Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Tavsiye Edilen Yer Neresi

Yasmin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,220
0
15
Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima En Ucuzu Nerede Bulunur?
Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Güncel Satış Fiyatı 36575.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Ürün Hakkında Bilgi

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Ürününün Satıcısı, Beko Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima ürününü 36575.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Kullanıcı Geri Bildirimleri
36575.0 Tl ye satışta olan Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: sıcaklık oranı ve soğukluk oranı çok güzel almanızı tavsiye ederim
İsim: Cemile b.
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GÜVEN AL MOBİLYA

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Akıllarda Kalan Sorular

Soru: rengini tam olarak aciklayabilirmisiniz
Cevap: Merhaba efendim Siyah cam var ön panelde onun harici siyah diye geçmektedir

Soru: Kurulumu nasıl oluyor ücretsiz mi ?
Cevap: Merhaba efendim evet ücretsizdir

Soru: hem sıcak hem soğuk hava degilmi bu
Cevap: Hem sıcak hem soğuk hava vermektedir efendim

Soru: Ön paneli siyah cam mı?
Cevap: merhaba ever efendim

Soru: Dışarıdaki dumanlı havAyı tamamen temizleyebilir mi yoksa az da olsa içeri verir mi bu konuda bilgi sahibi misiniz
Cevap: BEKO MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE GÖRÜŞMELİSİNİZ EFENDİM 444 0 888

Soru: Merhaba. Sadece bu görsel mi ? Yani cihaz harici motoru oluyor dışarı montaj edilen o tarz klima mı ?
Cevap: Merhaba ,görsel bu sadece motoruda var tabikide montaj gerekli

Soru: merhabalar bir duvara montaj yapıp iş bitince başka bir evin duvarına montaj olurmu
Cevap: Merhaba efendim sorunuzu tam anlayamadık

Soru: Merhaba inverter mı
Cevap: Evet efendim inverter motor

Soru: Ürünün fotoğrafını gönderebilir misiniz mağazada gri renkte aynalı gördüm bu ürünü Bursa simsiyah
Cevap: merhaba mağaza da ürün mevcut değil depoda ambalajlı var efendim

Soru: yetkili servisi arayip kurulum istedigimde benden sizinle anlasmalari olmadigini ve kurulumun ücrete tabi oldugunu söylüyorlar lütfen anlasmali oldugunuz yetkili servisin numarasini bana veriniz.
Cevap: MERHABALAR BURADAN NUMARA İLETMEMİZ YASAK NORMALDE O YÜZDEN HARF İLE BELİRTİYORUM. SIFIR SEKİZYÜZEELİ İKİYÜZON SIFIR SEKİZYÜZSEKSEN SEKİZ

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima Detaylı Fotoğraflar

Aktif Hijyen Smart 51260 Hp A++ 12000 Btu Duvar Tipi Inverter Split Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü