Algk8404gr Siyah-gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

9 Ağu 2023
264
0
0
Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Güncel Fiyatı 1099.0 Tl'den Satılmaktadır.

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Teknik Detaylar

_x000D_

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Ürününün Satıcısı, Altec Lansing Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu ürününü 1099.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Hakkında Yapılan Yorumlar
1099.0 Tl ye satışta olan Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Fiyat performans ürünü bir aydır kullanıyorum çok memnunum
İsim: Y** K**
Tarih: 09 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknopcsarf

Yorum: ürün fiyatına göre süper gerçekten ışık modlarıda değiştirilebiliyor
İsim: b** c** d**
Tarih: 22 Ağustos 2022

Yorum: Daha önce laptop kullanıcı olduğum için yüksek tuşlara alışmak uzunsürecek gibi. Red Switch çok ses çıkarmaz dediler diye aldım amakullanırken odada birinin uyuması imkansız. Küçük tuşlar tatmin ediyoryazarken. Yıldızı kırdığım nokta ise geniş tuşlarda yay sesi var, insanırahatsız ediyor. Kargo hızlıydı ertesi gün elime ulaştı.
İsim: Taha K.
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: bu fiyata bu ürün gayet iyi. switchlerin markasını bilmiyorum ama fenadeğil. tek sorunu olarak büyük tuşlarda yay sesi var diyebilirim.ışıklarının renkleri değil modları değişiyor.(1 aydır kullanıyorum çokkullanılan tuşlardan yay sesi gelmeye başladı)
İsim: Yusuf K.
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: İyi paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: A** I**
Tarih: 16 Ekim 2022

Yorum: Bana geldi başta herşey çalışıyodu sonra ı tuşu temazsızlık yaptı çalışmadı
İsim: A** e** G**
Tarih: 02 Ekim 2022

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Akıllarda Kalan Sorular

Bilgi Yok

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu Detaylı Resimler

Algk8404gr Siyah/gümüş Red Swıtch Rainbow 87 Tuşlu Süper Kompakt Mekanik Gaming Oyuncu En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Derya Oyuncu Ekipmanları 0 20

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü