Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Tavsiye Edilen Yer Neresi

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Satın Alır Mısınız?
Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Güncel Fiyatı 107.75 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Alanlar Memnun Mu?

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Hakkında yaklaşık 7455 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Detaylı Bilgi

_x000D_

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Ürününün Satıcısı, Elseve Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi ürününü 107.75 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Kullanıcı Değerlendirmeleri
107.75 Tl ye satışta olan Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7455 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: zaten sürekli kullandığım mükemmel bir ürün indirimde görünce hemen aldım kıvırcık saçlı bacılarım tereddüt etmeden alabilir
İsim: **** ****
Tarih: 03 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: L'Oreal

Yorum: saclarimin kurtaricilarindan birisi bu urun muhtesem otesi piyasadan daha uyquna aldim. saclarim dalqali ve cook gozel sekillendirdi. tavsiye ederem. stok yapilacak urun
İsim: Efsane H.
Tarih: 05 Ağustos 2023
Satıcı: Damla kozmetik.

Yorum: kızımın bukleli saçları için almıştım bayıldım bi kaç tane daha alıp stok yapmayı düşünüyorm saçını taramadan bile sürünce bukleleri muhteşem görünüyor
İsim: özlem D.
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: saçlarım kivircik olduğundan kışın hep toplamak zorunda kalıyordum. Bu ürün sayesinde çok az avucumda yayıp sac uçlarıma uyguluyorum muhteşem oluyor ve toplamak zorunda kalmıyorum. saçlarım kuruyken uyguluyorum ben.
İsim: A** K** B**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: kokusu haarikaa. saclarim dalgalı cok güzel belirginlestiriyo. pantene kullaniyodum belirgin bukleler. ama kesinlikle hem fiyat olarak hem koku ve kalite olarak bu daha iyi. 2 tane aldim stok yapmalik
Tarih: 27 Mart 2022

Yorum: her zaman kullandığım bir ürün, indirime girdikçe stokluyorum kıvırcık saçlarıma cok iyi geliyorr
İsim: D** Y**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Hızlı ve özenli kargo ile geldi kıvırcık saçlıyım çok güzel belirginleştiriyor parlak gösteriyor tavsiye ederim
İsim: N** E**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: saçlarım kıvırcık ve dalgalı, duş aldıktan sonra ıslak saçıma uyguluyorum ve gerçekten harika oluyor, şimdiden stoklamaya baslayinnn
İsim: A** K**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: bayıla bayıla kullanıyorum yıllardır aradığım ürün buymuş meğerse. kabarık dalgalı olan saçlarımı kıvır kıvır yapıyor. alın pişman olmazsınız.
İsim: Y** S**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Kaçıncı kutu bitirdiğim bilmiyorum şampuanını, kremini, saç bakım kremini, amla bukle belirginleştiricisini banyoda sırayla kullanıyorum. Mis gibi kokuyor saçlarım. Bukle belirginleştiricisini ıslak saça sürüp vigo başlıklı saç kurutma makinası ile kurutuyorum ve sonuç lüle lûle, bozulmayan mis gibi kokan saçlar. Ayrıca saçların daha çabuk uzamasınDevamını Oku
İsim: P** K**
Tarih: 04 Ocak 2022

Yorum: Her zaman kullandığım bir ürün stoklanması gerekenlerden kiiii kokusu zaten muazzam bukle belirginleştirmiyo arkadaşlar ama kıvırcık saçlar bilir yumuş yumuş bir saç istiyoruz ben duştan sonra fındık tanesi kadar kullanıyorum yeterli yumuşaklık sağlıyor ve saçımı sallayınca çok güzel kokuyor herkes parfümümü soruyor ama bilmiyorlar ki parfüm kullanDevamını Oku
İsim: s** b**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: mükemmel bir kokusu var ve her zaman stok yaptığım bir ürün
İsim: H** Ö**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: kullandığım en ultra güzel ürün artık sürekli kullanıcam dalgalı saçlarım eskisi gibi bukle bukle hemde yumuşacık cok teşekkür ederim hemde cok iyi bayramlar
İsim: Yusuf K.
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: yarı dalgalı yarı düz ara form bir saçım var çok kabarıyor normalde. saçıma çok iyi geldi buklelerim daha belirgin ve şekilli oluyor, saçlarımı yumuşacık yaptı kokusu da çok güzel
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: indirime girince aldım hatta stok yaptım harika bir ürün yumuşacık bukleler için tercih edilir
İsim: d** d**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: Bitmeden stokluyorum 😍 saçlarım daha yumuşak ve güzel kokuyor 😍 teşekkürler Trendyol ☺
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: ürün güzel paketlenmişti ve yumuşacık yapıyor saçlarımı. kokusu ayrı bi güzel
İsim: s** y**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: kardeşim için alıyorum çok kullanışlı bir krem ve saçları baya canlı ve belirgin hale getiriyor
İsim: E** T**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: severek kullanıyorum indirimden 3 tane kaptım buklelerim süper oldu
İsim: s** ç**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Uzun zamandır yine elseve'in saç güzelleştirici kerimini kullanıyordum. Saçlarımı yumuşacık yapsa da saçımın kıvırcığını biraz bastırıyordu o yüzden bunu görünce denemek istedim ve henüz bir kere kullanmama rağmen çok memnun kaldım. Aynı yumuşaklığı lülüklerimi bozmadan sağlıyor ve çok güzel kokuyor. Ben bayıldım muhtemelen bitince tekrar alırım
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Kokusu harikaa beğenerek kullanıyorum stoklanması gereken bir ürün
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: şahane saçları yumuşacık yaparken yağlandirma yapmadı.Kokusu çok güzel paketi iyi geldi teşekkürler
İsim: d** K**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: kokusu çok hoş keşke daha uygun olsa biraz stok yapabilmek hafif bukle yapıyor uygulama sonrası tavsiye ederim
İsim: s** y**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: indirimden 2 tane alıp stokladım. Kargo çok yavaştı. Krem çok güzel, çok iyi şekil verdi. Kıvırcık saçlara tavsiye ederim.
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Saçlarım dalgalı olduğu için kabarık ve karışım görünüyor duştan sonra nemli saçıma kullanıyorum dalgaları belirginleştirdi çok beğendim kokusuda çok güzel ama biraz katı bir ürün stokluyorum artık
İsim: e** y**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: indirime girdikçe alıyorm ben memnunum
İsim: G** K**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: mükemmel. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. bittikçe stokluyorum . kargo çok sağlam geldi
İsim: E** A**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: mis gibi kokuyor 🌺 dalgalı saçlarım yumuşacık yaptı
İsim: T** Ç**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: harika bir ürün stok yaptım saçlarımı yumuşacık yapıyor ve saç köpüğünden daha iyi şekillendiriyor
İsim: ö** e** o**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Her zaman aldığım bir ürün ve kokusu gerçekten mis gibi.💗💐💖🌸 teşekkürler ELSEVE💖💐💗🌸
İsim: K** S**
Tarih: 13 Ocak 2023

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Isıdan koruyucu bir ürünle beraber kullanacaksak hangi sırada kullanmamız gerekiyor ikisini?
Cevap: Merhabalar, L'Oréal Paris Elseve Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni kullanırken ısıdan koruyucu bir ürünle birlikte kullanacaksanız, öncelikle saçlarınızı yıkayıp temizledikten sonra Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'ni uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın nemini aldıktan sonra, ısıya maruz kalmadan önce ısıdan koruyucu ürünü uygulamanızı tavsiye ederiz. Böylece saçlarınızın hem buklelerini belirginleştirmiş olursunuz hem de ısıya karşı koruma sağlamış olursunuz. Isıya maruz kalmadan önce koruyucu ürünün saçınıza eşit bir şekilde dağıldığından emin olunuz. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz acaba
Cevap: merabalar efendim sürat kargo efendim

Soru: Ürün 7 24 mü
Cevap: Merhaba efendim evet kullanabilirsiniz

Soru: merhabalar benim saçlarım kıvırcıktı birkaçsene öncesine kadar. daha sonra açıcıdan ve boyadan yıprandı ve keratin botoks yaptırdım düzleşti ve şuan kabarık düz/dalgalı arası saçma bir saçım var. bu ürününüz saçımın kaybolan dalgalarını geri verir mi bana diğer bakımlarla birlikte? ve nasıl bir bakım sıralaması önerirsiniz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; Kıvırcık saçların kolay şekil almasını sağlar. Bakım yapıyor ve bukleleri kontrol altına alır. 48 saat boyunca belirgin bukleler sağlamaktadır. İpeksi yumuşaklık ve parlak saçlar sunar. Teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz.

Soru: saçım elektrikleniyor kuru saça uygulanır mı
Cevap: merhaba,kuru ya da ıslak saçın boy ve uçlarına uygulayabilirsiniz.

Soru: Hangi kargo firmasını kullanıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Otomatik belirlediği için müdahale edilememektedir. Trendyol Expres Kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: kısa ve yarı dalgalı saçlara uygulanır mı ayrıca elektriklenmeyi önler mi
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün kısa ve yarı dalgalı saçlar için de uygundur ve bukleleri belirginleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca, saçın nem dengesini koruyarak elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olacak içeriklere sahiptir. Saçlarınıza nem vererek daha düzgün ve parlak görünmelerine katkıda bulunabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba. Hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz acaba? Teşekkürler
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Otomatik belirlediği için müdahale edilememektedir. Trendyol Expres Kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: islak saca uygulanir mi
Cevap: merhaba,kuru ya da ıslak saçın boy ve uçlarına uygulayabilirsiniz.

Soru: Islak saça mı uygulanıyor
Cevap: merhaba,kuru ve ıslak saçın boy ve uçlarına uygulayabilirsiniz.

Soru: içinde silikon var mı
Cevap: Merhaba içerik bilgisi için Loreal genel merkez ile görüşebilirsiniz.

Soru: hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz

Soru: Saç köpüğü ve vigo ile birlikte saçlarımı dalgalandirmak kivirciklastirmak buklelerini belli etmek icin kullanacagim duştan sonra saç köpüğü ile birlikte nasıl kullanılır ??
Cevap: Merhabalar, L'Oréal Paris Elseve Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi, saçlarınızın buklelerini belirginleştirmek için tasarlanmıştır. Ürünü saç köpüğü ve vigo ile birlikte kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz: 1. Saçlarınızı yıkayıp temizledikten sonra fazla suyu havlu ile alın. 2. Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi'nden avucunuza uygun miktarda alın ve saçlarınızın boy ve uçlarına eşit şekilde dağıtın. Saç diplerine uygulamaktan kaçının. 3. Saçlarınıza parmaklarınızla şekil vererek buklelerinizi belirginleştirebilirsiniz. 4. Ardından saç köpüğünüzü alın ve saçlarınıza uygulayın. Köpüğü de buklelerinize eşit şekilde dağıtmak için ellerinizi veya bir tarak kullanabilirsiniz. 5. Son olarak, saçlarınızı doğal olarak kurumaya bırakın veya difüzör kullanarak düşük ısıda kurutun. Teşekkürler.

Soru: merhaba. bu ürünün şampuan ve duşta kullanılan saç kremi de mevcut mu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Otomatik belirlediği için müdahale edilememektedir. Trendyol Expres Kargo veya MNG Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba ürünü uyguladıktan sonra maşa veya benzeri işlemleri uygulamaya gerek var mı yoksa tek başına yeterli olur mu acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, nemli saça uygulayabilirsiniz. Dilerseniz maşa ve benzeri işlemleri kullanabilirsiniz. Teşekkür ederiz

Soru: erkek için uygun mu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz;Kullanım sağlayabilirsiniz.Teşekkürler.

Soru: saçım kıvırcık değil dalgalı, dalgalı saçlar için de işe yarar mı
Cevap: Merhaba Değerli üyemiz; ilgili ürün dalgalı ve kıvırcık saçlarda kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: merhaba duz saclarimi masa yaparken kullanilir mi isidan koruma.ozelligi varmi
Cevap: L'oreal Paris Elseve Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır? Temiz ve ıslak saça, taramadan önce saç boy ve uçlarına uygulayın. Sonrasında kolaylıkla tarayın ve her zamanki gibi şekil verin. Saçı daha fazla beslemek ve kontrol altına almak için kuru saça da uygulayabilirsiniz.

Soru: Bugün kullandım tabi duştan sonra güzel oldu köpük bile sürmedim hemde ama yarın ki saçım nasıl olur kötü olur mu diye endişem kuru saça uygulanırmı peki ?
Cevap: Merhaba, duştan sonra ıslak saça uygulayabilirsiniz. İyi günler

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi Ürünün Fotoğrafları

Amla Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü