Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Alınmaya Değer Mi

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
505
0
0
Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Güncel Fiyatı 1530.98 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Hakkında yaklaşık 60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Teknik Açıklamalar

Mekanik klavye özelliğine sahip olan ürün kablolu bağlantı şekli ile kullanılır. Mavi anahtar mekanik tuş özelliği bulunur.; RGB klavyeler arasında yer alan model LED aydınlatma tipine sahiptir.; Andromeda K500 klavye Q klavye tuş dizilimine ile kullanılır.; İzoly Andromeda K500 Rainbow mekanik Q gaming klavye USB A konnektör türü ile çalışır. Aynı zamanda Windows programında da desteklenir.; İzoly Andromeda klavyede sayısal tuş takımı mevcuttur.; İzoly K500 klavyede aynı anda tüm tuşlara basılabilir.; İzoly Andromeda K500 klavye 50 milyon tuş basma ömrüne sahiptir.; Kablolu oyuncu klavyesi 180 cm kablo uzunluğu ile geniş alanda kullanım imkanı sunar. Aynı zamanda kablo çıkış yönü seçilebilir özelliktedir.; Andromeda K500 klavye ayarlanabilir yükseklik özelliği ve kaymaz kauçuk ayakları ile kolay kullanım imkanı sunar.; >_x000D_
_x000D_

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Ürününün Satıcısı, IZOLY Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 ürününü 1530.98 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Kullanıcı Yorumları Nasıl?
1530.98 Tl ye satışta olan Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
60 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Teşekkür ederim tam zamanıda ve harika ambalajıda süper
İsim: E** Ç**
Tarih: 17 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İzoly

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım beğendi gayet güzel paketleme iyi sorunsuz ulaştı
İsim: B** g** C**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Güzel gayet kullanışlı
İsim: m** e**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Oğluma aldım çok memnunuz
İsim: S** İ**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Ürün elime yeni ulaştı paketlenmesi gayet iyi ürünün kendisi parasınınhakkını verir mi bilemem ama şu anki ekonomide alınabilir.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Haziran 2023

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde geldi, kargo çok özenle hazırlanmış. Kırıksorunu meydana gelmedi, klavyenin sesi çok iyi ve renk modları da efsaneherkese tavsiye ederim tabiki de RGB sevmeyenler bu ürünü sevmeyebilir
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: ürün iyi ve kaliteli
İsim: Azer D.
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Acayip güzel bir klavye hediye olarak aldım
İsim: S** A**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: klavye mükemmel kullanım için ideal şiddetle tavsiye ederim
İsim: Hamdi S.
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: ürün güzel kullanişli renkleri tuş sesi çok güzel alabilirsiniz
İsim: seda y.
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Bu fiyata daha iyisi yok kesinlikle alın
İsim: Efehan D.
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: çok kullanışlı teşekkürler
İsim: Ç** S**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: çok beğendim kaliteli bir ürün.
İsim: Ç** Ş**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: Teşekkürler
İsim: E** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Aralık 2022

Yorum: güzel ve kullanışlı
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: blue switch sesi güzel yay sesi neredeyse yok rahatsız etmiyorkullanımıda çok rahat bilek ağrıtmıyor ben çok beğendim
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: ürün beklediğimden çok çok iyi .
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: kullanışlı ve güzel bir ürün rgb olası ve mod larının olması guzeltavsiye ederim
İsim: g** d**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Öncelikle bu yorumu bu klavyeden yazıyorum. klavye kırıksız çıkıksızgeldi fakat kutusu ezilmiş kesilmiş bir biçimde geldi. klavye rainbowtürkçe karakterleri sonradan basılan bi klavye uzun kullanımda üsütndekituşlar silinmeye başlayacak. birde enter tuşu küçük geliyor yani büyükentera alıştıysanız benim gibi kumar oynamayın gidin başka parasınınhakDevamını Oku
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü çok iyi sesi de güzel
İsim: Volkan A. Ö.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: kutuyu bı açtım H tuşu kırık bi şekilde geldi geri iade ediyom zatenpaketlemenisi biraz daha düzgün yaparsanız böyle şeylerle karşılaşmasınız
İsim: K** K**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: fiyat performans ürünü sadece temizleme biraz zor tuşları zor çıkıyoronun dışında sorun yaşamadım.
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: 3 yıldız verdim çünkü çok geç gledi
İsim: b** g**
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: bu fiyata muazzam bi ürün mekanik dokunuşu,çikardigi sesler filan gayetgüzel sadece bazı tuşlar sonradan çevrilmis ama yinede gayet iyi ürün
İsim: M** S** K**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Mis Gibi Kalite Koktu Hocam Az Yamulmuş Kutu Ama Klavye Sağlam.
İsim: M** B**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: idare eder kalitede kargo 8 günde geldi
İsim: Y** A**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel switch sesi filan güzel yay sesi yok ışıklar on numara
İsim: Y** B**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: cidden güzel modları var ve güzel ürün .
İsim: C** ş**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: Anlatıldığı gibi süper
İsim: A** Ş**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: guzel urun fp cok begenerek aldim
İsim: K** Ü**
Tarih: 21 Kasım 2022

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: klavyede kaç tuş var
Cevap: Merhaba 104 tuş

Soru: Merhaba klavye ayni anda kac tusu kullanabiliyor?
Cevap: Merhaba, internet üzerinde bulunan klavye inceleme videolarımızı inceleyebilir, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.İyi günler dileriz

Soru: kablosunu kasaya bağlicaz dimi ? ve kaç metre kablosu var ?
Cevap: Merhaba, Evet USB girişi ile kasaya bağlıyorsunuz efendim, Youtube arama kısmına İZOLY K500 yazıp detaylı inceleme videosunu izleyebilirsiniz efendim.

Soru: Laptop ile uyumlu mudur
Cevap: Merhaba, Evet efendim uygundur kullanabilirsiniz.

Soru: ürün su geçirir mi ?
Cevap: Merhaba, evet efendim. Su geçirmez özelliği yoktur. İyi günler dileriz.

Soru: rgb özeliştirebiliyormıyuz uygulması falan var mı
Cevap: Merhaba, üzerinde bulunan tuş yardımıyla renkler değişmektedir, ekstra bir uygulamaası bulunmamaktadır, iyi günler dileriz

Soru: ürüne indirim ne zaman gelir bu klavye 400 tl idi şimdi 670 tl olmuş alacamda indirime girmesini bekliyorum
Cevap: Merhaba, fiyat ve kampanya hakkında ileriye dönük bilgi aktaramıyoruz, sizler güncel fiyat üzerinden sipariş verebilirsiniz.İyi günler dileriz

Soru: merhaba daha 2 gün önce 500 TL küsürdü neden 874 TL ye çıktı
Cevap: Merhaba, Ürün kampanya süreci bitmiştir.

Soru: merhaba Xbox seris s uyumlumu acaba
Cevap: Merhaba, Evet efendim uygundur kullanabilirsiniz.iyi günler dileriz

Soru: Klavyenin boyutu nedir? en boy olarak
Cevap: Merhaba, Youtube arama kısmına İZOLY K500 yazıp yakından inceleyebilirsiniz efendim detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru: ürünün tuşları soyulma yaparmı? klavye hangi switch?
Cevap: Merhaba, tuşlar soyulmaz ve blue switch özelliğine sahiptir, iyi günler dileriz

Soru: Ürünün Tepkime hızı nasıl?
Cevap: Merhaba, internet üzerinde bulunan numaralarımızdan dönüş yaparsanız sizlere gerekli desteği sağlarız efendim. İyi günler dileriz.

Soru: ürün full mekanik demi
Cevap: Merhaba evet efendim blue swich mekanik Türkçe Q klavye gelmektedir. İyi günler dileriz

Soru: kampanyaniz vardı klavye ve monitör, ondan faydalanamadım (((( monitörü aldım ama klavyede bir indirim veya kuponunuz var mı?
Cevap: Merhaba, kampanyalarımız sürekli güncellenmektedir, sizlerde kampanyları takip edip sipariş verebilrisiniz.İyi günler dileriz

Soru: ürünün red swich olanı mevcutmu
Cevap: Merhaba, blue switch olarak mevcuttur, bu bigi doğrultusunda sipariş verebilirsiniz, iyi günler dileriz

Soru: Yanında tuş cıkarıcı gonderiyomusunuz gönderiyorsanız alıcam hem onara ihtiyac varda
Cevap: Merhaba, yanında tuş çıkarıcı gönderilmemektedir, siparişinizi bekleriz.İyi günler dileriz

Soru: Merhaba klavyenin kac isik modu vardir
Cevap: Merhaba, klavyenin inceleme videosu internet üzerinde mevcuttur, detaylı bilgi edinebilirsiniz, iyi günler dileriz

Soru: izoly andromedia k 500 mekanik klavyede tuşa basılınca çınlama sesi varmı
Cevap: Merhaba efendim, standart mekanik klavye sesine sahiptir.

Soru: Siz neden bu bilgisayarları ucuzdan satıyorsunuz merak ettim?
Cevap: Merhaba, Üretici Firmayız, Bir yerden alıp size satmıyoruz Kendimiz üretiyoruz uygun fiyatlı satışa sunuyoruz, Trendyol arama kısmına İZOLY yazıp yorumları okuyabilirsiniz.

Soru: iyi günler kolay gelsin, klawye+SSD kampanyanizdan 2 ürün satın aldım 2 sinde De garanti belgesi çikmadi neden acaba?
Cevap: Merhaba, Sattığımız Tüm ürünler, Faturalı ve Sanayi bakanlığının belirlediği gibi Standart 2 yıl garantili oluyor.Faturanız garanti belgeniz olarak geçmektedir.İyi günler dileriz

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 Fotoğraf Ve Görseller

Andromeda K500 Rainbow Mekanik Q Gaming Klavye RB000116 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü