Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Tavsiye Eder Misiniz ?

Aygul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Tavsiye Eder Misiniz?
Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Mevcut Fiyatı 296.84 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Alanlar Memnun Mu?

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Teknik Bilgiler

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Ürününün Satıcısı, Protonust Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu ürününü 296.84 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Yorum Ve Değerlendirmeler
296.84 Tl ye satışta olan Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Telefonum infinix gt 20 pro pubg 120 fps son ayarlarda 48 52 dereceyi görüyordu şimdi 37-38 derecede sabit kaldı 296 lira gibi bir rakama aldım bu ürün 500 lirada olsa parasını hak ediyor kaçırmayın alın. Yüzeyi buz gibi yapıyor...
İsim: C** B**
Tarih: 23 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MATECHNO

Yorum: İYİ GÜZEL YANİ BU FİYATA İYİ SOĞUTUYOR
İsim: e** y**
Tarih: 22 Eylül 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye ederim telefonu çok iyi soğutuyor verdiğimi paraya değer öneririm
İsim: S** Ç**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Guzel is gorur
İsim: **** ****
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Arkadaşa aldık gayet iş görüyor
İsim: M** G**

Yorum: kaliteli ürün, hızlı teslimat sadece dokunduğunuzda kaliteyi fark ediyorsunuz. hediye için teşekkür ederim. paketleme de sağlamdı.

Yorum: çok hızlı tam aradığım çok iyi performans
İsim: A** F** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: kötü diyenlere inanmayın ürün güzel, işe yarıyor
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel beklediğimden daha fazla soğutuyor
İsim: R** D**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: ürün geldi hiç güzel değil soğutmuyor tavsiye ederim almayın
İsim: F** A**
Tarih: 24 Haziran 2024

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: parmaklıgı varmı yanında
Cevap: Merhaba efendim stoklarımız mevcut olduğunda hediye olarak göndermekteyiz

Soru: tablete olurmu
Cevap: Tablet modellerimizde mağazamızda mevcut efendim tablete yetersiz kalabilir sorusunu sorduğunuz ürünümüz.

Soru: bütün telefonlarda mıknatıs özelliği var mı ?
Cevap: Merhaba mıknatıs aparat ile tüm telefonlara uyumludur. Aparat kutu içeriğinde mevcuttur.

Soru: s6 mı bu model olarak?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Merhaba magsefe destekli kılıfa uygunmu ipone 11 için magsefe kılıf alcam bu ürün kılıf üstüne otururum
Cevap: Merhaba efendim uyumlu olacaktır

Soru: ürün ölçüleri nedir
Cevap: Merhaba 5x5 cm'dir.

Soru: 7s uyumlumudur
Cevap: Merhaba uyumludur

Soru: Kaç watt 10 veya 15 anlamına gelir?
Cevap: Merhaba maalesef bilgimiz yok efendim.

Soru: infinix GT 20 pro ile uyumludur
Cevap: Merhaba uyumludur.

Soru: Kaç dereceye kadar soğutur.
Cevap: Merhaba efendim mevcut ısıyı %70 oranında soğutur.

Soru: yapışkanı ičinde çıkıyormu
Cevap: Merhaba evet efendim.

Soru: iPhone 11 uyum lu mu
Cevap: Merhaba efendim uyumLudur

Soru: parmaklık varmı yanında
Cevap: Merhaba var efendim.

Soru: Kendisi mi ayarlıyor ısıyı PUBG için lazım telefon yanıyo
Cevap: Kendi ayarlıyor efendim - derecelere kadar otomatikman inmelidir telefonun ısısını %70 şekilde soğutmaktadır

Soru: buz tutuyorum
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz telefonunuza zarar vermeyecek şekilde hafif buzlanma yapmaktadır

Soru: Soğuturken şarj ediyormu ve iphone15 e uyumlu mu?
Cevap: Merhaba uyumludur şarj etmez sadece soğutur

Soru: stoklarınızda parmaklık mevcut mu
Cevap: Merhaba efendim parmaklık soğutucu yanında hediye gelmektedir evet vardır.

Soru: Isı derecesi ayarlanıyor mu
Cevap: Hayır efendim

Soru: Kablo uzunluğu kaç
Cevap: Merhaba efendim 70 santimetredir

Soru: iyigunler oppo a5 2020 uyumlumudur
Cevap: Merhaba uyumludur.

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu Detaylı Resimler

Aliminyum Destekli Pubg Gaming Soğutucu Mıknatıslı Cep Telefon Sessiz Soğutma Fanı Radyatör Soğutucu En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Ayten Elektronik Aksesuarlar 0 15

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü