ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Bu Ürünü Almalı Mı ?

MaviÇiçek

Bilgili
9 Ağu 2023
240
0
0
ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Bu Ürünü Almalı Mı?
ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Şu Anki Fiyatı 228.73 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Ürün Detayları

ALYA MODEL SAKS MAVİSİ SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK_x000D_

Renk: Saks Mavisi >_x000D_

Beden Seçenekleri: S/M, L/XL, 2XL/3XL >_x000D_

Materyal: Tül >_x000D_
Özel geceleriniz için tasarlanan bu göz alıcı gecelik, saks mavisi rengi ile zarafeti ve şıklığı bir araya getiriyor. Sırtı ve özel bölgesi açık tasarımı, hem çekici hem de cesur bir stil sunuyor. Yumuşak tül materyali ile rahatlık sağlarken, bedeninize mükemmel uyum sağlar. ALYA model gecelik, unutulmaz anlar yaşamanız için ideal bir seçimdir. _x000D_
_x000D_

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Ürününün Satıcısı, SECRET DREAM ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK ürününü 228.73 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Kullanıcı Yorumları Nasıl?
228.73 Tl ye satışta olan ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok beğendim çok esmek çok büyük almanıza gerek yok 90 kiloya rahat L beden olur
İsim: g** o**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL/3XL
Satıcı: SECRET DREAM

Yorum: Çok güzel gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: a** g**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Güzel
İsim: H** B**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: ..............
İsim: h** s**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Çok beğendim
İsim: H** E**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel beğendim
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Ağustos 2024

Yorum: korgo şubesinin azizligine uğradım adrese teslim edilmedi şubeden almaya gittim 200 lira farkla alabileceğimi söylediler
İsim: U** C** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:S/M

Yorum: Paketlenmesi çok güzeldi ürün göründüğü gibi geldi çok beğendim
İsim: Ş** a**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: rengi göründüğü gibi
İsim: A** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: görselle arasındaki tek fark renkler aynı ve geniş pot duruyor beğenmedim.
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ağustos 2024

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba 158 cm boy 58 kg hangi beden uygundur
Cevap: MERHABALAR EFENDİM SİZLERE S/M UYGUN OLACAKTIR. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 160 boy 60kilo kaç beden olur
Cevap: MERHABALAR EFENDİM L/XL BEDEN UYGUN OLACAKTIR.İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: mrb 70 kiloyum boyum 1.68 hangi beden uygun olur ve ürün aynı fotoğrafdaki gibi mi geliyor kalibi nasıl dar mi esnek mi
Cevap: MERHABALAR EFENDİM L/XL BEDEN UYGUN OLACAKTIR.FOTOĞRAFTAKİ GİBİ GELMEKTEDİR ESNEME PAYI ÇOK FAZLA YOKTUR.İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: mrb 70 kiloyum kaç ben uygun olur
Cevap: MERHABA EFENDİM BOY BİLGİSİDE PAYLAŞIRSANIZ DAHA NET BİLGİ VEREBİLİRİM.

Soru: merhaba boy 163, 80 kg kaç beden uyugundur
Cevap: MERHABALAR EFENDİM 2XL/3XL BEDEN UYGUN OLACAKTIR.İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: ben 93 kiloyum hangi beden almalıyım
Cevap: MERHABALAR EFENDİM. 2XL/3XL SİZLERE UYGUN OLACAKTIR. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK Ürünün Detaylı Resimleri

ALYA MODEL SAKS SIRTI VE ÖZEL BÖLGESİ AÇIK GECELİK En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü