Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Alanlar Memnun Mu

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Şimdiki Fiyatı Ile 3749.87 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Memnuniyet Oranı Nedir?

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Ürün Detayları

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Ürününün Satıcısı, HyperX Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri ürününü 3749.87 Tl'den Satılmaktadır.

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Kullanıcı Geri Bildirimleri
3749.87 Tl ye satışta olan Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: beklediğimden biraz fazla küçük ama güzel klavye
İsim: A** ç** E**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: UCUZ DEPPO

Yorum: Ürün standart klavyeye göre 700tl civarı daha uygun fiyatlı ve aynıözelliklere sahip, gerçekten çok kaliteli bir ürün mükemmel birklavye.Tuşlar kaliteli ama tuş renkleri soluk gözüküyor.Ayrıca standarttuş takımıyla giriş kısmı farklı tuşlara basarken zorlanıyor. Tuştakımındaki harflerden rgb ışıklar geçmiyor. Bu birkaç eksiği görmezdengelirseniz çoDevamını Oku
İsim: Denizhan E.
Tarih: 26 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: UCUZ DEPPO

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba ürünün uygulaması varmı driveri yani
Cevap: Uygulama derken tam anlayamadım renk içinmi

Soru: Hocam merhaba klavye ne switch acaba
Cevap: Switch olarak detaylı bilgim yok efendim

Soru: Klavyenin normal haliyle birlikte gelen herşey geliyor mu?
Cevap: Herşey geliyor efendim normal şekilde sadece tuşlar özel baskılı resimde oldugu gibi başka farklı hiçbirşeyi yoktur

Soru: Hyperx alloy origins'in switchi aqua switch mi acaba
Cevap: Evet doğrudur

Soru: Yanında ekstra space tuşu ve tuş çıkartma aparatı geliyor mu? Birde champions baskılı spaceden ışık geçiyor mu?
Cevap: Ekstra tuş yok siyah olanda ışığın aynısı bundada mevcut

Soru: Ps5 uyumlu mudur?
Cevap: Olmayabilir tam bir bilgiye sahip değilim efendim

Soru: hala mevcutmu ?
Cevap: Mevcut efendim

Soru: switch türü olarak sadece red switch mi var acaba ?
Cevap: Evet efendim

Soru: Siyah baskılısı sizde varmı? sadece şu sarı baskılı olan mevcutsa maalesefki satın almiyacağım
Cevap: Siyah baskılı yok efendim

Soru: Şartlımı kablolumu pillimi
Cevap: Kablolu efendim

Soru: baskısız bu aynı model klavye varmı efendim?
Cevap: Malesef yok elimizde görseldeki baskılı mevcut

Soru: Şey tuş sökme aparatı ve esc ile space key capsleri geliyormu
Cevap: evet geliyor efendim

Soru: Ben ilk defa böyle bi yapım tarzı görüyorum da Switchi falan kalitesi normaliyle aynı dimi?
Cevap: Aynı efendim kalitesi falan birebirdir

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri Detaylı Resimler

Alloy Origins 60 Mekanik Oyuncu Klavyesi Champions Baskılı Özel Seri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü