Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti En Düşük Fiyat Nerede?
Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Şu Anki Fiyat Aralığı 1434.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Alanlar Memnun Mu?

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Hakkında yaklaşık 39 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Teknik Bilgiler

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Ürününün Satıcısı, alpin fit Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti ürününü 1434.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti En Son Yapılan Yorumlar
1434.0 Tl ye satışta olan Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
39 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Babam için aldık çok kullanışlı ve kaliteli bi ürün tavsiye ederim
İsim: E** E**
Tarih: 16 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Alpin-fit

Yorum: evde olunması gereken en önemli spor ve fizik aleti çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: Gülçün U.
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: ürün geldi çok güzel tavsiye ederim harika
İsim: **** ****
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü zamanında aldık kargo hızlıydı. Malzeme kalitesi oldukça iyi. Gösterge olması ve pedal dönüş sertliğinin ayarlanması büyük bir artı.
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: İşten çok geç geliyorum, spor yapma şansım yok, tv izlerken çeviriyorum, çok tatlı ve kurulumu kolay
İsim: s** a**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Çok teşekkür ederim.Urun güzel paketlendikce saglam bir şekilde bir gün sonra geldi . Kurulumu kolay ve evde ekran karşısında zaman geçirmeyi seven çocuklarıma daha fazla kilo almamak amacıyla aldım.Her yasa uygun ve faydalı bir ürün diye düşünüyorum,
İsim: A** N**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: annem için aldik çok memnunuz fizik tedavisi doktorunun önerisi ile aldik.
İsim: Nisa E.
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi yer de kaplamıyor kullanışlı
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: isə yayarli, təşəkkür ederim
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: Harika bi ürün. Arkadaşım annesi için aldı. Ben de çox beyendik. Teşekkür ederik.
İsim: K** M**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Ürün kaliteli ve sağlam. 1 haftadır her gün kullanıyorum bir sorun daha yaşamadım. Evde spor için kullanışlı bir ürün hem küçük yer kaplamıyor, hemde kasları güzel çalıştırıyor.
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Masa başı çalışan biri için çok harika bir ürün teşekkürler
İsim: ü** Ö**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Babamın fizik tedavisine destek olsun diye aldım
İsim: C** A**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Ürün gayet güzel, tavsiye ederim
İsim: B** K**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: İyi görünüyor
İsim: T** A**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: cok pratik ve sağlam bir spor aleti. çok saglam bir kutu icerisinde ozenle paketlenmis olarak teslim aldim.
İsim: A** Ö**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: daha önce dijital olmayanı vardı ondan da memnunum ama o artık eskidi Bu harika fiyatın düşmesini bekliyordum denk geldi tavsiye ederim
İsim: T** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ocak 2024

Yorum: kesinlikle harika bir ürün
İsim: Z** Ö**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: teşekkürler
İsim: F** Z**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Beklentiyi karşılayacak bir ürün ev içinde ideal kullanım.Kurulumu basit kullanımı kolay
İsim: Y** Ü**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: evde spor için inanılmaz rahat
İsim: E** A**
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: ürün hasarlı geldi değiştımek için kimseye ulaşamadım
İsim: B** A**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: teşekkürler hızlı gönderi sağlam teslimat kuruluşu kolay kullanımı da güzel..
İsim: S** U** V**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: çok güzel yer kaplamiyor halının üstünde kaymiyor
İsim: E** A**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: kalitesizzzxzz
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel yalnız tek bir hatası var o da şu hastalarım pedalları çevirirken pedallar birden yerinden çıkıyordu Demonte olduğu için çıkması normal ama oraya onun çıkmasını engelleyecek bir parça takılmalıydı bence . Biz evde kendimiz bir şekilde hallettik ama bence firma buna dikkat etmeli. Kargom çok hızlı teslim edildi paket çok güzDevamını Oku
İsim: G** Ş**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye etmiyorum en zora alsanız bile en ufak bir zorluğu yok. Daha sonra ürün sabit durmuyor ve gırç gırç ses çıkarıyor.
İsim: Ö** B** Ö**
Tarih: 01 Haziran 2024

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: elektriklimi
Cevap: Merhabalar Efendim. Ekranı pil ile çalışmakta, ürün kendisi ise elektrik tüketmemekte. Saygılar

Soru: kurulum gerektiriyor mu?
Cevap: Merhabalar Efendim. Çok basit , kurulum kılavuzunun yardımıyla 5 dakikaya kadar sürmekte. Saygılar

Soru: zayıflamada yardımcı olur mu
Cevap: Merhabalar efendim. Evet, kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Saygılarımızla

Soru: Merhabalar ürünü nasıl zeminde kullanmak gerekir. Kayma yapar mı kullanım sırasında
Cevap: Merhabalar efendim. Hayir, yapmaz, ayaklarında kaymayı önleyen plakalar mevcuttur. Saygılarımızla

Soru: Otoracak yer için ne yapabiliriz
Cevap: Merhabalar . Sandalye kullanabilirsiniz Efendim. Saygılar

Soru: soruya cevap vermediniz . diz ve kalça kireçlenmesi olan kullanabilir mi..sağlam ve sert bir zeminde elle çevirme yapilabilir mi
Cevap: Merhabalar efendim. Kusura bakmayın lütfen sistemsel sorun muhtemelen. Evet efendim kollar ocon de kullanılabilir ürün, diger sorunuz ile ilgili doktorunuz ile danismaniz daha doğru ve sağlam olur efendim. Saygılarımızla

Soru: salam bu ürün nece kq?
Cevap: Iyi günler Efendim. Öncelikle ilginiz ve ürünlerimizi incelediğiniz için teşekkür ederiz. Rigi B-170 modelin ağırlığı 3.30 kilogramdir. Saygılarımızla, Alpin-fit mağazası

Soru: Merhaba pedal otomatikmi donuyor
Cevap: Merhabalar çaba uygulayarak çevirmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba ürünün ağırlığı ne kadar Rica etsem yazabilir misiniz Teşekkürler
Cevap: Merhabalar Efendim. Ürünün net ağırlığı 3.3 kgdır. Saygılar

Soru: annem parkinson hastası onun için almak istiyorum bu tür hastalar için uygunmu
Cevap: Merhabalar efendim. Doktorunuzla danışmanızı oneririz. Saygılarımızla

Soru: kaç kademe zorluğu var pedallarin
Cevap: Merhabalar Efendim. Direnç ayarı düşükten yükseğe olarak ayarlanabilmektedir. Sorunuz için teşekkür eder saygılar sunarız.

Soru: Bu ürün şarjlı mı kablolu mu nasıl çalışıyor ?
Cevap: Iyi akşamlar Efendim. Ürün kablosuz olarak çalışmaktadır, çalışma tipi kayışlıdır, gösterge panelinin enerjisi ise iki adet AAA pil ile sağlanmaktadır. Saygılarımızla, Alpin-fit

Soru: Ürün fiyatının düşme ihtimali var mı?
Cevap: İyi günler Efendim. İlginiz için teşekkür ederiz sizlere. Diğer markadaki ürünler ile kıyaslama yaptığımızda fiyatımız oldukça düşük kalmaktadır. Bu nedenle yakın zamanda fiyat değişikliği planlanmamaktadır Efendim. Saygılarımızla, Alpin-fit mağazası

Soru: Merhabalar iyi günler dilerim Bu ürün sanırım pil ile çalışıyor pili bittiğinde bulmak zor mu ? Her yerde bulunabilecek bir pil mi
Cevap: Iyi günler Efendim. Öncelikle ilginiz ve ürünlerimizi incelediğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Ürünün ekranı 2 tane AAA tipi standart pil ile desteklenmektedir. Her yerden temin edebileceğiniz bir pil tipidir Efendim. Saygılarımızla, Alpin-fit mağazası

Soru: Isınma yapar mı? Yanık kokusu olsun istemiyorum ona göre alcam birde son kademe ayarı yeterince sert mi
Cevap: Merhabalar Efendim. Direnç ayarı düşükten yükseğe olarak ayarlanabilmektedir. Isınma ve ya koku söz konusu değildir mevcut ürünün Efendim. Sorunuz için teşekkür eder saygılar sunarız.

Soru: Ürünün eni ve boyu kaç cm?
Cevap: Merhaba Efendim. Ürün boyutları 41-38-31 cm dır. Saygılar

Soru: hocam sol elimde kısmı kolumda kısmı felç var ileri götüremiyorum sol elimi motor desteği varmı üründe sol elime yardımcı olması için
Cevap: Efendim iyi akşamlar. Öncelikle çok geçmiş olsun. İlgili ürünün motoru mevcut değildir, sol elinizi pedal kemeri ile baglayarak sağ elinizle destekleyebilirsiniz Efendim. Saygılarımızla, Alpin-fit mağazası

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti Ürün Görselleri

Alpin Rigi B-170 Mini Kondisyon Bisikleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü