Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA-BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Bu Ürünü Almalı Mı?
Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Güncel Fiyatı 460.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Hakkında yaklaşık 4487 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Teknik Detaylar

_x000D_

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Ürününün Satıcısı, Cream Co. Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri ürününü 460.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Ürün Hakkındaki Yorumlar
460.0 Tl ye satışta olan Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4487 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Bittikçe alırım, indirim zamanları stok yapıyorum, çok memnunum.
İsim: S** S**
Tarih: 11 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mertoğlu Grup Medikal

Yorum: Bittikçe tekrar tekrar alabileceğim bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum gözenekleri küçültür cilde parlaklık veriyor uzun süredir kullanıyorum👍🏼
İsim: A** Ç**
Tarih: 08 Ocak 2023
Satıcı: Cream Co.

Yorum: ilk kullanımımdan itibaren faydasını gördüm, bir şişe bitirdim ancak artan fiyatlardan dolayı maalesef yeni bir şişe satın alamıyorum. Alacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle tavuk bacak görünümünü ve lekeleri yok etmede çok başarılı.
İsim: E** D**
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: STOK YAPTIGIM BIR URUN HERKES INDIRIMDEYKEN ALSIN KULLANSIN
İsim: Naz Y.
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: hayatımda kullandığım en etkili tonik oldu, her gün sabah ve akşam cilt bakım rutinimde kullandım cildimi parlattı ve o gözenek görüntüsünü söndürdü diyebilirim. normalde makyajsız dışarı çıkabilen biri değilim ama kendime o özgüveni de getirdi. fiyatı 170 iken almıştım şimdi fiyatı artmış ama parasını hak eden bir ürün. biz yine de bol bol indirimDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: İndirimde stok yapıcam
İsim: B** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Ocak 2024

Yorum: İndirimde görünce 3. Yü aldım bit tane bitirdim ikinciyi yarıladım çok güzel bir ürün bayıldım yağlı ciltlere şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: Z** H**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: ürünikigun önce geldi akşamına hemen denedim .Yüzümü yıkadım ardından tonicle sildim inanamadim harika bir temizleme ve yüzüm asitlere alışık olduğu için pek yanma yapmadı .anında parlama oldu ertesi gün yüzüm pürüzsüz oldu .Ben bu markanın mor serumunuda kullanıyorum .nemlendirici serumu ve kreminide muhteşem indirimde oldukça stok benim için en öDevamını Oku
Tarih: 30 Ekim 2022

Yorum: “denizlebak” tavsiyesi ile aldım. Hediye olarak yıkama köpüğü ve nemlendiricisini göndermişler. İlk kullanımda bile farkı hemen anlıyorsunuz. Yüzüm pamuk gibi oldu ve parlıyor. Bi kere deneyin derim, pişman olmazsınız.
İsim: B** Y**
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: Cilde parlaklık veriyor
İsim: Ş** Y**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: O kadar sevdim ki cildimi cok guzel parlatti 2 aydir haftada 3 gun olmak uzere duzenli kullandim. Lekelerimi azaltti , cildimi parlatti, sivilce ve siyah nokta olusumunu engelliyor. Istedigim butun asitler bir arada baska asidik bir urun kullanmaniza gerek yok bence bu urun hepsini karsiliyor 5 yildiz hakediyor kesinlikle
İsim: Reyhan G.
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: yüzüme en iyi gelen tonik ❤ daha önce asitli bi urun kullanmamistim,başta baya çekinerek haftada 1kullandım. sonra düzenli olarak artirdim. uzun bir süredir 2 günde 1 kullanıyorum. tesadüfen kesfedip yorumlardan cesaretle yola çıkıp almıştım. iyiki almışım. edit: Aralık ayından beri kullanıyorum. o kadar memnun kaldım ki stoklu ilerlemek istedim. mDevamını Oku
İsim: s** ş**
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: urunu yeni kullanmaya basladim c.vit arbutin ve niasemidler oncesi kullanilabilecek bir tonik karma bir cildim var fakat kisin kuru ve nemsiz yazin ise yaglanmalarim ve nemsizligim her daim donuk ve mat bir cildim var oncesinde haftada bir aha-bha serum kullandigimdan cildim azda olsa aside aliskindi ama yinede herhangi bir tahris iritasyon olmasinDevamını Oku
İsim: E** E**
Tarih: 22 Mart 2022

Yorum: canım aşkım oldu bir hafta içinde etkisini gösterdi stok yaptım harika bir ürün.
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Bu markanın ürünlerini yıllardır kullanıyorum indirime girince sutoklama yapıyorum benim cildime çok iyi geliyo herkese tavsiye ederim 🙏🌼
İsim: A** T**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Bir aydan fazla bir zaman oldu kullanali çok ama çok beğendim tavsiye ederim bundan fiyatı düştükçe stoklayacagim bir ürün..
İsim: h** k**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: yaklasik 1 aydir haftada 2 gun seklinde kullaniyorum komedonlarim icin almistim yuzumdeki her seyi aldi goturdu cidden duzenli kullanimda ETKISI SUPER!! herkese tavsiye ederim gunes kremi surmeyi unutmayin ve ilk kullanimda yakabiliyo komedonlarimda azalma var
İsim: y** k**
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: Kaliteli paketleme indirim dönemi aldım stok yapmalık
İsim: N** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2023

Yorum: Daha önce de almıştım fiyatı düşünce stok yapmak için aldım
İsim: Z** T**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Flash indirimde görünce stok yapmak için hemen aldım İlk defa kullanacağım.. Ayrıca tester hediyeniz için teşekkür ederim✨
İsim: Nazire Ö.
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Ablam için almıştım cildi kuru ve ilk asitli tonik deneyimi olmasına rağmen çok memnun.
İsim: B** S**
Tarih: 25 Aralık 2022

Yorum: 1 aya yakın kullanıyorum. Cildim karma. Sürdükten sonra cildim parlıyor. Küçük komedonlara iyi geldiğini ve sebumu dengelediğini gördüm.
İsim: a** u**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: ürünü 2 kere kullandım kışın uyuyan yazın cozutan bölgesel lekelerim var ama burnumun üstünde renk açılması farkettim cildim hassas ama herhangi bir yanma yada tahriş yapmadı hatta bir iki sivilcem vardı onlarida kuruttu annemyineguzellesiyor sayfasınin önerisi üzerine aldım yıkama jelinide alicam memnun kaldim
İsim: A** A** G**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: efsane bi ürün indirimde iken almıştım cildim hassas olmasına rağmen kötü bı etki yaratmadi teşekkürler cream co 🫶
İsim: M** C**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Satıcı: BexoShop

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürün
İsim: Y** A**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Mükemmel bir asit tonik nemlendiricisini üstüne uyguluyorum 3 günde bir kullanıyorum kesinlikle şans verin♥ Cream co aşktır
İsim: A** C** Y**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Harika bir ğrün akne ve lekelerden arındım resmen herkese tavsiye ederim bol bol stokladım :)
İsim: T** C** E**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: İlk başta sivilcelerim arttı ama sonrasında hemen gittile. Ürün cildi aydınlatıyor çok beğendim
İsim: E** U**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: @denizlebak tavsiyesi ile almıştım. 1 haftadır kullanıyorum haftada 3 defa ile başladım. Şuanlık cildimdeki fazla yağı aldığını ve sivilcelerimi hafiflettiğini gözlemledim. Uzun süreli kullanımdan sonra yeniden değerlendirme yazarım. Kokusu parfümlü değil. Bende herhangi bir irritasyona sebep olmadı. Yüzümü yıkadıktan sonra tonikleyip nemlendiricimDevamını Oku
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: ürünü fiyatı pahalıyken almıştım indirime girmemisti ama o fiyatı bile hakediyor gercekten indirime girer girmez yedeklemek icin simdi de siparis verdim aklimdayken urunu de degerlendirmek istedim. gercekten muthis bir sey cildi aydınlatıyor enerjik goruntu sagliyor hic kizarma yapmadi bende ve satıcılar cok nazik kargo aşırı tatlı tester ürünün koDevamını Oku
İsim: A** K**
Tarih: 22 Kasım 2021

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba iyi akşamlar komedonlar için hangi toniğinizi önerirsiniz
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Her iki toniğimizde etkilidir, mat ve yağdan arınmış bir etki için Niacinamide Toner, aydınlık bir etki için Daily Toner kullanabilirsiniz.

Soru: Haftada kaç gün kulanıcaz
Cevap: Merhaba haftada 2 gece ile başlayabilirsiniz

Soru: merhaba alın bölgemde kapalı komedonlarım var bu tonik kapalı komedonlarıma iyi gelir mi
Cevap: Merhaba düzenli kullanımda etki eder efendim

Soru: ilk haftalarda kusma filan olur mu
Cevap: merhabalar cilt altınızda oluşan sivilce veya siyah noktalar var ise kusma olur çünkü cilt altı ve cilt üstü temizlik yapmaktadır

Soru: Diğer yeşil renkli toniğiniz ile neredeyse aynı içeriğe sahip bu neden siyah noktalar içinde etki göstermiyor acaba?
Cevap: Merhaba Efendim her iki tonikte etkilidir fakat yeşil olan niacinamide etkisi daha yüksek olduğu için mat ve yağdan arındırmada etkili. Daily tonik daha aydınlık bir etki vermede etkilidir.MuMonde Keyifli Alışverişler Diler.

Soru: ürün kaç yas için uygundur 14-15 kullanabilirmi
Cevap: Merhabalar ürünlerimizde yaş sınırı yoktur

Soru: merhabalar urun hedıye geldı. yuzumde ozellıkle burun ve cenemde soyulma yaptı. bu normal mı? gunes kremı de kullanıyorum soyulma gecer mı zamanla
Cevap: Merhabalar yüzünüze nemlendirici sürmenizi öneriyoruz soyulma geçer geçmez ise doktorunuza danışabilirsiniz

Soru: glikolik asit ve salisik asitin bir arada kullanılması cilde zarar vermezmi? bir karma ciltli olarak bu uygunmudur
Cevap: merhabalar ürün içerisindde bulunan etken maddeleri cilt kullanımına uygun şekilde yapı

Soru: bu tonik rutin içinde nelerle kullanılmaz mesela elimde niacinamide arbutin c vitamini ve hyralonik asit var
Cevap: Merhabalar ilginiz için çok teşekkürler, saydıklarınızın hepsi rutinde uygun. Sadece Daily Toner ile aynı rutinde retinol kullanamanızı tavsiye ederiz.

Soru: Yüzümüzü temizledikten sonra ilk tonik mi yoksa serumu kullanılır
Cevap: Merhaba ilk tunik uygulanır

Soru: ürünü kullandıktan 3 4 saat sonra niacinamide kullansam sorun olur mu (gece)
Cevap: Merhabalar. Cildinizi yormamak adına farklı rutinlerde kullanmanızı öneriyoruz efendim.

Soru: kaç gün arayla kullanılmalı yan etkisi varmı
Cevap: Merhabalar haftada 2 gece kullanarak başlayabilirsiniz

Soru: yüz yıkama jelinden sonra sürsem burun üstündeki siyah noktalara iyi gelir mi
Cevap: Merhaba efendim. Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla

Soru: Merhaba kolay gelsin öncelikle, daily toner yanına önerdiğiniz gece ve gündür serumları nelerdir?
Cevap: Merhaba Efendim Ürünün Üretici Firma Beyanışu şekildedir; 'Haftada 2 gece rutininizde cildinizi temizledikten sonra Daily Toner, haftada 4 gündüz veya gece rutininizde SOS Serum, gündüz ve gece rutinlerinizde cildinizi temizledikten sonra veya Daily Toner sonrası Hyaluronic Acid & Peptide Serum kullanmanızı ve rutinlerinizi Moisturizer ile sonlandırmanızı öneriyor. Cildinizi yormamak adına SOS Serum ve Daily Toner'ı farklı rutinlerde kullanmanızı öneriyor.' SOS Serum gündüz rutininde uygulandığında ardından mutlaka güneş koruyucu kullanmanız gerekmekte.' MuMonde Keyifli Alışverişler Diler.

Soru: Siyah nokta ve gözenek için hangi toniğinizi öneriyorsunuz ?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Her iki toniğimizde etkilidir, mat ve yağdan arınmış bir etki için Niacinamide Toner, aydınlık bir etki için Daily Toner kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba 12 yas için uygunmu
Cevap: Merhaba 18 yaş ve üzeri

Soru: Sivilce çıkmasını engeller mi
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz düzenli kullanımda etkilidir

Soru: nasıl ve neyle kullanılır
Cevap: Merhaba efendim. Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek almanızı rica ederiz. Saygılarımızla

Soru: merhabalar mor serum (aha) ile arasındaki fark nedir 18 yaşındayım ve temizleme ve nemlendirme dışında herhangi bi rutinim yok ve cildimde de burnumdaki siyah noktalar dışında sivilce vb. bir sorun yok bu nedenle siyah noktalar için bir urun daha eklemek istiyorum. aha serum mi daha uygun olur yoksa daily toner mi acaba
Cevap: Merhabalar bu ürünü kullanabilirsiniz

Soru: merhaba pembe nemlendirici kremin bide bunun ne zaman stoğu gelir
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. En kısa sürede yenilemek için çalışıyoruz.Mağazamızı takip etmenizi öneririz.Stoklarımız yenilendiğinde güncellee bildirimi alırsınız.Sevgiler

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri Görsel Galerisi

Akne & Leke Karşıtı Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici AHA/BHA Vitamin C Tonik Tüm Cilt Tipleri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü