Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Alınır Mı?
Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Şu Andaki Değeri 150.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Hakkında yaklaşık 1500 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Teknik Detaylar

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Ürününün Satıcısı, Thalia Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr ürününü 150.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Yorum Ve Değerlendirmeler
150.0 Tl ye satışta olan Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1500 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Bu zamana kadar yüzüme en iyi gelen sabun buydu. İndirimdeyken tekrar stokladım müthiş bir şey.
İsim: A** B**
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Thalia Natural Beauty

Yorum: Kızım için aldım sivilce sorunumuz vardı baya azalma oldu cildi gözle görülür düzeldi muhteşem bir ürün
İsim: N** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Nisan 2023

Yorum: cilt temizliğinde kullandığım en favori ürünüm düzenli kullanımda cildinizi daha sıkı, daha canlı ve daha pürüzsüz yapıyor kesinkle bu sabun her evde olmalı
İsim: G** Ü**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: düzenli kullanıldığında gerçekten faydası vardır memnun kaldım tavsiye ederim mutlaka alın derim cildinizi bebek gibi yapıyor
İsim: a** y** a**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: Badessnews’imin önerisi ile aldım. Zaten o bir şey önerdiğinde acaba demiyorum sadece benim buna ihtiyacim var mi diyorum. Sırtımda cıkan sivilce ve siyah noktalarla mucadele ediyordum. Kac kez doktora da gittim ama ise yaramadi maalesef. Bu sabunu önerince aldim. Daha once onerdigi ipek kesenin icine de koydum. Her duşta yikadim. Sonuc harika olduDevamını Oku
İsim: T** E**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: Gözenekleri açık yağlı bir cilt yapım var. Bu ürünü sipariş verdim ve çabucak kapımıza kadar geldi. Ürünü çok beğendim ❤ Severek kullanıyorum
İsim: N** Ç**

Yorum: nihayet aradığım sabunu buldum gözeneklerim gün geçtikçe sıkılaşmaya başladı cildime de çok iyi geliyor ben severek kullanıyorum
İsim: H** K**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: 10/10 gercektennnn🚨🚨Bades önerisiyle bir alana bir bedavadan stokladım direkt benim vucudum asırı sivilceleniodu suan tek bir nokta dahi yok 🦋🦋🦋
İsim: K** Ü**
Tarih: 17 Eylül 2023

Yorum: Kızımın akne sorunu için almistik.Cok iyi geldi.Mutlaka deneyin.Ayrica cildini yumuşacık yaptı, akneler kaybolmaya basladi
İsim: H** K**
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: Favoriye eklemiştim kampanya olunca hemen stokladım günlük kullanıyorum gayet memnunum
İsim: B** Y**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Akneli bi cildim için bu ürün bana çok iyi geldi çok severek kullanıyorum sivilcelerim yok olmaya başladı
İsim: t** k** e**

Yorum: Baharıma güveniyorum stok yaptım bebek gibi vücut için lütfen alınn🥹🐣🐣
İsim: H** A** Y**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Badessnews önerisi ile alındı stoklandı yine indirim bekleniyor. Gerçekten çok güzel bir sabun gıcır gıcır yapıyor tertemizzz. Bade şaşırtmıyor yine
İsim: O** m** T**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Gerçekten iyi bir marka.. ürün çok güzel paketlenmişti hızlıca kargoya verildi.. 1 haftadır kullaniyorum vücut sivilceleri için gerçekten faydalı tavsiye ediyorum. Bu fiyata bu içerik harika
İsim: **** ****
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: çok fazla akne sivilce problemi olan cilde sahiptim bu sabunu düzenli olarak kullanmaya başladım cildim artık daha güzel oldu
İsim: G** B**

Yorum: Kullandım mennun kaldım.annemede aldım.doğal bir sabun🌸
İsim: G** T**

Yorum: Akne lekeleri için gerçekten çok etkili bir sabun cildi kurutmuyor nem bırakıyor ,ergenlik sivilceleri için kız kardeşime almıştım.Onlarıda kuruttu ve iz bırakmadan geçirdi ,biz çok memnun kaldık
İsim: D** G**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: sabah akşam düzenli kullanımda gözle görülür somut elde ettim akneye meyilli bir cildiniz varsa kullanmanız gereken bir ürün
İsim: N** A**

Yorum: Sabahları yüzümü yıkayıp nemlendirici uyguluyorum Harika bir sabun hem gözenekleri temizliyor hemde sivilceleri kurutuyor.
İsim: E** Y**

Yorum: Mükemmel bir sabun bahar deniz sayesinde aldımm iyi ki aldım. Vücudumdaki küçük sivilceleri azalttı ve cildimi yumuşacık yaptı. Yüzümde lekeleri açtı ve komedonları geçirdi. Her gördüğüme öneriyorum kendim stokladım herkesin alması gereken bi sabun bence mükemmelllll
İsim: Serenay E.
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Cildimde sürekli akne oluşumu oluyordu. Sabunu kullanmaya başladığımdan beri akne oluşumunu önledi ve olan lekelerin geçmesini sağladı ayrıca cildime sıkılık kazandırdı
İsim: E** A**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: gözeneklerim daha sıkı görünsün dıye aldım muhteşem bır ürün ıyı kı almışım tekrar sıparıs vereceğim..
İsim: a** u**

Yorum: Çok doğal bir sabun severek kullanıyorum gözeneklerime aşırı iyi geldi aknelerimde çok azaldı
İsim: Ö** N** G**
Beden: 24 Nisan 2023

Yorum: Sivilce problemim için aldım etkili bir sabun cıldıme cok ıyı geldı kurutmadan arındırıyor cok begendım
İsim: B** T**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Gözeneklerime çok iyi geldi normalde de sabun kullanmayı çok seviyorum sürekli alacağım bir ürün oldu
İsim: a** e**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: Yüzümdeki akneler için almıştım. Günlük olarak kullanıyorum çok beğendim. Akne oluşumunu engelledi ve cildimi nemlendirip sıkılaştırdi çok iyi.
İsim: y** z**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Cildimdeki gözeneklerime çok iyi geldi cildimin nefes aldığını hissettim bana çok iyi geldi
İsim: **** ****

Yorum: Gözenek sorununu bu sabun sayesinde çözdüm gercekten çok iyi cildimi kurutmuyor aksine nemlendiriyor ben beğendim kullanmaya devam edicem
İsim: N** G**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Cildime çok iyi geldi, gözeneklerimde ve aknelerimde azalma başladı nemlendiriciyle destekliyorum düzenli kullanacam
İsim: G** E** Ç**

Yorum: Ürünğ düzenli kullanınca ciltte gözle görülür bi fark oluyo ben çok beğendim kesinlikle almalısınız
İsim: Z** G**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Merak Edilen Konular

Soru: bu firmalarınzda ev paketleme işi yapıyorumsuz
Cevap: Merhabalar , paketlemeyi evde kendimiz yapmaktayız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hamileler kullanabilir mi
Cevap: Kullanabilir efendim

Soru: Yüzümde sivilceler var kullanılır mı
Cevap: Merhabalar efendim, sivilceleri kurutmaya yardımcı olur. Kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: sivilceye iyi gelir mi
Cevap: Merhabalar, akne ve sivilcelere iyi gelmektedir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: iyi Akşamlar ben sabunu aldim kullandım sonra yikadim üstünde yazdığı gibi yikkadim sonra yüzümde bir yanma hissettim bir kızarıklık oldu bian korktum ne oluyo diye neden olmuş olabilir
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kuru bir cilde sahip iseniz bundan dolayı olmuş olabilir, nemlendirici kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla

Soru: nerde geçerli peki bı de görselde öle yazınca sormak istedim
Cevap: Maalesef bilgimiz bulunmamaktadır

Soru: Yüzdeki sivilceler içinde kullanılıyor mu ürün acaba
Cevap: Kullanılıyor efendim

Soru: Merhaba, vegan mı?
Cevap: Merhaba, ürünümüz vegandir

Soru: Merhabalar benim yüzümde sivilciler çıkıyor bunun giderilmesi için işe yarar mı
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Marjoram (mercanköşk) ve çay ağacı yağı içerdiği için ürünümüz sivilcelri ve gözenekleri gidermeye yardımcı olmaktadır. Çok kuru bir cildiniz var ise marjoram yüz bakım kremini de kullanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla

Soru: kampanya devam ediyor mu
Cevap: Şuanda kampanyamız bulunmamaktadır İyi alışverişler diliyorum

Soru: cılde aydınlık veriyor mu
Cevap: Merhabalar, cildinizde gözenekleri sıkılaştırır ve aydınlık bir görünüm verir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhablar yüze kullanmaya uygunmudur yoksa sadece vucut icin mi?
Cevap: Merhaba, kullanımında sakınca bulunmamaktadır

Soru: merhabalar lazer sonrasında sırtımda sivilcelenme oldu onun icin kullanilir mi acaba?
Cevap: Merhaba öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanmanızda bir sakınca yoktur. Saygılarımızla

Soru: Tonik ne zaman stoğa gelecek
Cevap: Merhaba öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgilendiğiniz ürün üretim aşamasında en kısa sürede stoklarımıza girecektir. Saygılarımızla

Soru: 14 yaşındaki erkek kardeşimin sırt sivilceleri için kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlgilendiğiniz ürün sırt, kalça, ve tüm vücut için uygundur. Saygılarımızla

Soru: merhaba ürünün cildimde bıraktığı his çok hoş 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı ancak benim deri altında kalan sivilcelerimin iltihap atmasına ve ekstra olarak yeni sivilceler çıkmasına sebep oldu. Bunun sebebi bütün sivilceleri temizlemesinden mi kaynaklı olabilir yoksa bana dokunmuş olabilir mi :(((
Cevap: deri üstü ve deri altı tüm sivilcelerde etkilidir , cildin doğal ve pürüssüz bir görünüme kavuşmasını sağlar . etkisini 1 ay içinde görebilirsiniz .

Soru: Merhaba zonaya veya vücuttaki mantara iyi gelirmi sort göğüs bölgesinde
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüz akne ve gözenek gidermeye yardmcı olmaktadır. Saygılarımızla

Soru: yüzde kullanınca sürüp bekletmeli miyiz yoksa masaj yapar gibi ovmalı mıyız
Cevap: Merhaba, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Masaj yapar gibi ovarak 2-3 dakika bekletip akabinde durulamanızı tavsiye ediyoruz. Saygılarımızla

Soru: merhaba, saç derisinde çıkan sivilceler için de kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, Ardıç sabunumuzu kullanabilirsiniz Saygılarımızla

Soru: Merhaba vücutta tavuk derisi görünümünün giderilmesine yardımcı olur mu?
Cevap: Merhaba öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Akne, gözenek, çilek görünümü gidermeye yardımcı olmaktadır. Saygılarımızla

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr Fotoğraf Ve Görseller

Akne Gidermeye & Gözenek Sıkılaştırmaya Yardımcı Marjoram Doğal Katı Sabun 120 gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü