Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Tavsiye Edilen Yer Neresi

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Şu Anki Fiyat Aralığı 2799.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Ürün Açıklaması

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Ürününün Satıcısı, Sarftech Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz ürününü 2799.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Ürünü Kullananların Görüşleri
2799.0 Tl ye satışta olan Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Net alin bu fiyata en iyisi
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Sarftech

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhabalar klavye ingilizce mi turkce mi
Cevap: Merhabalar efendim İngilizce

Soru: ürünün switch türü nedir? teşşekürler
Cevap: Gift Switch ve Flying switch olmak üzere 2 türdür efendim. Mavi ve Kırmızı olarak düşünebilirsiniz. Fakat daha profesyonel bir hissi vardır. Klavyemiz oyuncular ve yazılımcıların geri dönüşleri ile özel üretilmiştir.

Soru: Bazen tuşlara 1 kere basmanıza rağmen 2 kere yazıyor. Çift tıklama sorunuyla bunu söylemek istemiştim.
Cevap: Asla efendim böyle bir sorun yaşarsanız garanti kapsamındadır ivedilikle yardımcı oluruz.

Soru: ajazz ak820pro versiyon mu düz 820 mi çünkü fotoğraflardaki 820pro ama başlığa yazdığınız düz 820
Cevap: Pro efendim

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz Fotoğraf Ve Görseller

Ajazz Ak820 %75 Mekanik Klavye Akıllı Ekranlı Bağlantı Modlu Profesyonel Gaming Klavye Mor Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü