Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Bu Ürünü Almalı Mı ?

Sukriye

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
565
0
15
Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi En Ucuzu Nerede Bulunur?
Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Şuanki Fiyatı Ne Kadar 356.4 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Memnuniyet Oranı Nedir?

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Hakkında yaklaşık .

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Detaylı Bilgi

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Ürününün Satıcısı, L'Aden Cosmetics Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi ürününü 356.4 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Son Yorumlar
356.4 Tl ye satışta olan Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Puanlamaya yıldızlar az gelir. Cildini temizlendiğini sanırdım. Asıl temizlik hissi bu ürünmüş. Uyguladığım serum ve kremlerin etkisini peelingle arttı. Stok yapılacaklar listesine eklendi. Kokusu limonu andırıyor
İsim: N** K**
Tarih: 02 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: LAden Cosmetics

Yorum: Denedim, ölü deriyi pütür pütür atıyor. Bir tane daha alacağım... Hediyeniz için teşekkürler :)
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ekim 2023

Yorum: Urun elime ulasan dakijasinda yuzumde denedim o kadar guzel ki aninda etkisini aldim 🫶🏻🫶🏻 yeniden iki adet stoklamayi dusunuyorum cox guzel mutlaka alin
İsim: V** A**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Stok yapcgim bir ürünü
İsim: G** B**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: merhabalar ürünü çok beğendim çok güzel paketlemesi harika ayrica hediyeniz icinde çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün korkusuz şekilde alın. Yüzüme yaptım tam da kuruluk olan bölgelerimde hemen soymaya başladı ve rahatlattı.
İsim: Funda N. K.
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Hayatımda gördüğüm en iyi cilt ürünü diyebilirim cilde temas ettiği gibi soyuyor cildi harika stoklanmalı alın aldırın.
İsim: D** Ö**
Tarih: 04 Şubat 2024

Yorum: Cildi güzel arındırıyor ve aydınlık bir görüntü veriyor tavsiye ederim 2.yi aldım hemen
İsim: Nermin Y.
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Lazer epilasyona gittiğim klinikten alıyordum. Artık trendyoldan da alabiliyorum bu harika. Hızlı kargo ve hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Şennur T.
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: Kargo çok hızlıydı paketlemesi çok iyidi üren daha da güzeldi hemen denedim pul pul ölü derilerim döküldü önce elimin üstünde denedim sonra yüzümde denedim yüzüm yumşacık pürüsüz oldu bebek poposu gibi oldu teşekkür ederim
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Harika ötesi kesinlikle tavsiye ederim stok yapılacak bir ürün
İsim: Ayşegül K.
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün gerçekten anında yüzünüzde ki bütün ölü deriyi soyuyor cildiniz parlıyor resmen stok yapacağım bi ürün olacaktır çok tavsiye ederim yüzünüzde siyah nokta beyaz yaglanmalarda çok farkı göreceğiniz bir üründür
İsim: A** d**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ürün cok güzel hızlı geldi kargo paketleme cok iyiydi. Bütün ölü deriyi atıyor yüzden parlaklık veriyor canlı gösteriyor herkese tavsiye ederim
İsim: S** T**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: cok beğendim indirime girerse tekrar alıcam. eşim için
İsim: M** Y**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: çok beğendim is yerimde herkese denetim harika bir ürün yüzümün hafifledigini hissediyorum.
İsim: Dilara d.
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Denemek için almıştım ilk kullanımda bile farkı gördüm. Cildinizdeki ölü deriyi temizliyor.
İsim: A** Y**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: çok guzel bi peeling cildinizin temizlendigini hissediyorsunuz yumuşacık yapiyor tavsiye ederim
İsim: Z** D**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: ben çok beğendim, cildimi çok pürüzsüz ve parlak yaptı. Alacak olanlara tavsiye ederim.
İsim: M** B**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: ilk defa yorumlara bktmda aldm ürün bir harika eşimde bnde bayldk
İsim: n** ü**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: Öncelikle merhaba cok tesekür Ederim emegınıze saglık saglık geldı korgom deneyınce tekrar yorum yaparım paketleme cok mukemmel 👍
İsim: F** A**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Harika ürün harika paketleme ve hızlı gönderim. İlk kullanımdan itibaren çok güzel sonuçlar🥰🥰 teşekkürler laden
İsim: Z** G**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Hediye için teşekkür ederim daha kullanmadım Unutmazsam güncellemeyi paylaşırım guncelleme= ilk kullanımda bile faydasını gördüm çok beğendim iyi ki almışım teşekkür ederim
İsim: h** k**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: lazer yada dermaterapi yada diger eksfoli edici tüm uygulamalarin sonrasinda kullanilabilinecek bir urun. yuzunuzde cizikler yaratmadan rahatca temizleme yapiyor.
İsim: Z** s** Ç**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: denedim çok güzel yumuşacık yaptı cildimi ❣
İsim: M** M**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Keseye bile gerek kalmıyo bütün ölü deriyi aldı götürdü ikinci siparişimi veriyorum 2 adet üstelik
İsim: M** P**

Yorum: ürünü denedim minik bir hediye de koymuşlar bayildim yuzum bebek gibi oldu fondoten kusuyordu artik kusmuyor sizde deneyebilirsiniz 😊😇😇😇
İsim: B** A**
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Cok guzel bi urun ılk uygulamada bıle etkı esıyo yuzumu yumusacık yaptı olu derıyı soyuyo resmen keske kampanya varken bıtane daha alsaydım sureklı takıp edıyorum yıne alıcam cok guzel bi ürün gönül rahatlığıyla alabılırsınız
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Fiyat performansı ve kargolama hızı inanılmaz ayrıca tatlı hediyeniz için teşekkürler..Ürün zaten çok başarılı ilk kullanımda etkisi hemen belli oluyor cildimin arındığını hafiflediğini hissediyorum kesinlikle stoklayacağım.
İsim: Öznur B.
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: çok iyi hemen derileri atıyor çok memnun kaldım küçük hediyeniz için teşekkürler paketleme çok özenli geldi saolun

Yorum: İlk defa kullandım cildi gayet temiz ve pürüzsüz yapıyor yüzünde pul pul görüntü olanlar içinde çok iyi ✌hediye içinde teşekkürler ☺
İsim: s** d**
Tarih: 14 Kasım 2023

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Salam Azerbaycandan sifaris verdim 2 eded xais edirem paketlenmede seliqeye diqqet edeziz ozen gosreresiz ♥
Cevap: Tabi efendim

Soru: kaç yaş kullanabilir
Cevap: 18 yaş ve üstü için uygundur

Soru: Cukurlara iyi gelşrmi
Cevap: Maalesef hayır.

Soru: Merhaba atopik cildim var. İrrite eder mi
Cevap: Herturlu cilt probleminiz de doktorunuza danışip kullanmanız daha faydalı olacaktir.

Soru: Hargün mü kullanılmalı kaç günde bir
Cevap: Merhaba , haftada 2 veya 3 kez kullanımı uygundur

Soru: Nasıl lullancam
Cevap: Ürün kullanımı ürünle birlikte gönderilmektedir.

Soru: Zoratenin kullanıyorum zararı olurmu cildime
Cevap: Lütfen doktorunuza danışarak kullanınız

Soru: nasıl kulanılır her gün kulanılır mı
Cevap: Haftada iki kere kullanılmaktadır.

Soru: yüze uygulanırmı
Cevap: Evet tabiki tüm vücuda

Soru: salisilik asit içeren ürününüzde var mı?
Cevap: Evet var efendim

Soru: Merhaba soyma işlemi yaptığı için yazın kullanılır mı leke yapar mı
Cevap: Merhaba yazın tüm peeling işlemlerinin aksam yapılmasi tavsiye edilir ve peeling yapılsın yapılmasın yazın mutlaka güneş koruyucu kullanılmalıdır . L'aden cosmetics 50 spf güneş koruyucu denemenizi öneririz sevgiler

Soru: Merhaba sivilcelere iyi gelirmi
Cevap: Hayır sivilce için kullanılan bir ürün değildir

Soru: Acaba içeriği nasıl ? Yani temiz içerikli mi içinde parfün filan varmı dır bir de kaç 45 yaş kullanabilir mi ?
Cevap: içeriğindeki ginseng kökü özü ve Centella Asiatica gibi doğal özlerle zenginleştirilmiştir ve cildinize zarar vermeden ölü hücreleri ve kirleri temizler. Cilt yüzeyinde biriken sebum, makyaj kalıntıları ve diğer kirleticileri etkili bir şekilde gidererek gözenekleri açar ve cildin nefes almasını sağlar. Ayrıca Cantella Asiatica özü cildin kendisini yenileme sürecine katkı sağlama özelliği ile bilinir. İçeriğinde ki Ascorbic Asit doğal bir antioksidan olup, cilt tonunu eşitler ve cildi aydınlatır.evet kullanabilir

Soru: güneş kararmasına iyi gelirmi
Cevap: Evet faydası olacaktır çünkü ölü deri tabakasını derinlemesine temizler

Soru: 18 yaş için uygun mudur
Cevap: Evet rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: Kuru ciltler için uygunmudur
Cevap: Haftada 2 defa kullanabilirsiniz

Soru: Hangi ülkenin markası
Cevap: Yerli üretimdir efendim

Soru: Merhaba ense ve boyun altı için kullanılır mı çünkü baya esmer faydası olur mu
Cevap: Tüm vücut için kullabilirsiniz

Soru: salam .niye bu qeder bahalasdirdiz ?
Cevap: Merhabalar efendim maliyetinden kaynaklanmaktadır

Soru: uratimi nerasi
Cevap: Yerli üretim efendim

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi Detaylı Fotoğraflar

Anında Soyucu Ginseng Peeling Ölü Deri Arındırıcı, Yenileyici, Aydınlatıcı Vücut, Yüz Peelingi En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü