Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Alınmaya Değer Mi

Gulsah

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Bu Ürünü Almalı Mı?
Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Güncel Fiyatı 985.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Memnuniyet Oranı Nedir?

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Hakkında yaklaşık 3716 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Detaylı Açıklama

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Ürününün Satıcısı, La Roche Posay Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 ürününü 985.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Hakkında Yapılan Yorumlar
985.0 Tl ye satışta olan Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3716 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kutu kutu bitirdiğim bir ürün indirimde yakalayınca stoklamak lazım artık
İsim: D** T**
Tarih: 04 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmolog

Yorum: Vazgeçilmezim oldu stok yapıyorum indirim yakaladıkça
İsim: F** K** ö**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: İndirimde yarı fiyatına aldım indirim oldukça stokluyorum bebek bi krem dermatoloğum tavsiyesiyle aldım 🫶
İsim: B** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Aralık 2022

Yorum: Vazgeçemediğim bir ürün indirime girdikçe stokluyorum
İsim: C** N**
Beden: 26 Nisan 2024

Yorum: indirimden aldım memnun olduğum bir güneş kremi
İsim: h** y**
Beden: 14 Kasım 2022
Satıcı: Sachane

Yorum: Bütün yaz yetecek kadar stokladım.İndirimden yakaladım
İsim: S** C**
Tarih: 17 Aralık 2022

Yorum: ciltte çok iyi emilimi var. sivilcede yapmadı bende indirime girdikçe stokluyorum
İsim: İ** Ö**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: senelerdir kullanıyorum , hassas cildime hiçbir sıkıntı oluşturmadı , yapısı harika ve koruması üst düzey . bittikçe aldığım bir ürün . indirimlerde stok yapıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: İndirimde stok yapıyorum
İsim: E** G**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Yıllardır kullandığım güneş kremim indirimde sürekli stokluyorum mükemmeldir
İsim: M** Ç**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: hep indirime girsin dönem dönem. asla vazgecemeyecegim bir ürün oldu. incecik ağırlık yapmayan yapısı göz altı kullanımına uygunluğu ❤beb
İsim: M** O**
Tarih: 12 Nisan 2023
Satıcı: BeseLY

Yorum: Hızlı geldi, daha kullanmadım. Stokladım, şimdiki fiyatı görünce iyi ki yapmışım.
İsim: s** c**
Tarih: 02 Haziran 2022

Yorum: Hayatımda aldığım en güzel koruyucu güneş kremi 💃🏻
İsim: A** M**
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: best güneş kremi indirim bekliyorum yine çok zam geldi
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Mükkooooo stok yaptım direk emiliyor ve parlama yapmıyor kupkuru cildime iyi geldi
İsim: S** A**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: Yıllardır bunu kullanırım.indirime girince stok yaparım.
İsim: Ö** K** s**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Stok yaptığım bir ürün. Cildinizi seviyorsanız gözünüz kapalı alıp kullanabilirsiniz.
İsim: F** A** E**
Tarih: 22 Nisan 2023
Satıcı: Dermoshops

Yorum: urun gercekten harika. alıp alıp stok yapmak gerek. kargo da çok hızlıydı. cok tesekkur ederim.
İsim: E** K**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: cildime iyi gelen en iyi güneş kremi yağlanma parlama yapmıyor göz yakmıyor sürekli kullandığım ürün keske fiyatı daha uygun olabilse de stoklasak
İsim: M** E**
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Senelerdir yaz kış kullandığım ürü çok memnunum ablamda bende indirimde görünce stok yapıyoruz
İsim: S** B**
Beden: 27 Nisan 2024

Yorum: Vazgeçilmezim.. İndirime girdikçe stokluyorum. Daha iyisi yokk
İsim: E** B**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Harika bir güneş kremi indirme girdikçe stokluyorum
İsim: S** T**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: yağlı his birakmamasi ve çabuk emilmesi gerçekten çok çok iyi. indirim dönemlerinde kesinlikle vazgeçilmezim. keşke fiyatı bu kadar artmasaydi çok severek kullandığım bi güneş kremi
İsim: E** k**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Fiyat düştükçe stokluyorum, yapısı ince hemen emiliyor.
İsim: b** y**
Beden: 27 Aralık 2022

Yorum: çok memnunum stok yapmak için aldım
İsim: C** A**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Satıcı: DERMOJET

Yorum: Stok yapmak için aldım
İsim: A** A**
Beden: 13 Mart 2024
Satıcı: La Roche Posay

Yorum: Devamlı kullandığım bir ürün birde indirim eklenince çok daha güzel oldu ☺
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Ürün sağlam geldi düzenli olarak kullanıyorum cildime yumuşaklık ve parlaklık verdi
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: en az 5 farklı güneş kremi denemişimdir son durak oldu benim için. alıp aldıranlardanım 😎
İsim: D** D**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: indirimden kaptik cok sukur
İsim: s** s**
Beden: 13 Mart 2023

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba ürünün yapısı su gibi normal mi acaba
Cevap: Merhabalar; Ürün firma tarafından yenilenmiş ve geliştirilmiş formüle sahip dir. Yapısal olarak daha akışkan kıvamdadır. Detaylı bilgi için firmasından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Soru: Merhabalar , ürün gebeler için uygun mu ?
Cevap: Merhabalar. Lütfen eczacınıza danışınız 🙏🏻

Soru: yüz ve boyun bolgesi için mi kullanıma uygun yalnızca yoksa tüm vucut için mi ?
Cevap: Merhaba, Yüz ve boyun bölgesi için uygun olmaktadır. Sevgiler

Soru: Son kullanma tarihini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, ürünün son kullanma tarihi 02/2027'dir.

Soru: Karma ciltler içinmi bu ürün :)
Cevap: merhabalar, tüm cilt tipleri içindir

Soru: Ürünü almak istiyorum. S.k.t nedir
Cevap: Değerli müşterimiz,ürünlerimizin son kullanım tarihi 2026 yılıdır.En erken 1 yıl sonra kullanım süresi dolacak ürünleri tarafınıza göndermeye özen gösteriyoruz.Sevgiler.

Soru: Merhaba yeni formunu göndereceksiniz demi
Cevap: Merhaba, Yeni formül gönderilmektedir. Sevgiler

Soru: Renkli mi acaba
Cevap: Merhaba, Ürünümüz renksiz olmaktadır. Sevgiler

Soru: güneş kremi aldım üts den ürünü sorguladım ama çıkmıyor ürünleriniz orjinal değil mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, L'oreal firmasının yetkili satıcısı olarak ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizin tedariki L'oreal tarafından sağlanmakta olup, aynı zamanda orjinallik belgeleri elimizde mevcuttur.Bu belgelerin tamamı Trendyol'a sunulmuştur.Sevgiler

Soru: Merhaba ürün su bazlı mı acaba
Cevap: Merhaba, Su bazlı olmaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba 50ml x2 kampanyalı ürün aldım ama kutudan tek bir kutu ürün çıktı
Cevap: Merhaba, sorunuzu sipariş soruları bölümünden iletirseniz konuyla ilgili yardımcı olmak isteriz.

Soru: Ürün seffaf su şeklin de mi benimki o şekilde geldi
Cevap: Merhaba, ürün akışkan formdadır ve rengi sarıya dönüktür.

Soru: İki üründe renksiz mi acaba
Cevap: Ürün açıklamasından kontrolünü sağlayabilirsiniz efendim

Soru: iyi günler efendim, ikisi bir arada mı yoksa tek mi
Cevap: Merhaba, 2 adet ürün gönderimi sağlanmaktadır. Sevgiler

Soru: ürünün içeriğini öğrenebilir miyim? alkol gibi kimyasal maddeler iceriyor mu? hangi kimyasallari içeriyor bunu öğrenmek istiyorum
Cevap: Merhaba, Ürün içeriği şu şekilde olmaktadır. AQUA / WATER ● ALCOHOL DENAT. ● TRIETHYL CITRATE ● DIISOPROPYL SEBACATE ● SILICA ● ETHYLHEXYL SALICYLATE ● BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ● ETHYLHEXYL TRIAZONE ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● GLYCERIN ● PROPANEDIOL ● C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER ● SODIUM CITRATE ● METHOXYPROPYLAMINO CYCLOHEXENYLIDENE ETHOXYETHYLCYANOACETATE ● PERLITE ● TOCOPHEROL ● CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE ● ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER ● CAPRYLYL GLYCOL ● CITRIC ACID ● DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE ● DROMETRIZOLE TRISILOXANE ● HYDROXYETHYLCELLULOSE ● TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID ● TRIETHANOLAMINE ● TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE Sevgiler

Soru: merhaba yağlı ve annelik ciltler kullanabilir mi
Cevap: Değerli müşterimiz,uygundur.Sevgiler.

Soru: merhaba ürünlerin son kullanma tarihini onerenebilirmiyim?
Cevap: 2026 dır efendim

Soru: Ürünü 2 li ürün aldım fakat koliden tek adet ürün çıktı ne yapmamız gerekiyor
Cevap: Merhaba, konuyu sipariş soruları bölümünden iletebilirseniz yardımcı olmak isteriz.

Soru: Bu güneş kremi fondoten gibiydi beyaz su gibi normal mi?
Cevap: Merhabalar; Merhabalar; Ürün ambalaj ve içerik olarak yenilenmiş ve geliştirilmiş formüle sahiptir. Yapısıda değişmiş olabilir daha detaylı ve sağlıklı bilgi için markasından detay alabilirsiniz.

Soru: yorumlarda güneş kreminin orijinal olmadığını belirten kişiler olmuş.Bu kadar para veriyoruz.Ürünlerinizin orijinalliğini nereden doğrulayabiliriz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, L'oreal firmasının yetkili satıcısı olarak ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizin tedariki L'oreal tarafından sağlanmakta olup, aynı zamanda orjinallik belgeleri elimizde mevcuttur.Bu belgelerin tamamı Trendyol'a sunulmuştur.Sevgiler

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 Ürüne Ait Resimler

Anthelios Uvmune Fluide Her Cilde Uygun Yüksek Korumalı Yüz Güneş Kremi Set 50 Mlx2 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü