Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Satın Alır Mısınız ?

Nilgun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
501
0
0
Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Şu Andaki Fiyatı 288.92 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Hakkında yaklaşık 4384 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Ürün Hakkında Bilgi

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Ürününün Satıcısı, Yves Rocher Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit ürününü 288.92 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Hakkında Yapılan Yorumlar
288.92 Tl ye satışta olan Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4384 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Vaatlerini yerine getiren bir ürün benim ciddi bir gözenek ve siyah nokta problemim var fakat bu ürünle inanılmaz seviyede azaldım mis gibi pırıl pırıl bir cilt haline geldi
İsim: H** G**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yves Rocher

Yorum: bittikçe aldığım, sürekli stok yaptığım bir ürün
İsim: s** k**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: bu fiyata alabileceğiniz en en iyi tonik olabilir özellikle indirime girdiğinde direkt stokluyorum cildinizin nefes aldığını hissediyorsunuz
İsim: E** Ç**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: ilk daha bu yapıda bir tonik denedim yüzü yumuş yumuş yapıyor. kokusu çok hoş cildimi dinlendirdiğini hissedebiliyorum tekrar stok yapacağım kesinlikle
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: inanilmaz gerçekten 😍 ilk kullanımdan itibaren mükemmel dokusu ve kokusyla aşırı memnun kaldım. geçen hafta indirimdeyken almıştım rutinimde ilk 3 te yerini aldı. aynı markanın temizleyicisiule yüzümü yıkadıktan sonra uyguluyorum pammık gibi yumuşacık bir cildim oluyor. aynı markanın nemlendirici ile son noktayı koyuyorum. mükemmel bir ürün kesinlDevamını Oku
İsim: Ç** D**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Bittikçe stokladığım ürün
İsim: S** Y**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: stoklayacagim muhteşem ürün
İsim: S** K**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: tam bir nem bombasi. karma cilde sahibim ve cok memnun kalarak kullaniyorum. pamukla degil de yumos yuz pedi Ile kullaniyorum daha cok yuzume nufus ettigini dusunuyorum. cok memnun kaldim bittiginde tekrar alacagim
İsim: D** D**
Tarih: 10 Temmuz 2022

Yorum: mükemmel kokuyo indirimdeyken stokladim
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Çok iyi bir tonik gözeneklere çok iyi geliyor stok yapacağım
İsim: E** Ç**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Bayıııııldııııımmmm💕💕 gerçekten mükemmel bi tonik kokusu muhteşem jel yapıda yumuşacık yaptı cildimi kurutmadı bundan sonra yeni fav💚 umarım lekelerede iyi gelir
İsim: N** G**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: O kadar güzel ki bundan sonra vazgeçilmezim ve stok yapacağım
İsim: E** B** Ç**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: KULLANDIĞIM EN İYİ TONİK DİYEBİLİRİM STOK YAPACAĞIM
İsim: A** Ö**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Ürünü övmüşlerdi, aldım kullanıyorum ve cildime iyi geliyor :)
İsim: C** B**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Bittikçe stoklıycam
İsim: H** Ö**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Sürekli kullandığım serinin ürünleri düzenli kullanımda siyah nokta ve aknelerde gözle görülür azalma oluyor küçük hediyeniz için teşekkür ederim çok memnunum burada mağazaya göre uygun
İsim: M** B**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: siparişim 2 gun içinde elime ulaştı kullandıktan sonra yorum yapıyorum yüzüm yumuşacık oluyo ve güzel nemlendiriyor sürekli alabilicegim bir ürün
İsim: B** K**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Düzenli kullanımda gerçekten etki ediyor fiyatı pahalı ama hakkını veriyor ciddi anlamda cildimi toparlayan şeylerden biri oldu
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel gerçekten yüzüme çok iyi geldi kargoda güzel paketlenmiş di hizili geldi
İsim: i** m**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Oğluma aldım memnun kaldık çok iyi geldi cildinize
İsim: MÜCELLA Ç.
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: Makyaj temizleme sırasında kullanıyorum çok güzel bi ürün paketleme güzeldi
İsim: G** Ş**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Çok çok güzel bir kutu bitirdim ikinciyi aldım verdiği temizlik hissi mükemmellll
İsim: E** B**
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: indirimde almistim harika yumusaklik sagliyor.
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: guzel stoklanacak urun
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: @selinledene tavsiyesiyle aldım… resmen harika o kadar iyi geldi ki cildime 😭
İsim: M** U**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Ürüne bayıldı cildim çok yağlıydı ama sürer sürmez o sıkılaşma hissini veriyor jel gibi bir kıvamı var ayrıca çok güzel kokuyor ben çok beğendim stok yapacağım.
İsim: M** D**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Pişman olmucağınız bir tercih benim cildime çok ii geldi
İsim: ö** y**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: o kadar güzel ki bayıldım ben 195 TL aldım stolklayamadim siz şimdiden stolklayin yüzünüzde kullandığınızda yumuşacık yapıyor termizlik hissi veriyor ben baya kullandıktan sonra ürünü degerlendirmek istedim. umarım size faydalı gelmiştir.
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: yumuş yumuş ediyor favori ürünüm olur
İsim: Belinay D. Ç.
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Nisan 2024

Yorum: stoklanacak bir ürün harika tonik
İsim: K** A**
Tarih: 21 Aralık 2023

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: bu arada pamukla uygulayin demişsiniz ama jel kivaminda pamuga döktüğüm zaman pamuk direkt emiyor yuzume etki etmiyor onun yerine elimle yuzume uygulasam direkt olur mu
Cevap: Tabiki olur iyice yüzünüze yayın ve ovalayarak cildin emmesini sağlayın

Soru: Salisilik asit yüzde kaç ???
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün içeriklerimizin yüzdelik oranları birebir olarak paylaşılamamaktadır. Ürünlerimiz yüksek oranda bitkisel içeriğe sahiptir. Ürün formülümüzde bulunan doğal olmayan içeriklerimizin ise cildinize zararı bulunmayacak şekilde en minimize olacak derecede eklendiğini belirtmek isteriz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: nasil kullanilmali jel gibi oldugu icin bi miktar elime alip ellerimle sursem etkili olur mu yoksa illa pamuklami surmemiz lazim
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz her gün sabah ve akşam temizleme jelinin ardından özellikle yüzün daha yağlı olan T bölgesine (alın, burun, çene), göz çevresi hariç tüm yüzünüze pamuk yardımıyla uygulayınız. Durulama gerektirmez. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: hamile kullanımı için uygun mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Kuru bir cildim var sivilcelerim icin uygun mudur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz cildi kurutmadan sebum fazlasını emer ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Akneden kaynaklı kızarıklıkları hafifletir; temiz, mat ve arınmış bir görünüm sağlar. Size kuru cilt serimizi öneririz. Link: https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=136484142,103568607,147694623,136484994,103197920,148462673,103568975,136482947,135023407,145149531,136483363,145162545,103197905,288735052,364317657,364317569,328931575,650686705,650686974,652771355&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba gebelikte kullanıma uygun mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, hamile kadınlar ve emziren anneler üzerinde testlerimiz gerçekleştirilemediği için sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: yüzde kaç salisilik asit içeriyor acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün içeriklerimizin yüzdelik oranları birebir olarak paylaşılamamaktadır. Ürünlerimiz yüksek oranda bitkisel içeriğe sahiptir. Ürün formülümüzde bulunan doğal olmayan içeriklerimizin ise cildinize zararı bulunmayacak şekilde en minimize olacak derecede eklendiğini belirtmek isteriz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: merhabalar ürün sanırım jel formunda elle mi yoksa pamukla mi cilde uygulanmalıdır acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz jel formundadır.Her gün sabah ve akşam temizleme jelinin ardından özellikle yüzün daha yağlı olan T bölgesine (alın, burun, çene), göz çevresi hariç tüm yüzünüze pamuk yardımıyla uygulayınız. Durulama gerektirmez. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba salisilik asit oranı kaç acaba?
Cevap: MERHABA DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ, İçerik Listesi : AQUA/WATER/EAUALCOHOLALOE BARBADENSIS LEAF JUICEGLYCERINHAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) WATERPEG-40 HYDROGENATED CASTOR OILXANTHAN GUMPARFUM/FRAGRANCESALICYLIC ACID.SODIUM HYDROXIDEPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT*SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACTSODIUM BENZOATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATELEDUM GROENLANDICUM EXTRACTACACIA SENEGAL GUM SAĞLIKLA MUTLU GÜNLER DİLERİZ.

Soru: Bu Ürünü 0,5 salistik asitli yüz yıkama jeliyle kulana bilirmiyiz
Cevap: Merhaba, kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba ben 9 haftalık hamileyim ürün hamileler için kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhabalar, doktorunuza danışınız.

Soru: salisilik asit içerdiği yazıyor fakat içermiyor demişsiniz yüzde kaç içeriyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün içeriklerimizin yüzdelik oranları birebir olarak paylaşılamamaktadır. Ürün içeriklerimizde bulunan doğal içerik harici içerikleri ise cilde zararı bulunmayacak şekilde en minimize olacak derecede eklenmektedir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: her gün kullanılabilir mi? bir zararı var mı? içerikleri nelerdir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz her gün sabah ve akşam temizleme jelinin ardından özellikle yüzün daha yağlı olan T bölgesine (alın, burun, çene), göz çevresi hariç tüm yüzünüze pamuk yardımıyla uygulayınız. Durulama gerektirmez. Günlük bakım rutini olarak, set halinde kullanabilirsiniz. İçerik bilgisi aşağıdaki gibidir. AQUA/WATER/EAUALCOHOLALOE BARBADENSIS LEAF JUICEGLYCERINHAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) WATERPEG-40 HYDROGENATED CASTOR OILXANTHAN GUMPARFUM/FRAGRANCESALICYLIC ACID.SODIUM HYDROXIDEPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACTSCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACTSODIUM BENZOATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATELEDUM GROENLANDICUM EXTRACTACACIA SENEGAL GUM10180v0 Link: https://www.trendyol.com/sr/?mid=107109&id=108534731,109670928,136483829,103566710,135884530,92951442,239773390,147052987,136483553,153318965,136485742,108537902,103197946,335992291,328931573,288740044,364317641,147694545,400963599,652799362&os=1 Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Merhaba ürünü nasıl kullanmalıyız yani sabah akşam mı yoksa gerektiğinde mi
Cevap: Değerli müşterimiz, öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz🌿. Size yardımcı olmaktan ötürü mutluluk duyacağız. Belirtmiş olduğunuz ürünü, her gün sabah ve akşam temizleme jelinin ardından özellikle yüzün daha yağlı olan T bölgesine (alın, burun, çene), göz çevresi hariç tüm yüzünüze pamuk yardımıyla uygulayınız. Durulama gerektirmez. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: Yanak bölgemde çok büyük derecede gözenek var iyi gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz durum oldukça hassastır. Sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: selam kuru ciltlere uygunmu?
Cevap: Merhaba, uygundur. Nemlendirici ile kullanmanız daha doğru olacaktır.

Soru: ürün asidik midir?
Cevap: Merhaba,İçerik bilgileri ürün fotoğraflarında mevcuttur.

Soru: Merhabalar burun ve cevresınde sıyah nokta sorunum var yuz kısmında çok az çukur görünümü var kuru bır cildim var fakat hassaslıkta var kızarıklık gorunumu var hangı urunu alsam daha dogru olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, ilgili ürünümüz karma ve yağlı ciltler için kullanım uygundur. Siyah nokta için kömür maske kullanabilirsiniz. Ancak cildiniz kuru ve hassas ise bir dermatoloğa danışarak ürün kullanmanızı önermekteyiz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: alkolsüz mü
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz içerisinde alkol barındırmaktadır. Tam içerik bilgisi şu şekildedir; AQUA/WATER/EAUALCOHOLALOE BARBADENSIS LEAF JUICEGLYCERINHAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) WATERPEG-40 HYDROGENATED CASTOR OILXANTHAN GUMPARFUM/FRAGRANCESALICYLIC ACID.SODIUM HYDROXIDEPYRUS MALUS (APPLE) FRUIT EXTRACT*SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACTSODIUM BENZOATECITRIC ACIDPOTASSIUM SORBATELEDUM GROENLANDICUM EXTRACTACACIA SENEGAL GUM Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Soru: akne tedavisi görenler için uygun mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz durum oldukça hassastır. Sizlerin sağlığını düşünerek, doktorunuzun onayı ve bilgisi dahilinde ürün tercih etmenizi öneririz. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. 🌿 Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit Ürüne Ait Resimler

Akne Eğilimli Cilt-gözenek Sıkılaştırıcı Sebo Pure Vegetal Tonik-bitkisel Salisilik Asit&sitrik Asit En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü