Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu En Düşük Fiyat Nerede

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Alınır Mı?
Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Şu Andaki Değeri 379.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Hakkında yaklaşık 323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Teknik Detaylar

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Ürününün Satıcısı, FaceLab Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu ürününü 379.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Yorumlar Ve Değerlendirmeler
379.9 Tl ye satışta olan Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
323 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Stresten yüzümü sivilce basmışken imdada yetişti bu ürün, bir gecede gözle görülür şekilde izler geçti
İsim: **** ****
Tarih: 15 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FaceLab

Yorum: Ürünü kızım ve eşim aynı anda kullanıyor. Ürünü satın alalı 2 gün olmasına rağmen kızımın ergenlik sivilcelerinde gözle görülür küçülmeler görmeye başladık bile. Ürün sorunsuzca tarafımıza teslim edildi. Paketlemesinde de sorun yoktu. Güvenle alabilirsiniz.
İsim: O** K**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Yanağımda çıkan kocaman sivilceyi 1 gece de kuruttu teşekkür ederim bu güzel ürün için. Herkese tavsiye ederim
İsim: Rümeysa K.
Tarih: 28 Şubat 2024
Satıcı: Luis Bien

Yorum: tek seferde sivilce lekelerimde gözle görülür fark yarattı çok memnun kaldım 🌟
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: çok müq alın derim
İsim: Mustafa G.
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Ürün çok hızlı geldi paketleme çok iyiydi teşekkürler
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Tek bir günde sivilcelerimi kuruttu diyebiliriim💓❤❤
İsim: Ceren C.
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Nisan 2024

Yorum: çok güzel bir ürün hasarsız geldi teşekkürler
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: Sivilceleri ciddi anlamda kurutuyor gayet başarılı
İsim: A** G**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Sürekli sivilce olan biriyim. Dün de sivilcem vardı gece yatarken temiz cilde sürdüm yattım. Sabah bi baktım sivilcem nokta kadar kalmış. Umarım hep iyi gelir.
İsim: İ** G**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: ürün daha yeni elime ulaştı, hızlı geldi ve gayet güzel paketlenmişti. Başka bi markanınkini kullanıyordum o yok diye bunu aldım kokusu rengi aynı inşallah işlevi de aynı olur 😊
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: sağlam geldi kullanınca guncelleyecegimmm güncelleme: yani bi kac gece kullanmak lazim tek gecede kurutmmuyo ama ise yariyo kizarikligi falan azaltiyo alinir
İsim: a** r** k**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: ürünü cokk sevdim sivilceli bölgeye sallamadan kulak çubuğu ile sivilceli bölgeye pitpit yapın sabaha sönmüş bulun.
İsim: S** T**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: gerçekten çok etkili
İsim: M** B**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Çok beğendim, kargo hızlı geldi
İsim: N** R**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: sivilceleri kurutuyor süper ürün
İsim: H** G**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Kardeşim için aldım 1 kullanımda bile gözle görülür fark vardı
İsim: F** G**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: etkisi var sivilcelerim söndürdü
İsim: K** S** A**
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: İlk kullanımdan etkisini görmeye başlıyorsunuz harika bir ürün bayıldım
İsim: a** a**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: kardeşime aldım la rochalar bile fayda etmezken 2 günde iltihaplı sivilcwlerini kuruttu müq
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: yaklaşık 2 haftadır kullaniyorum ürünü. Tek kullanımda sivilceyi hemen kurutmuyor ama 2 3 kullanımda kabuk baglama oldu.sivilce için şans verecegim bi urun
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Arkadaşımdan görüp almıştım ilk defa kullanıcam
İsim: S** N**
Beden: 27 Mart 2024

Yorum: ilk kullanimdannitibaren sivilceleri azaltti lekeleri kuculttu. kesinlikle alinmali
İsim: C** D** S**
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: Ergenlik döneminde sivilce çıkanlar kesinlikle denemeli ben şimdi birincisini bitirdim ikinci tüpe geçiyorum gerçekten harika bir ürün tereddüde gerek yok harika bir seçenek benim için 🤌🏻🫶🏻😻
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: sorunsuz bi şekilde geldi tavsiye üzerine aldım daha henüz kullanmadım ayrıca hediye içinde teşekkür ederim
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün aktif sivilcelerin üzerine kulak çubuğu yardımıyla sürüyorum ve iki günde kuruttuğunu söyleyebilirim beğendim teşekkürler
İsim: C** A**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Gayet güzel
İsim: S** C**
Tarih: 26 Nisan 2024
Satıcı: Luis Bien

Yorum: Güzel ürün
İsim: R** A**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: ürünü ön yargı ile almıştım ama epey etki ediyor aktif sivilcelerimi 1 hafta düzenli kullanimda tamamen kuruttu aktif sivilceleri kurutuyor o yüzden ekstra leke kremi de alırsanız daha etkili olur
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Ürün güzel
İsim: D** Y**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: Bu ürünü akşam rutininizde kullanmanızı öneririz. Ürün 2 fazdan oluşur. İki Fazıl karıştırmadan pamuklu çubuk yardımıyla pembe tortudan alınız ve akneler üzerine uygulayınız. Tüm gece cildinizde kalmalı, sabah durulayınız. İlk uygulamada aknelerinizin kurulduğunu ve küçüldüğünü göreceksiniz

Soru: Selam, üründe yaşlanma karşıtı bir özellik var mıdır? Yaşlanma karşıtı bir özellik ''olmamasına" dikkat ediyorum, benim için önemli. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin:))))
Cevap: Merhaba, ürünün içeriğinde yaşlanma karşıtı bir özellik bulunmamaktadır. Ürün, akne ve sivilce görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve cildin daha pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlar.

Soru: Merhaba, kaç yaş kullanabilir?
Cevap: Merhaba, yaş sınırı bulunmamaktadır

Soru: Kör sivilce de de etkisi var mı acaba
Cevap: Merhaba, Akne Kurutucu Losyon, iltihaplı akne lezyonlarını sakinleştirir ve kızarıklığı azaltır. Bu nedenle, kör sivilceler üzerinde de etkili olabilir.

Soru: Lokal olarak sürüldükten sonra yüzde kaç dk durması gerek?
Cevap: Bu ürünü akşam rutininizde kullanmanızı öneririz. Ürün 2 fazdan oluşur. İki Fazıl karıştırmadan pamuklu çubuk yardımıyla pembe tortudan alınız ve anneler üzerine uygulayınız. Tüm gece cildinizde kalmalı, sabah durulayınız. İlk uygulamada aknelerinizin kurulduğunu ve küçüldüğünü göreceksiniz. 🤍

Soru: Ürünü her gün kullanmak sakıncalı mı?
Cevap: Merhaba, ürünün kullanım talimatlarına göre akne üzerine lokal olarak kulak çubuğu yardımıyla uygulayabilirsiniz.

Soru: Ürün geldi nasıl kullanacam
Cevap: Merhaba, akne üzerine lokal olarak kulak çubuğu yardımıyla uygulayabilirsiniz. 10-15 dakika beklettikten sonra durulayınız.

Soru: Ürünü öglen 2 gibi kullandım bide akşam kullansam olurmu yani günde 2 defa
Cevap: Merhaba, ürünü günde 2 defa kullanmanızda bir sakınca yoktur. Ancak, her kullanımda akne üzerine lokal olarak uygulamanız ve 10-15 dakika beklettikten sonra durulamanız gerektiğini unutmayın.

Soru: salisilik asit kullandıktan sonra kullanmakta sakınca var mıdır
Cevap: Merhaba, salisilik asit kullandıktan sonra Akne Kurutucu Losyonu kullanmakta sakınca yoktur. Ancak, cildinizin tepkisini gözlemlemeniz önemlidir. Herhangi bir tahriş veya olumsuz reaksiyon durumunda kullanımı durdurmalısınız.

Soru: Nasıl kullanılacak sorularının bazısına 10-15 dk bekletip durulayın bazısına gece uygulayın sabah durulayın demişsiniz hangisini uygulayacağız pardon?
Cevap: Merhaba, Akne Kurutucu Losyonu akne üzerine lokal olarak kulak çubuğu yardımıyla uygulayabilirsiniz. En az 10-15 dakika beklettikten sonra durulamanız gerekmektedir. Gece boyu cildinizde kalması daha etkilidir.

Soru: gece yatmadan sürebilir miyim
Cevap: Merhaba, gece yatmadan uygulama yapıp sabah durulama yapabilirsiniz.

Soru: merhaba losyonun içerisinde neler dahil
Cevap: Merhaba, Akne ve Zencefil Özlü Losyon'un içeriğinde Isopropyl Alkol, Aqua, Calamine, Çinko Oksit, Talk, Gliserin, Salisilik Asit, Niasinamid, Phenoxyethanol, Curcuma Longa Kök Ekstresi, Camellia Sinensis Yaprak Ekstresi, Ethylhexylglycerin, Kamfor, Potasyum Sorbat, Benzoik Asit ve Dehidroasetik Asit bulunmaktadır.#2#

Soru: peki cildimize sürdüğümüz zaman yediricek miyiz yoksa dokundurup birakicak miyiz?
Cevap: Merhaba, cildinize yedirmeden akne üzerine uygulama yapmanız yeterlidir.

Soru: İçindeki sıvı kendiliğinden gider mi
Cevap: Merhaba, düz bir zeminde bekletmeniz halinde fazları birbirinden ayrışacaktır.

Soru: nasıl kullanılır
Cevap: Merhaba, akne üzerine lokal olarak kulak çubuğu yardımıyla uygulayabilirsiniz. 10-15 dakika beklettikten sonra durulayınız.

Soru: merhaba, yaş farkı varmı? 14 yaşındakı çocuk kullana bilirmi?
Cevap: Merhaba, yaş sınırı bulunmamaktadır.

Soru: Merhaba🙂2 al 1 öde kampanyanız bir daha ne zaman olacak ya da olacak mı acaba?
Cevap: Merhaba, yakın zamanda planlanmamaktadır.

Soru: ürünün içeriğindekileri yazabilir misiniz?
Cevap: Merhaba, ürünün içeriği şu şekildedir: Isopropyl Alcohol, Aqua, Calamine, Zinc Oxide, Talc, Glycerin, Salicylic Acid, Niacinamide, Phenoxyethanol, Curcuma Longa Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Camphor, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.

Soru: Durulama gerektirir mi sonrasında?
Cevap: Merhaba, evet, akne üzerine lokal olarak uyguladıktan sonra 10-15 dakika bekletip durulamanız gerekmektedir. Daha etkili sonuç için geceden uygulayıp sabah durulayabilirsiniz.

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu Detaylı Fotoğraflar

Akne Kurutucu Losyon - Acne Drying Lotion, Sivilce Kurutucu En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü