Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Fiyatına Göre Alınır Mı?
Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Şu Anki Fiyat Aralığı 93.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Ürün Bilgisi

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Ürününün Satıcısı, Galia Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama ürününü 93.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Hakkında Yapılan Yorumlar
93.0 Tl ye satışta olan Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Merhaba özenli paketleme için teşekkür ederim, umarım kararma yapmaz çünkü çok beğendim çok şık duruyor 💐
İsim: M** P**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bellss accessory

Yorum: Ba yıl dım
İsim: **** ****
Tarih: 26 Ağustos 2024
Satıcı: ULYOS&PONIS

Yorum: çok güzel begendim
İsim: H** e** t**

Yorum: Çok beğendim
İsim: G** N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024
Satıcı: VİKTORİES İMUTASİON

Yorum: Çok şık çok güzel, kullandıktan donra kararma alerji konusunda günceelerim
İsim: S** D**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Güzel bir kolye. Tavsiye ediyorum.
İsim: S** T** Y**
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: Mağazadan iki tane ürün aldım. İkisi de hayal kırıklığı. Kolye kopuk geldi.
İsim: G** S**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok güzellll
İsim: F** A**
Beden: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok guzel ben halhal yaparak kukkanıcagım ayakta çok şık durdu belki halhalı vardı sitede bakmadım gelince karar verdim
İsim: Ö** A**
Beden: 06 Eylül 2024
Satıcı: Madambb

Yorum: Çok kaliteli görünüyor tavsiye ederim
İsim: b** o**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel göründüğü gibi
İsim: **** ****
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: ürün idare eder aman aman iyi güzel diyemem iade ettim
İsim: s** o**

Yorum: Çok şık çok güzel sadece üç kısmı çok ucuz kalmış bu ürüne göre
İsim: e** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Çok kötü hemen karardı
İsim: E** P**
Beden: 16 Ağustos 2024
Satıcı: VİKTORİES İMUTASİON

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürün çelik mi?
Cevap: evet efendim

Soru: kararma yapar mı
Cevap: Yapmaz efendim

Soru: merhaba serenay kolye bugün stoklara gelir mı acil almak istiyorum kaç gıbı yüklenir
Cevap: Merhabalar evet stok gireceğiz 13:00 e kadar💗

Soru: Kararma yapar mı
Cevap: Çeliktir kararmaz efendim parfüm ve kimyasaldan sakınmanız gerekli

Soru: Uzunluq kaç sm?
Cevap: 40 cm efendim

Soru: merhaba serenay kolyesi stokları ne zaman gelır
Cevap: Merhabalar yarın stoklara giricek🎀

Soru: parfum deniz havuz kararmasina sebep olur mu acaba
Cevap: Merhabalar evet malesef sebep olur çünkü ürün rodyum kaplama bijuteri ürünüdür.

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama Detaylı Fotoğraflar

Aksesuar Dorika Topcuk Silindir Leyla (Serenay) Kolye Rodyum Kaplama En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü