Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Alınmaya Değer Mi ?

Fatma

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
3
0
Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Güncel Fiyatı 124.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Kullanıcılar Memnun Mu?

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Ürün Tanıtımı

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk ürününü 124.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Son Yorumlar
124.0 Tl ye satışta olan Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: ürünün bedenle alakası yok.aşırı derecede dar.m beden giyiyorum.L beden aldım rahat giyiyeyim diye.dizimden yukarı çıkmadı ve kumaşı esnek değil.fotoda göründüğü kadarda beli yüksek değil.idade ettim.yorum görünsün diye 5 yıldız verdim.
İsim: D** E**
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: EREVSA

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Merak Edilenler

Soru: 120kg 5xlnolur mu
Cevap: deneyebilrsiniz ama boy faktörü de önemli burda

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk Ürünün Detaylı Resimleri

Anoky Model Esnek Ve Toparlayıcı Sıkılaştırıcı Lazer Kesim Spor Şort Korse Ten Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü