İsim: Ebru Ş.
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: ürünü kistim için aldım akıntısı olan bir kadın degilim dolayısıyla günlük ped hiç kullanmam fakat satıcı kullanmam gerektiğini söyledi 2 gündür kullanıyorum ferahlatıcı bir etkisi war ped hiç yokmuş gibi konforlu insallah yararını gorurum
İsim: b** a**
Tarih: 27 Haziran 2024
Satıcı: WINGS

Yorum: Ürün çok kaliteli geldi herkese öneriyorum
İsim: N** N** Ö**
Satıcı: AÇI Pazar

Yorum: sorunsuz şekilde geldi umarım alerji yapmaz en çokta bunun için aldım
İsim: Ç** G**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Merak Edilenler

Soru: merhaba idrar kacirma için olanı varmı
Cevap: Bu set geçerlidir efendim

Soru: son kullanma tarihi nedir
Cevap: 2026 efendim

Soru: içinden test kiti çıkıyor mu bazı yerlerde türkiyeye test kitinin zor girişi olduğu için ürün içinden çıkmıyor artık diyenler varda
Cevap: Merhaba her paketin içinden çıkıyor müşterilerden test çıkmadığına dair henüzbir geri dönüş almadık.

Soru: akıntıyı kesermi kaç gün kullanılması gerekiyor fayda için
Cevap: Adet dışı bir akıntı varsa ürün düzenli kullanımda fayda verir fakat ilk olarak doktorunuza danışamınızı tavsiye ederiz

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba Trendyol express ve Sürat kargo ile birlikte çalışmaktayız. Sistem otomatik olarak hangi kargo ile gönderim yapılacağını belirliyor. Mağaza olarak müdahale edemiyoruz.

Soru: 1 kutudami 98 tane var
Cevap: Evet 30 gündğz 60 günlük 8 gece

Soru: yakması normal mi ve bir zararı olur mu?
Cevap: İçersinde o 2 ozon olduğu için bu hissiyatı duymanız normaldir Hiç bir zararı yoktur

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz

Soru: Sonkullanma tarihi varmı. Ürünleri nasıl orda da muhafaza ediyorsunuz güneş felan görmemeli diye biliyorum eski paket mi yeni mi nerden anlariz
Cevap: Merhaba ürün skt 2026 tarihli. Ürünler iç mekanda kutuların içinde oda sıcaklığında muhafaza ediliyor.

Soru: iyi gunler.pedi kullanirken orta kismindaki mavi kisim islatmak mi gerekiyor?oyle birsey duydum bilgi verirmisiniz
Cevap: Islatmaya gerek yoktur. Isıyla birlikte ozon ve negatif iyon aktifleşecektir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: tek bir paketin içinde kaç tane var?
Cevap: toplam 98 adet ped var gece, gündüz ve günlük

Soru: Mentollü mü ?
Cevap: Evet efendim

Soru: ürün orjinsl mi neden normal tiens satış danışmanlarından daha uygun acaba
Cevap: toplu alım yapıldığından uygun satıyoruz

Soru: Son kullanma tarihleri nedir?
Cevap: 2025 efendim

Soru: Bu paketteki ürünlerin içeriği nedir? Hepsi normal ped mi? Günlük pedde varmı içinde
Cevap: MERHABALAR, AIRIZ KADIN PEDİ İÇERİĞİ GÜNLÜK PED X 2 PAKET , GÜNDÜZ PEDİ X 3 PAKET , GECE PEDİ X 1 PAKET TOPLAM 98 ADETTİR.

Soru: polikistik over kisti var bende 1 buçuk aydır regl olamadım ürününüzün kistleri geçirmeye yardımı varmı
Cevap: Tavsiye edilir efendim

Soru: Ürünün içerisinde 3 günlük 3 normal gündüz ped 2 gece olmak üzere mi 98 adet
Cevap: Hayır -> 60 Günlük ped (2 paket, pakette 30 ar adet ped) + 30 Gündüz ped (3 paket pakette 10 ar adet ped) + 8 Gece ped (1 paket, pakette 8 adet ped) olmak üzere 98 adet ped var

Soru: son kullanma tarihi nedir aceba
Cevap: Ürün skt 2026

Soru: kaç gece kaç gündüz pedi var acaba ? 98 ürünün içi nasıl gündüz pedi , gece pedi ve günlük ped var mı
Cevap: Merhaba Her 6lı paket içerisinde; 2 paket (30+30 adet) yaprak boy 3 paket (10+10+10 adet) gündüz boy 1 paket (8 adet) gece boy Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhabaa paket içeriğinde ne var
Cevap: PAKET İÇERİSİNDE 2 PAKET 30'AR ADET GÜNLÜK PED (60 ADET GÜNLÜK), 3 PAKET 10'AR ADET GÜNDÜZ PED (30 ADET GÜNDÜZ), 1 PAKET 8 ADET GECE PED OLMAK ÜZERE 6 PAKET 98 ADET PED BULUNMAKTADIR...

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet Resim Ve Fotoğraflar

Airiz Hijyenik Kadın Pedi Set 98 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü