Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Şu Anki Değeri 349.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Hakkında yaklaşık 83 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Ürün Hakkında Bilgi

Mankenin üzerindeki ürün S bedendir.Modelin Ölçüleri: Boy: 1.77, Kg: 62Nakış Detaylı Yıkama Talimatı : 30 Derecede Yıkayınız Ürün İçeriği : %95 Pamuk %5 LikraKumaş Kalınlık: OrtaKonsept çekimlerinde renkler ışık farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir. MADE IN TÜRKİYE

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Ürününün Satıcısı, AMİDA Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 ürününü 349.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Kullanıcı Değerlendirmeleri
349.99 Tl ye satışta olan Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
83 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kendi bedeninizi alın çok sevdiğim için tüm renklerinden aldım
İsim: G** D**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Boy:172cm
Satıcı: AMİDA MODA

Yorum: Ürün o kadar hoş ve zarif ki. Nakışını çok beğendim hem spor hem ofiste giymelik düşündüm tam düşündüğüm gibi çıktı. Bu fiyata bu kalite bu devirde çok zor. Çok teşekkür ederim. Diğer renklerini de alacağım. Mini hediyeniz için de çok teşekkür ederim 🙏
İsim: p** ü**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:S

Yorum: s beden xl gibi
İsim: M** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: Koldaki detayına bayıldım. Nakış işlemeleri ve renk uyumu çok başarılı tam beden alın ben çok beğendim diğer renklerden de isteyecem. Teşekkürler.
İsim: T** Ü**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Nakışların zarafeti, kumaşın kalitesi çok çok güzel. Çok beğendim, bütün renklerini aldım…
İsim: S** B**

Yorum: kumaşı bi tık kalın kalıp çok geniş ara bedenim m-l giymeme rağmen s aldım tam oldu
İsim: İ** K**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Harika muhteşem dokusu çok güzel işlemeler muhteşem ellerinize sağlık
İsim: **** ****
Tarih: 26 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Ürünler tam istediğim gibi elime ulaştı çok teşekkür ederim. Ayrıca yanında gönderdiğiniz hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim🙏🥰
İsim: B** k** Y**
Beden: Beden:L

Yorum: Güzel ürün teşekkürler
İsim: E** T**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: işlemesi çok güzel ve kaliteli
İsim: F** Ö**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: materialı çox qalindir. yaz payız ayı üçün daha uyğundur . yay fəslinə uyğun material deyil
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: hoş ama çok kalın kış için gayet uygun
İsim: G** G**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Tok bir kumaşı var ben çok beğendim
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel anneme aldım.
İsim: L** D**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel kaliteli❤.
İsim: R** E**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kumasi yumusacik, hafifte salas sevdigimden vok begendim.
İsim: E** U** J**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yani kumaşı vs iyi fakat ultra iç gösteriyor ve kimsenin bu durumu yadırgamaması saçma geldi bir tane iç göstermesiyle ilgili yorum yok hayret üzülerek iade ediyorum.
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Görüldüğü gibi geldi, kumaşı kalın teşekkürler
İsim: Ş** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: Yani yorumlara bakarak M beden almıştım. 165 boy 60 kg yum M beden oversize gibi oldu o kadar büyükki kalıbı xs alsam anca olurdu. Kumaşı da kalın biraz. Mecburen iade. Bir beden küçük alın
İsim: O** D**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Anneme aldık görmedim ama begendi
İsim: R** A**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok güzel bir t- shirt ve kaliteli bir kumaşı var yumuşacık
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: kaliteli.. alınır
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı baya kalın güzel bir t-shirt ama kalıbı çok geniş o yüzden iade ettim bir yada 2 beden küçük alınabilir
İsim: S** D**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: aldıktan sonra indirime girmesinden nefret ediyorum neyse tam pamuk değil bu arada ama güzel
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı kalın
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çox teşəkkür edirəm.Baglamam səhf gəlmişdi buna baxmayaraq Amida çatıcısı eyi tişörtü yenidən gönderdi.Çox beyəndim çox razı qaldım.Təşəkkürlər AMİDA❤
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: 1 beden küçük alınabilir ben bir tık salaş kalmasını istediğim için kendi bedenimi aldım ve tam istediğim gibi oldu.Kumas olarak çok beğendim.
İsim: M** S** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Tam göründüğü gibi geldi çok güzel çok kaliteli bir ürün
İsim: G** K**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: ürün kumaşı o kadar kaliteli ki ve güzel nakışları da harika muhteşem... şiddetle tavsiye ederim
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Cok guzel. Bana L beden onerilmisti ben M aldım ama güzel oldu. Siyahini da almak istiyordum ama fiyati cok artti bi anda.
Tarih: 05 Temmuz 2024

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: ic gosteriyormu
Cevap: İç göstermez, keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: iç gösterir mi
Cevap: İç gösterme yapmaz. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Ürün boyunu öğrenebilir miyim
Cevap: Beden ölçülerinizi paylaşırsanız beden önerisinde bulunabiliriz, daha sağlıklı olur. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Merhaba 165 boyunda 60 kg yum. Hangi bedeni almalıyım acaba?
Cevap: M beden tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 178 70 kilo hangi bedeni almaliyim? ve modelin ustundeki hangi beden
Cevap: Modelin üstündeki M bedendir, siz L beden tercih edebilirsiniz. Daha salaş bir görünüm isterseniz bir beden büyük de tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 1.50cmboy60 kiloya hangi beden olur
Cevap: S beden tercih edebilirsiniz keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: hediye gondericekmisiniz üstündə ?
Cevap: Hediye ürünümüz bulunmamaktadır, görsellerde hediye gibi görünen müşterilerimizin yaptığı çoklu alımlardır.

Soru: Xl en ölçüsü nedir
Cevap: Beden ölçülerinizi iletirseniz beden önerisinde bulunabilir, daha sağlıklı yardımcı olabiliriz.

Soru: kumas bilgisi nedir? pamuk akrilik oranı öğrenebilir miyim?
Cevap: Kumaşımız interloktur, %95 Pamuk, % 5 likralıdır. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: boyum 1.72 kilo 56 S bedenim uygun mudur?
Cevap: S beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: merhaba, 1, 63 boy 45 kiloyum kaç beden lazım?
Cevap: S beden tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 170 60 kg yum..Salaş durmasını istiyorum..Hangi beden? Bir de yıkayınca küçülme çekme yapar mı ona göre beden seçeceğim..
Cevap: L beden tercih ederseniz istediğiniz duruşu yakalayabilirsiniz. Çekme yapmaz, Nakışlı bir model olduğu için en fazla 30 derecede yıkamanızı öneririz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 1.65 boy 75 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: L beden tercih edebilirsiniz, keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 1.70 , 83 kilo l mi xl mi almaliyim
Cevap: XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Merhaba size beden uzunluğu sorulmuş siz ölçülerinizi söylermisiniz diyorsunuz herkesin ölçüsüne göremi beden uzunluğu ayarlıyorsunuz? Xl beden boy uzunluğu nedir??
Cevap: Elbette herkesin boy uzunluğuna göre ayarlamıyoruz. Müşterilerimiz genelde boy ve kilo ölçüsülerini iletiyor biz de ölçülerine göre onlara olabilecek beden önerilerinde bulunuyoruz. XL bedende boy 70 cm, göğüs 57 cm, tek omuz 21 cm’dir. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: bedenim S eğer öyle alırsam salaş dururmu? şimdiden teşekkür ederim
Cevap: Ürün oversize, istediğiniz görünümü elde edersiniz. Rica ederiz, iyi akşamlar 🍀

Soru: 165 boy 72 kilo kaç beden
Cevap: L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: merhaba işlemeler baskı mı nakış mı
Cevap: Nakıştır. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: Merhaba,163 boy 86 kiloyum.Hangi beden olur?
Cevap: XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 1.50 boy kilo 70 kaç beden olur. salaş durmasını istiyorum
Cevap: L beden tercih ederseniz istediğiniz duruşu yakalayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 Ürüne Ait Fotoğraflar

Amida Beyaz Kolları Etnik Nakışlı Oversize Kısa Kollu Kadın T-shirt- 2406 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü