AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6- FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Satın Alır Mısınız

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
528
0
0
AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Tavsiye Eder Misiniz?
AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Şu Anki Fiyat Aralığı 12299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Ürün Detayları

<div ><iframe id="flix-container" src="https://media.flixcar.com/delivery/webcall/content/15397/tr/ean/196068728281"></iframe></div>

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Ürününün Satıcısı, HP AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA ürününü 12299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Ürün Hakkındaki Yorumlar
12299.0 Tl ye satışta olan AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok iyi ürün
İsim: b** p**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Kaliteli ürün hp kalitesini ortaya koymuş
İsim: S** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: Kaliteli ve güvenilir
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024
Satıcı: BURDAUCUZ

Yorum: Bu fiyata alınabilecek en iyi F/P ürünü kaçırmayın.
İsim: r** e** u**
Beden: 19 Eylül 2024

Yorum: tşk ederim çok beyendim
İsim: E** Y**
Tarih: 18 Eylül 2024
Satıcı: BURDAUCUZ

Yorum: ürün çok iyi öğrenci için fiyat performans ürünü satıcıya da ayrıcateşekkürler hızlı ve korunaklı geldi.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Kusursuz hizmet, hızlı kargo
İsim: S** G**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: HP kalitesi 🥰✨
İsim: B** B**
Beden: 02 Eylül 2024

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Windows kaç yüklenmesini tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: yetkili servis neresi
Cevap: Merhaba, Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünun kurulumu nasıl oluyor ?
Cevap: Merhaba ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran yenileme hızı kaç
Cevap: merhaba harici bir ekran kartı olmadığı için ekran katrı anakart destekli olduğu için bunun üzerine net bir bilgi paylaşamıyoruz efendim

Soru: merhaba Oyun Kaldırabilir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekstra ram takabiliyormuyuz
Cevap: merhaba ürün 32 gb kadar ram desteği sağlamaktadır 2 adet ram slotu bulunmaktadır(bazı sürümlerde tek solt olabiliyor oda 32gb ram desteklemektedir)

Soru: Çoook teşekkürler Herhangi bir Samsung servise götürcem doğrumu
Cevap: Evet samsung yetkili servisine götürmeniz yeterli. Yetkili servis olmasına dikkat edin. Yoksa diğerleri ücret istiyorlar.

Soru: çekirdek sayısı kaç acaba
Cevap: Merhaba, işlemci çekirdek sayısı 8'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: wi-fi bağlantısı varmı?
Cevap: Merhaba, üründe Wi-Fi desteği mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ssd mi ? Hdd mi ?
Cevap: Merhaba, ürün 512 GB SSD kapasitesine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kaç adet ram slotu bulunmakta
Cevap: Merhaba 2 adet ram slotu bulunmakta max 32 gb ram desteklemekte

Soru: roblox,mlnecraft ve discord kaldırır mı mlnecraft AFI tlauncher.
Cevap: Merhaba, minimum sistem gereksinimleri başlığı altında paylaşılan sistem gereksinimleri o yazılımın çalıştırılabilmesi için en az seviyede gerekli olan sistem kaynakları ihtiyaçlarıdır. İdeal sistem gereksinimleri ise yazılımdan tam performans alarak kullanmanız için gerekli görülen sistem kaynaklarıdır. Yani minimum sistem gereksinimlerini destekleyen tüm programları kullanabilirsiniz. Ürünün destekleme durumunu uygulama özelliklerinden kontrol edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünüm geldi açmadım Samsung bayisinemi götüreyim

Soru: 3d ve 2D çizimler için uygun mu
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen programları kullanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İyi günler, Windows kaç kurulmasını önerirsiniz?

Soru: autocad kaldirir mi
Cevap: Merhaba müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilsiniz

Soru: iyi günler ürün kurulumu için nereden yardım alabiliriz.

Soru: Ürün kaçıncı nesil
Cevap: Merhaba, ürün 5. Nesildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: şarjı nekadar dayanıyor
Cevap: Merhaba, ürünün kullanım şekli ve kullanım sıklığına göre kullanım süresi farklılık gösterebilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Selamlar ıcerısınde çanta gelıyormu
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde çanta mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA Resim Galerisi

AMD Ryzen 7-5700U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Gümüş Renkli Dizüstü Bilgisayar 4H0J2EA En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü