Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Ece

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Alınır Mı?
Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Şu Anki Fiyatı 1499.7 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Ürün Açıklaması

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Ürününün Satıcısı, Aldo Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası ürününü 1499.7 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Kullanıcı Geri Dönüşleri
1499.7 Tl ye satışta olan Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Mükemmel çok beğendim boyutu da ideal teşekkürler
İsim: B** H**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ALDO

Yorum: guzell urun
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: Beğendim , güzel ürün
İsim: H** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel 👍
İsim: m** s**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: mukemmel kalite bukdar beklemiyordum jelatinlerini tek tek soydum teşekkürler
İsim: N** T**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Işıldıyor resmen . Sadece umarım golf olan yerleri kısa sürede renk atmaz 😇
İsim: Nursel Y.
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Ürün fena değil, ancak iki çanta almıştım bunda hiçbir koruyucu yoktu, o yüzden maalesef gold detaylarında çizikler var. Birde beyaz deri kullanılan yerleri daha kaliteli olabilirmiş ama kullanacağım
İsim: S** U** K**
Beden: 04 Ekim 2023

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Boyutları kaç
Cevap: Merhaba, ürünün ölçülerini açıklamalar bölümünde görebilirsiniz. Sevgiler

Soru: Bu çantayı almak istiyorum ama zinciri kararma yapar mı, garantisi yoksa almayacağım?
Cevap: Merhaba, Parfüm, kolonya vb. kimyasallar ile temas etmesi durumunda kararma yapabilir. Sevgiler

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası Ürüne Ait Fotoğraflar

Alanderıel - Bej Kadın Omuz Ve El Çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü