ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Yaprak

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
592
0
0
ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Ürün Alınmaya Değer Mi?
ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Şu Andaki Değeri 1518.55 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Hakkında yaklaşık 56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Ürün Detayları

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Ürününün Satıcısı, luvishoes ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet ürününü 1518.55 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1518.55 Tl ye satışta olan ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
56 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Tam numara alabilirsiniz rahat bir ayakkabı
İsim: F** S**
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: Luvishoes

Yorum: Tam kalıp ve çok rahat, çok aradım en iyisi bu
İsim: A** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel yumuşak bi sandalet
İsim: **** ****
Tarih: 28 Temmuz 2024

Yorum: cok hafif yok gibi bir sandalet cok rahat arada kalan numaraysaniz bir numara buyugunude alabilirsiniz kesinlikle kaba durmuyor
İsim: S** Ç**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çok şık ve aşırı rahat bir sandalet
İsim: S** T**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Çok rahat ve zarif, aynı zamanda kaliteli olduğu da belli. Kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: S** C** F**
Tarih: 16 Temmuz 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Kendi bedenimi aldım ilk giydiğimde vurma yaptı fakat daha sonraki giyişlerimde yumuşadı sanırım artık vurmuyor rahat bi sandalet beğendim
İsim: h** ş**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Okadar rahat ki bayıldım tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: C** Ç**
Tarih: 30 Haziran 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok şık ve rahat bi sandalet diğer rengini de almak istiyorum
İsim: G** K**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çookk güzel çok rahat biraz pahalı ama olsun bi numara büyük aldım ön bağcıkları sıkmasın diye iyi ki öyle yapmışım tam oldu
İsim: B** T**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Yumusak deri inanılmaz şık çok beğendim.Kalıbı tam 40 tam oldu.Benim gibi ince uzun ayaklı olanlar tercih edebilir..
İsim: s** y**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Aşırı rahat cok beğendim bir beden küçük alınabilir
İsim: N** B**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Bayildim kessinlikle tavsiye ediyorum hatda diger rengini de alacagim cok rahat yumusacik
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok güzel rahat ürün
İsim: R** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: Çok rahat, hamile biri olarak çok rahat ettim ve kalıbını çok sevdim 🙏🏻
İsim: Z** E**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok kaliteli ve güzel bayıldım ❤
İsim: A** Ö**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim rahat olmasına ayrıca sevindim 😊
İsim: C** B**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Tam numaranızı alabilirsiniz sandaletin kendi yapısından kaynaklı biraz kaba duruyor ayakta o görüntüyü sevmediğim için iade ettim görünüş ve kalite itibariyle de güzel
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: hem rahat hem şık çok beğendim
İsim: T** D**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Çok rahat çok beğendim
İsim: M** K**
Beden: 25 Haziran 2024

Yorum: çok güzel çok rahat
Tarih: 10 Nisan 2024

Yorum: Tabanları biraz sert ama modeli ve derisi çok güzel
İsim: N** I** A**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Parasına değer mi zaman gösterecek ama tam istediğim gibi .kendi numaramı aldım
İsim: S** M**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: 37 numara giyiyorum ancaq ayaqqabinin uc hissesi cok buyuk kaldi bir numara kucuk alsam daha iyi ola bilirdi rahatligi iyi
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: çok güzelll güncelleme giydikçe arkası vurmaya başladı ve başparmağımın üstü yara oldu ama o kadar güzelki bu acıyı çekerim 😄
İsim: e** t**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: çok hoş bir duruşu var fakat bir kaç defa giymeniz lazım benim ilk giyişimde ayağıma vurdu su topladı ama açılır diye düşünüyorum
İsim: R** G**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün görseli çok güzel fakat parmak arası kısmı biraz ayağımı acıttı. Ara beden olanlar üst bedeni tercih etmeli.
İsim: B** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Ayağım taraklı olmasına rağmen kullanımı çok rahat.
İsim: S** G**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel ve kaliteli duruyordu bir yıldızı öndeki parmak arası parmaklarımı acıttığı ve birde ne kadar güzel olsa da bu fiyatin bu ürüne fazla olduğunu düşündüğüm için ürünü iade ettim.Beden olarak tam beden benim ayağıma tam oldu ama arka taraf tam sinir bir tık boşluk olsun derseniz bir beden büyük alabilirsiniz.
İsim: E** M** B**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: görünümü falan güzel ama benim ayağımı biraz rahatsız etti belki ilk defa giydiğim içindir zamanla açılır diye düşünüyorum
İsim: B** A**
Tarih: 24 Haziran 2024

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 38 gelecek mi?
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: 36 numara gelecek mi
Cevap: Merhaba,ürünümüze gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.🌸Ürün stoklarımız ve çeşitliliğimiz sürekli güncellenmektedir. Net tarih veremiyoruz aralıklarla kontrol etmenizi öneririz. Sevgiler❤

Soru: 36 numara kaç cm?
Cevap: Merhabalar, 35 numara 22,5 cm/ 36 numara 23 cm/ 37 numara 23,5 cm / 38 numara 24,5 cm /39 numara 25 cm/ 40 numara 25,5 cm/ 41 numara 26,5 cm'dir. Saygılarımızla

Soru: Merhaba,sandaletin başparmağı acıtmaması için parmak arasındaki deriyi biraz gevşetebilmeniz mümkün müdür?
Cevap: Merhabalar,ürünün standart bir kalıbı vardır. Herhangi bir işlem maalesef gerçekleştiremiyoruz. Hakiki deri bir model olduğundan lostracı da deri üzerinde ezdirip dövdürme işlemi yaptırabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: Merhaba topugu kaç cm
Cevap: Merhaba, Topuk Boyu 3 cm'dir

Soru: 38 no ne zaman gelir

Soru: 36 stoğa girer mi

Soru: 38 ne zaman gelir

Soru: Merhabalar 36 numara stoğa girer mi

Soru: Merhaba ürün gerçek deri mi ?
Cevap: Merhaba,hakiki deridir.

Soru: parmak arasi olmayan hali uretime gelsin nolur
Cevap: Merhaba maalesef üretimi yoktur

Soru: 40 no ne zaman gelir

Soru: merhaba, 38 numara ne zaman gelir

Soru: 36 37 numara ne zaman gelir

Soru: 36 numaranın ne zamam stoğu güncellenir 🙃💞

Soru: 38 numarası ne zaman gelir acaba

Soru: Merhaba, 37 numarada stok yenilenecek mi

Soru: 36 numarası ne zaman gelecek acaba

Soru: toka rengi gümüş mü gold mu
Cevap: Merhaba, aksesuarı gold renktir.

Soru: Merhaba ürünün altını görmek şansım varmı kaygan oluyor öyle bişey mi acaba.
Cevap: Merhaba,Poliüretan Tabandır, alt kısmının görseli maalesef mevcut değildir. %100 Kaydırmazlık özelliği bulunmamaktadır.

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet Ürüne Ait Resimler

ANTAS Siyah Hakiki Deri Kadın Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü