Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Satın Alır Mısınız?
Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Şu Andaki Fiyatı 437.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Gerçekten İyi Mi?

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Hakkında yaklaşık 44 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Teknik Bilgiler

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Ürününün Satıcısı, bb butik basic Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 ürününü 437.0 Tl'den Satılmaktadır.

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Kullanıcı Yorumları
437.0 Tl ye satışta olan Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
44 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Bir beden küçük alın efsane. Diğer renkleri de aldım
İsim: S** Ü**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm
Satıcı: Butik Basic

Yorum: Kumaşı çok güzel çok memnun kaldım ben m beden aldım tam oldu kendi bedeninizi alabilirsiniz tam oluyor gerçekten herkese tavsiye ediyorum
İsim: M** k**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Görseldeki ürünün aynısı geldi. Hatta gelir gelmez kız kardeşime hediye ettim gerçekten rahat ve kullanışlı kendi bedeninizi alabilirsiniz salaş bir takım. Eğer salaş sevmiyorsanız bir beden küçük alın
İsim: E** P**
Tarih: 20 Nisan 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: normalde xl giyiyor olmama rağmen m beden bile oldu yani bayaaa salaş bir model ama kumaşı yazın sıcakta giyilebilecek birkumaş değil
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: dar urun alti
İsim: E** A**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: 160 boy 60 kilo ürün penye kumaş ben beğendim emeği geçen herkese teşekkür ederim.
İsim: Ö** S**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: dikişleri biraz sorunlu fiyatına göre iyi diyemem maalesef. ve zayıfsanız pek güzel durmayabilir. çok zayıf gösteriyor. ve bir bacağı uzun bir bacağı kısa işçilik çöp
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Ben hem bukadar uygun hemde bu kadar güzel takim görmedim gercekten efil efil cok rahat pantolon boyuda süper 1,70 im ben cok begendim
İsim: E** T**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Çok guzel..
İsim: Y** S**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün güzel duruyor ama kumaşı naylon naylon karışımlı ürünlere alıştık ama bu tamamen naylon kumaş yazın terletir kışın üşütür duruşunu beğenmiştim ama üzülerek iade ancak satıcı güzel paketlemişti teşekkür ediyorum
İsim: M** B**
Beden: Boy:155cm

Yorum: gerçekten parasını hak eden bir ürün özellikle bacak boyu uzun olanlar için inanılmaz bisey m beden aldım tam istediğim bollukta oldu
İsim: E** K**

Yorum: kumaşından çok emin olamadım ama yazın giyilmez yine de güzel ve uzun
İsim: S** D**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürünün çok dikiş kusuru var çok güzel hayal etmiştim hayal kırıklığı iade etmedim evde fln giyerim artık😔
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Dökümlü kumaş gayet güzel ama siyah değil lacivert
İsim: F** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: Biraz iç gösteriyor gömlek zaten kapatıyor dokusu çok güzel
İsim: G** B**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: bəyəndim akrabalrda alacaq
İsim: M** R**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: kumaş çok güzel ürün mükemmel aşırı beğendim
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Öncelikle kargo çok kötüydü kıyafeti direk kargo poşetine koymuşlar takımın dökünlü duruşu güzel ama gömleğin bilek kısımlarında hatalar var bir bileğinde iki düğme var diğerinde düğme takacak açıklığı yok
İsim: S** B**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: urun gercekten cok kaliteli gonul rahatligiyla alinabilir tesetturede uygun
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: öncelikle ürün gerçekten kaliteli bu fiyata bu kalite harika günlük kullanılabilecek bir parça gayet rahat sadece üst bedenle alt bedenin aynı ölçüde olduğunu düşünmüyorum üst beden birazcık daha dar alt beden ise geniş ama kombinlediğin zaman o kadar da kötü olduğunu düşünmüyorum
İsim: S** N**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Ben çok beğendim. Benden görüp 3 arkadaşım daha aldı. Bu fiyata bu ürün mükemmel.
İsim: Ş** K**
Tarih: 20 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Jarse gıbı kumaşi var,formu tam benim istedıgım gıbı,satıcı verdıgım beden bilgilerine göre m beden önerdi,ben daha rahat daha salaş dursun dıye l sipariş verdim.ama m beden de cok cok rahat olurdu,aynı mankendekı gıbı durdu bende.ilk elınıze aldıgınız zaman pijama görüntüsü var gibi hissedebilirsiniz,ama sac baş makyaj ayakkabı vs,güzel olacagınaDevamını Oku
İsim: Y** Ö**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Rengine dokusuna bayıldım sadece pantolon baya baya bir uzun ama kestirip kullanırsa daha elverişli hale getirebilirim Bol kazançlar ve güzel yorumlar 🦋(Kelebek)🥲
İsim: D** S**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Beklediğimden daha güzel geldi kumaşı çok güzel
İsim: Dudu N. B.
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel 👍 ama biraz uzun 😁
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: kumasi ve rengi iyi ama siyah almama rağmen lacivert geldi
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Beklediğim gibi
İsim: S** P**
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: almayınnnnn
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: üst bı tık büyük oldu alt dar yazın giyilemez çok yakar
İsim: c** s**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: fena değil dikişler biraz kötü
İsim: Ümit Ö.
Tarih: 17 Temmuz 2024

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 1.63 cm 86 kg
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.xl uygundur efendim

Soru: merhebalar boy 1.65 kilo 60 hangi beden olur acaba
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S beden uygundur.

Soru: Göğüs 115 bel 91 basen 118 hangi beden olur
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygundur efenim.

Soru: xl ve 2xl beden stoklari ne zaman yenilecek ?
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanya sonrası güncellenecektir

Soru: 1.63 boy 87 kilo bel simidim biraz geniş göğüs çevresi 115 bel 92 basen de 118 cm m beden mi gerçekten küçük gelmez mi
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sanırım sayısal bi hata oluştu XL uygundur efendim.

Soru: tükenen bedenleri gelicekmi
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yakın zamanda güncellenecektir takipte kalın

Soru: merhaba siyah yokmu
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yok maalesef koyu lacivert mevcut

Soru: 163 boy 70 kilo hangi beden almalıyım m beden olurmu
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Evet M beden uygundur

Soru: merhaba, kumaşı nedir?
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. crep kumaş.

Soru: mrb esnek kumuş mı ve laylon karışımı varmı ?
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün full esnektir crep kumasyve dört mevsim kullanıma uygundur

Soru: Stoklar nexmn yenilenirrr🥺
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yakın zamanda güncellenecektir takipte kalın.

Soru: 95 kilo 1.70 boy hangi beden uygun olur
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.xl uygundur efendim.

Soru: Merhaba ürün lacivertmi siyahmı anlayamadım ve xl gelicekmi acaba
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Ürünümüz lacivert rengindedir stokları yakında güncellenecektir.Takipte kalın

Soru: 65 ve 157 kaç beden önerirsiniz
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygundur efendim

Soru: 155 boy 85 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.XL uygundur efendim.

Soru: 1.70 boy 54 kilo hangi beden daha iyi durur
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S beden uygundur

Soru: L beden ne zaman gelir videodaki hakiyle beş renginin sayfada bulamadım
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yakın zamanda güncellenecektir takipte kalın

Soru: 1.58 boy, 58 kilo için hangi beden uygundur?
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. S beden uygundur

Soru: Merhaba boyum 156cm kilom 90,2xl alsam uygun olur mu mankendeki gibi salaş duru mu bir de ürün siyah mı yoksa lacivert renk midir?Bilgilendirirseniz memnun olurum.
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.2xl uygundur efendim evt ürün gorseldeki ile birebir aynı lacivert rengindedir.

Soru: salam 1.56 boy ,62 kilo biri üçün hansı bədən almalıyam ? ,mən köynəyi uzun olsun istəyirəm
Cevap: Öncelikle Butik Basic’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gömlek boyu 75 cm dir. S beden uygundur.

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 Ürün Görselleri

Anna Dökümlü Oversize Gömlek Pantolon Alt-Üst Takım BB-82X0198 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü