Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1- Hd Taşınabilir Bilgisayar Alınır Mı

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
274
0
0
Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Fiyatına Göre Alınır Mı?
Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Şu Andaki Değeri 7419.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Memnuniyet Oranı Nedir?

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Hakkında yaklaşık 123 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Ürün Hakkında Bilgi

Hometech ALFA 640C Intel Celeron N4020C 8 GB 256 GB SSD Freedos 14.1" HD Taşınabilir Bilgisayar

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Ürününün Satıcısı, Hometech Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar ürününü 7419.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Yorumlar Ve Değerlendirmeler
7419.0 Tl ye satışta olan Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
123 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: açıkçası İnternetten almaya güvenemedim ilk önce. ancak bilgisayar gayetsağlam ve iyi durumda geldi. öğrenciyim ve derslerim için gayet yeterli.
İsim: N** D**
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknorya

Yorum: kızıma aldım okul için gayet güzel
İsim: G** T**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Mükemmel paketlenmiş olarak elime ulaştı bu fiyata teknolojik ürün alıpevinize koyduğunuza yatın kalkın şükredin 😂
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: Fiyat performansı. Paketlemesi güzeldi. Ürün elime çabuk ulaştı Öğrenciiçin ideal bir laptop. Tavsiye edilir bir ürün.
İsim: E** G**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: saglam ve kullanışlı
İsim: K** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: harika bir urun bu fiyata
İsim: dilek y.
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Ürün sorunsuz geldi paketleme güzel ayrıca oyun hariç bütün uygulamalarıdenedm bilgisayar baglantıları programlar word excel autocad bu fıyataharika bir performans ürünü tereddüstsüz alabılırsınız
İsim: hayri ç.
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir laptop çok beğendim hızlı ve sağlam kargo için teşekkürler
İsim: Z** S**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel kullanıslı ve hızlı teşekkürler
İsim: E** K**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Ürün sorunsuz çok fazla bir beklentiniz yok ise hafif kullanışlıkendiniz win 10 yüklemesini tamamlayıp 11 e yükseltip birde Oem digitallisans alıp etkinleştirme yaparsanız tam olur.
İsim: C** Y**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Merhaba garanti süresi ne kadar oluyor birde garanti kapsamındaysa iadede bunun içine giriyor mu
İsim: E** E**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Ürün kaliteli ve çok şık, sorunsuz teslim aldık. Çok memnunuz, teşekkürler.
İsim: O** T**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: ürün tam bır fiyat performans ürünü tavsiye ediyorum
İsim: Ö** İ** Ö**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Win 11e güncelleyince kasma yapıyor bilginiz olsun ben 10 kullanıyorumşuanlık bi problemimiz yok 6 ay oldu gayet memnunum
İsim: Nurdan A. Ç.
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Güzel bir ürün beğendim
İsim: F** T**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: çok teşekkür ederim günlük işler için çok ideal bir ürün.
İsim: U** u**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: oğlum için aldım sorunsuz geldi
İsim: Ş** k**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Ürün gayet iyi hızlı geldi tam fiyat performans ürünü ders çalışmak içinaldım gayet hızlı
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: şimdilik işimi görüyor.
İsim: Hasan Y.
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: Bu fiyata ancak bu kadar olur. Hatta ram ve ddr hızı bakımından fiyatınüzerinde. Birazcık ısınma dışında bir eksisini görmedim. Gelişmiş grafikiçermeyen oyunlar Metin2 , Fifa07, Gta San gibi oyunlar abartmadanoynanabilir. Ofis programları dahili günlük ihtiyacı karşılar.
İsim: R** P**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: tam fiyat performans laptopu oldu aylardır severek kullanıyorum
İsim: İ** Y**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: tesekkurler
İsim: o** t**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Sağlam ulaştı henüz kullanıma başlamadım ama iyi görünüyor
İsim: M** A**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Ürün benzer özellikler taşıyan diğer laptoplara göre çok iyi ve fiyatıuygun zaten almadan önce epey araştırdım sadece kamera çözünürlüğü çokkötü zoom derslerde sorun oluyor ilk çıkan kameralı telefonlar gibi.Onuniçin bir yıldız kırdım.Tesrkkur ederim yine de çok güzel
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: çok beğendim çok güzel
İsim: Ö** S**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: beğendim tavsiye ederim
İsim: S** L**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: çok kullanışlı, hızlı, pratik
İsim: S** s**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: güzel bir ürün biraz küçük geliyor gözüme ama hafif ve kullanışlıbilgisayarla çok işim yok günlük ufak işleri halledebilecek birbilgisayar iyi yani
İsim: N** Ç**
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: ürün çok güzel harika herkese tavsiye ederim
İsim: s** u**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Ürün fena değil ama özelliklerine göre zayıf kalan bir bilgisayar gibi.Zaten geçici süreliğine iş için aldım ancak uzun vadede kesinliklekesinlikle tercih etmem. Ayrıca biliyorum oyun bilgisayarı değil ama15-20 yıllık eski oyunları oynamayı denediğim de bile kasıyor aklınızdabulunsun. Satıcıya hızlı bir şekilde kargoladığı için teşekkür ederim...
İsim: E** T**
Tarih: 22 Haziran 2023

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ders çalışmak için uygun mudur
Cevap: merhabalar, video izlemek için ve ders için uygundur.

Soru: hangi oyunları kaldırır
Cevap: Merhabalar, Maalesef bu üründe harici ekran kartı olmadığı için oyunlar için önermemekteyiz. Ürün sadece günlük kullanım için uygundur. İyi günler dileriz.

Soru: ürün ikinci el mii
Cevap: Merhabalar, Ürün sıfır ve kapalı kutudur. 24 ay marka garantisi ile satılmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: şarjı kaç saat dayanıklı
Cevap: Merhabalar, Normal günlük kullanmımda orttalama 2 saat kadar gidebiliyor. İyi günler dileriz

Soru: merhaba oyun kaldirirmi
Cevap: Merhabalar, Maalesef bu üründe harici ekran kartı olmadığı için oyunlar için önermemekteyiz. Ürün sadece günlük kullanım için uygundur. İyi günler dileriz.

Soru: çağrı merkezinde çalışacam ve bi yandan yazılım geliştirme için kullanacam sizce benim işimi görür mü
Cevap: Merhabalar. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Windows kurulu bir şekilde mi geliyor.
Cevap: Merhaba efendim ürün freedos satılmaktadır

Soru: 1 2 veya 3 terabaytlık hard diskler ile veri akışında problem olur mu?
Cevap: merhaba sıkıntı yşabailirsiniz.

Soru: e fotbal oynanabilirmi
Cevap: Merhabalar, Üründe harici ekran kartı olmadığı için grafik gerektiren (PUBG, GTA 5 vb.) oyunları oynayamazsınız. Fakat CS Go gibi yoğun grafik içermeyen FPS oyunları orta ayarlarda oynayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: ürün pubg mobile kardırıyormu kaç fps
Cevap: Merhaba efendim ürün giriş seviyesi bir ürün olduğu için oyun pek tavsiye edilmemektedir

Soru: klavye ışıklımı?
Cevap: Hayır efendim klavye ışığı yoktur

Soru: oyun oynayabilir miyiz GTA Minecraft zula fortnite felan

Soru: ekran kartı ismi ne
Cevap: Merhabalar. INTEL UHD GRAPHİCS. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba bilgisayarın kaldırabilecek ve zorlamayacak oyun oynayabilir miyiz

Soru: gt5 kaldırırmı
Cevap: Bu cihaz kaldırmaz oyunu Harici ekran kartı olan cihazlara bakın gtx yada rtx

Soru: Ürünün hangi rengi stoklarda var şu anda
Cevap: Merhaba efendim tek renk mevcuttur görseldeki gibidir

Soru: Ürün 256 gb emmc mi
Cevap: Merhabalar. Evet doğrudur. İyi günler dileriz.

Soru: Müşteri temsilciği yapmıyorum esdisis programı ile giriş sağlıyoruz problem olur mu kurulumu olur mu
Cevap: Merhabalar. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba acaba pubg ve fifa 23 kaldırırmı
Cevap: Merhabalar. Ürünleri sıfır kapalı kutu yolluyoruz. Bu sebeple herhangi bir FPS testi yapamıyoruz. İyi günler dileriz.

Soru: ekran kartı ekletebiliyomuyuz kendimiz tamirciye götürüp
Cevap: merhaba, maalesef eklenemez.

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar Ürün Görselleri

Alfa 640c Intel Celeron N4020c 8 Gb 256 Gb Ssd Freedos 14.1" Hd Taşınabilir Bilgisayar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü