Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Ürün Alınmaya Değer Mi

Aysel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
614
0
0
Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Alınmaya Değer Mi?
Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Şu Anki Fiyat Aralığı 249.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Hakkında yaklaşık 787 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Ürün Özellikleri

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Ürününün Satıcısı, Narcissa Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML ürününü 249.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Yorum Ve Değerlendirmeler
249.0 Tl ye satışta olan Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
787 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: narcissa muhteşeam böyle seri görmedim tüm serum setini aldım leke nemlendirici ve anti aging. sadece akşamları kullanmam bile yetti. ferah kokusu çok güzel özellikle yaşım nedeni ile yüzümde sarkma var. resmen Doygun ve aydınlık görüntü verdi. alnım resmen parlıyo herkes işlem yaptırdın diyo kesinlikle ince kırışıklıkta açılma oldu. tavsiye ederDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Bir çok ürün kullandım aslında ama bu aradığım ürünmüş çizgilere anında etki gösteriyor yüzümün sarkması toparlandı masaj yaparak uyguluyorum çok güzel bir serum iyi ki almışım 🥰
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: Cildim çok kuru ve mat görünüyordu. Sabah işe gitmeden önce de uyguluyor um okadar çok cildimi nemlendiriyor ki ipeksi ve canlı görünüyor ekstra föndeten Sürmüyorum. İçeriği mükemmel botox etkili oldugu için aldım cıldıme cok ıyı geldı hem besliyor hem canlandırıp parlatıyor cok mennunum duzenli kullanıcagım tek urun 😍😍😍 Hergün düzenli iki kereDevamını Oku
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Yıllardır çeşitli serumlar kullanıyorum ve cildimin erken yaşlanıp oluşan veya oluşacak kırışıklıkların önüne geçmeye çalışıyorum.Bu serumu görünce alıp denemeden geçemedim ilk sürdüğüm anda cildimde hafif bir gerilme hissettim sanki botoks yaptırmışım gibi cildim daha canlı görünmeye başladı ve kullanmaya devam ettim şimdiye kadar kullandığım hiçbDevamını Oku
İsim: H** S**

Yorum: Ürünüm elime ulaştı gelir gelmez sürmeye başladım ve inanılmaz hemen etki gösterdi yüzümde bir gerginlik oluştu kokusu ve dokusu çok güzel cok begendım yumusak Bi dokusu var kırışiklıklarıma da iyi gelmeye başladı herkese tavsiye ederim bu ürünü kullanmayan kalmasın aldıgınıza pişman olmazsınız gözenekleri inanılmaz açıyor nemlendirme etkisine deDevamını Oku
İsim: Elif K.

Yorum: 30 yaş üstüü herkesin alması gerekiyor bence muhteşem etki bu zamana kadar neden keşfetmediiğime üzüldüm güzellik merkezine harcadıgım paraya acıdım resmen evde aynı etkiyi tek serumla alıyorum artık
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Allah'ım nasıl güzel bir rengi var ve nasıl güzel bir kokusu ve mükemmel harika bir etkisi. ürün efsane güzel. bu markanın bir çok ürününü kullanıyorum ama bu ürüne hayran kaldım. 5 dakikada cildim bebek gibi oldu. minik çizgilerim kayboldu. yaşım ilerledikçe minik çizgilerim oluşmaya başlamıştı arkadaşlarım botox yaptırıyor ama ben yüzümde donukDevamını Oku
İsim: Ç** N** Ç**

Yorum: Aldığım günden beri duzenlı bir sekilde kullanıyorum cildimi yumusacık yaptı özellikle göz çevremdeki kırışıklıklardan dolayi çok muzdariptim gözle görülür bir fark oldu gözeneklerimde ciddi biz azalma oldu dısardan gelen tepkiler çok güzel. Baska bir seruma gerek yok artık benim için gönül rahatlığıyla kullanıyorum
İsim: E** A**

Yorum: Bu markanın bütün ürünlerini çok severek kullanıyorum hepsi birbirinden güzel ve kaliteli bu serumu yeni ürün olarak görünce hemen aldım denedim serumun yapısı çok güzel hemen cildime emiliyor ve anında botoks etkisi yaratıyor gerçekten çok beğendim bu serumu

Yorum: 40 yaş üstü olunca, kaz ayakları ve ince çizgiler için çözüm aramaya başladım. Narcissa uzun zamandır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir markadır. Bu serumu görünce terredüt etmeden aldım, iyi ki de almışım, gerçekten anında botoks etkisi yapıyor, kalıcılığını zamanla deneyimleyip, yorumumu güncelleyeceğim.
İsim: Ş** Ş**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Yorumları okuyarak almış oldumca memnun kaldım herkes kızımla yan yana abla kardeşmisiniz diye sorar oldular botoks etkisi veriyor bu kadar kısa sürede bu etkiyi görmek gercekten taktire şayan bir durum bittimce alıcaklarım listesinde
İsim: Ş** Ç**

Yorum: Serumu kullandıktan sonra gerginleştirici etkisi oluşuyor zaten. ilk kullanımda bu etkiyi görmek muazzam. Sorunlu bölgelerde botoks etkisini gördüm. kokusu ve dokusu ise çok güzeldi. rutinime iyi ki dahil ettim dediğim bir ürün oldu :) Aynı zamanda aydınlık kazandırdı cildime parlaklık geldi.
İsim: a** a**

Yorum: yaşım geldi 40a cilt kendini salıyor belli yaştan sonra bu serum oncelikle koku olarak muhteşem cilde sürüldüğü anda hemen etki gosteriyor dolgunluk veriyor sıkılaştırıyor iğne botoks gibi acı veren ve maliyetli şeyler kullanmaktansa bu ürün daha faydalı hem paramız cebimizde kalıyor hemde ağrısız sancısız cikdimiZ güzelleşip sıkılaşıyor amaaa eDevamını Oku

Yorum: Cildinizin bebek gibi ve dolgun olmasını istiyorsanız ilk tercih edeceğiniz ürün diyebilirim. Özellikle kaz ayaklarından çok şikayetim vardı ve düzenli kullanımda etkisini görmeye başladım bile. Sabah ve akşam temiz cildime uyguluyorum ve cildim sağlıklı, dolgun ve yumuşacık oldu. Cam gibi bir cilde sahip oldum diyebilirim. Rengi de çok tatlı ve aşDevamını Oku
İsim: B** B**

Yorum: harika bir ürün elime ulaştığından bu yana kullanıyorum kokusu mükemmel cildimi yumuşacık yapıyor parlaklık veriyor pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor gözeneklerinizi temizliyor sıkılaştırıyor botoxs etkisi veriyor cildime günlük kullanıma uygun bir serum alıp denemelisiniz
İsim: ş** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Nisan 2024

Yorum: Sürdüğüm anda cildimin yukarı doğru gerildiğini hissediyorum zaten seri halinde kullandığım için düzenli kullanımda faydalarını görüyorum tavsiye ederim ama mutlaka seri halinde kullanın tüm ürünlerine bayılıyorum kokusu dokusu mükemmel
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Ürünü ilk kullanımdan itibaren cildinize verdiği etikiyi hissedebiliyorsunuz cildi ilk haftada çok iyi geriyor dılgunlaştırıyor inci mimik çizgilerinin hafiflemesini cildin daha genç görünmesini sağlıyor özellikle düzenli kullanımda çok etki gösteriyor
İsim: Z** A**
Beden: 16 Nisan 2024

Yorum: annem için aldım ilk kullanımda bile yüzündeki gerilmeyi hissettiğini söyledi düzenli kullanımla daha da etkili oldu biz çok sevdik artık annemin cildimdeki sarkmalar çökmüşlükler yok oluyor
İsim: N** Ç**

Yorum: İnce kırışıkları gideriyor cilde gerginlik ve parlaklık veriyor. Düzenli kullanmak gerekiyor ben iki haftadır kullanıyorum ikinci ürünü de şimdiden sipariş ettim. Yaş iyice ilerlemeden önlem almak gerekiyor

Yorum: 40 yasindayim Göz kenarlarında kırışıklarım oluşmaya başlamıştı ilk kullanımda bile faydasını görmeye başladım temiz cilde düzenli bir şekilde kullanıyorum.Keske daha önceden kesfetseydim
İsim: T** B**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Narcissa ürünleri ve kokuları harika. İlk kullanımda bile etkisini gösteren bir ürün. Sürdüğünüz de yüzünüzdeki gerginliği hissediyorsunuz. iğnesiz botox etkisi. Düzenli kullanımda yüzünüzün nasıl değiştiğini ve gençleştiğini görüceksiniz. Hem kendi cildinizin dostu hem cebimizin dostu.
İsim: E** B** A**

Yorum: Narcissa'nın farklı serumunu kullanmıştım, bunu arkadaşım tavsiye etti ve inanılmaz ilk kullanımda etki etti, tam bir botoks etkisi yaptı, yüzümde gerginliği o kadar hissettim ki sanki yüzümde kil maskesi varmış gibiydi. İnşallah düzenli kullanımda kalıcı gerginlik yapar.
İsim: M** A** Ş**

Yorum: daha sürdüğüm ilk dakikada etkisini hssettim düzenli kullanımla kalıcı etki sağlayacağını düşünüyorum ağrısız iğnesiz kendi başınıza yapabileceğiniz kullanım rahatlığı sağlayan bir ürün kokusu dokusu muhteşem
İsim: d** n** ç**

Yorum: bu kadar kısa sürede böyle bir etki beklemiyordum beni resmen şaşırttı 2 hafta gibi kısa bir süre kullanmama rağmen yüzümdeki ince cigiler tamamen gitti derin çizgilerde ise çok ciddi bir hafifleme sozkonusu kesinlikle şans verilmesi gereken bir ürün

Yorum: ürün elime geçer geçmez kullanmaya başladım alın bölgemde ve göz kenarlarında kırışıklıklar oluşmaya başlamıştıb birkaç kullanımdan sonra cildimde pürüzsüzlugu hissetmeye başladım
İsim: H** A**

Yorum: Yaş itibariyle böyle bir seruma ihtiyacım vardı.Kokusu efsanede,çok güzel kokuyir.Ve cildime çok iyi geldi.Cildim parlak ve daha canlı.Ozellikle düzenli kullanıyorum ve ince çizgilerim,düzelme gözlemledim.Kesinlikle tavsiye ederim.
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Ürünün nemlendirmesi parlaklığı yumuşaklığı harika. gerçekten yüzümde gözle görülür değişiklikler oldu, bakımlarımı düzenli yapıyorum cildimde ne leke ne gözenek hiç bişey kalmadı. bu son indirimde hepsinden kendime stok yaptım diyebilirim:) gerçi narcissa ürünlerinin çoğunu memnuniyetle kullanıyorum, hiç pişman etmedi 🌸 kesinlikle alın arkadaşlDevamını Oku
İsim: erboylardansevda
Tarih: Fenomen
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: Normalde C vitamini serumu ve kolajen içerikli serumları zaten kullanıyorum ama bu kadar etkili ve kaliteli bir ürünü ilk defa kullanıyorum hem de bu fiyata asla kaçıramazdım yeni kullanmama rağmen etkisini hemen gördüm cildim daha sıkı daha genç bir görüntü kazandı. Cilde bakım ve onarım yapması yapmasından çok memnun kaldım severek kullanıyorum
İsim: S** Ş**
Beden: 22 Nisan 2024

Yorum: Daha canlı daha dolgun bir cilt için kesinlikle şans vermeniz gereken bir ürün tavsiye ediyorum herkese hem kendim kullanıyorum hemde çevremdekilere şiddetle önerdiğim bir ürün pişman olmazsınız alın aldırın
İsim: B** Ç**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Alnımdaki ve kaz ayaklarımdaki kırışıklıklar için kullanmaya başladım ve düzenli kullanımda çok ama çok etkili fark gözle görülür bir şekilde oluyor ve cildim ışıl ışıl parlıyor 😍❤❤
İsim: f** C**

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 3 ürünümde kaçar dk arayla kullanalım
Cevap: merhaba efendim botoks ve aydınlatıcı serum sabah ve akşam olarak günde 1 defa farklı zaman dililmlerinde kullanabilrisiniz nemlendirici serumu ise kullandığınız diğer serum cildinizde emildikten sonra uygulayabilirsiniz saygılarımızla

Soru: Merhaba yazın kullanım için uygun mu?
Cevap: merhaba tabi ki efendim gündüz kullanım sonrasında güneş kremi uygulanmalıdır saygılarımızla

Soru: Merhaba, gül rozasea hastalığına sahibim cildimde kullanmamda bir sakınca var mı?
Cevap: merhaba efendim ürünü tüm yüzünüze denemeden önce test etmenizi öneririz

Soru: kalın alın çizgilerim var çok bu ürün azaltmaya yardımcı olur mu işe yarar mı
Cevap: merhaba efendim Cilt sıkılaştırıcı etkiye sahiptir: Formülündeki bileşenler ciltteki elastikiyeti artırarak sıkılaşmayı ve cildin daha gergin bir görünüm kazanmasını sağlar. Kollajen üretimini teşvik eder: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu içeriğindeki peptidler ve diğer aktif maddeler, ciltte kollajen üretimini artırarak cildin daha dolgun ve genç görünmesine yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirir: Düzenli kullanımda, Narcissa Anti-Aging Botox Serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç ve canlı kalmasını sağlar. Hızlı emilir ve hafif bir yapıya sahiptir: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu, hızlı emilir ve ciltte ağırlık yapmaz, böylece günlük cilt bakım rutininize kolayca entegre edilebilir.

Soru: Merhaba kaş ortası dikey çizgilere de iyi gelir mi acaba
Cevap: merhaba efendim evet yüzdeki tüm yaşlanmadan kaynaklı çizgiler ve çöküntüler için etkili ve faydalı bir üründür düzenli kullanmanızı tavsiye ederiz saygılarımızla

Soru: Merhaba sabah ve akşam mı kullanmalıyız
Cevap: merhaba efendim kullanımı : temiz yüze sabah ve akşam ihtiyaç kadar alınarak kullanılır durulama gerektirmez gündüz kullanım sonrasında güneş kremi uygulanmalıdır günlük kullanım için uygundur Cilt sıkılaştırıcı etkiye sahiptir: Formülündeki bileşenler ciltteki elastikiyeti artırarak sıkılaşmayı ve cildin daha gergin bir görünüm kazanmasını sağlar. Kollajen üretimini teşvik eder: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu içeriğindeki peptidler ve diğer aktif maddeler, ciltte kollajen üretimini artırarak cildin daha dolgun ve genç görünmesine yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirir: Düzenli kullanımda, Narcissa Anti-Aging Botox Serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç ve canlı kalmasını sağlar. Hızlı emilir ve hafif bir yapıya sahiptir: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu, hızlı emilir ve ciltte ağırlık yapmaz, böylece günlük cilt bakım rutininize kolayca entegre edilebilir.

Soru: Merhaba göz kenarlarına alın çevresine uygulanır mı ürünü yüzümüzün her yerine mi yayarak kullanmalıyız
Cevap: merhaba efendim tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz

Soru: iyi günler bunu yani botox serumu kullandıktan sonramı yoksa bunun üzerine nemlendirici serumu da sürüp öyle mi güneş kremi kullanıyoruz?
Cevap: merhaba efendim botoks ve aydınlatıcı serum sabah ve akşam olarak günde 1 defa kullanabilrisiniz nemlendirici serumu ise sabah ve akşam kullandığınız diğer serum cildinizde emildikten sonra uygulayabilirsiniz saygılarımızla

Soru: neden hap aynı cvplari veriyorsunuz dikkatimi çekti herkes benzeride sorsa robat cvp verir gibi geldi bana .
Cevap: merhaba efendim size nasıl yardımcı olabiliriz

Soru: Kullanımı nasıl
Cevap: merhaba efendim temiz yüze sabah ve akşam ihtiyaç kadar alınarak kullanılır durulama gerektirmez gündüz kullanım sonrasında güneş kremi uygulanmalıdır günlük kullanım için uygundur saygılarımızla

Soru: Tüm yüze uygulanabiliyor mu ?
Cevap: merhaba tabii ki efendim tüm yüz kullanımı için uygundur

Soru: ilkdefa Alicam kas arası ve göz çevresi çizgilerim çoğalması sonucu almak istiyorum umarım işe yarar botoksdanda kurtulmuş olurum 👍
Cevap: merhaba efendim tabii ki tüm yüz bölgesi kullanımı için uygundur Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirir: Düzenli kullanımda, Narcissa Anti-Aging Botox Serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç ve canlı kalmasını sağlar.

Soru: Gündüz kullanımda Botox serumdan sonra güneş kremini mi yoksa nemlendirici serumu sürüp güneş kremini sürüyoruz.
Cevap: merhaba efendim botoks ve aydınlatıcı serum sabah ve akşam olarak günde 1 defa kullanabilrisiniz nemlendirici serumu ise sabah ve akşam kullandığınız diğer serum cildinizde emildikten sonra uygulayabilirsiniz saygılarımızla

Soru: Herhangi bir nemlendirici kremya da sizin nemlendirici serumunuzla da karıştırılarak kullanılabilir mi botoks serumu ?

Soru: merhaba yüzün tamamı için kullana bilir miyiz?herhangi bir nemlendirici keremle beraber aynı anda kullanıla bilir mi?
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: merhabalar ürün içeriğini yazarmisiniz
Cevap: Merhaba efendim, sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen sorunuzu tek mesaj içeriğinde iletiniz. Buradan mesaj geçmişi görünmemektedir saygılarımızla.

Soru: Ürün nasıl kulllanılıyor , güneş kremi ile birlikte olur mu ? Gündü mu gece mi kulllanılır bilgi verebilir misiniz
Cevap: merhaba efendim kullanımı : temiz yüze sabah ve akşam ihtiyaç kadar alınarak kullanılır durulama gerektirmez gündüz kullanım sonrasında güneş kremi uygulanmalıdır günlük kullanım için uygundur Cilt sıkılaştırıcı etkiye sahiptir: Formülündeki bileşenler ciltteki elastikiyeti artırarak sıkılaşmayı ve cildin daha gergin bir görünüm kazanmasını sağlar. Kollajen üretimini teşvik eder: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu içeriğindeki peptidler ve diğer aktif maddeler, ciltte kollajen üretimini artırarak cildin daha dolgun ve genç görünmesine yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirir: Düzenli kullanımda, Narcissa Anti-Aging Botox Serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç ve canlı kalmasını sağlar. Hızlı emilir ve hafif bir yapıya sahiptir: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu, hızlı emilir ve ciltte ağırlık yapmaz, böylece günlük cilt bakım rutininize kolayca entegre edilebilir.

Soru: merhaba göz altına uygulanmıyor değil mi ?
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: merhaba nemlendirici den sonra mi kullanılıyor
Cevap: merhaab efendim nemlendirici öncesinde kullanmanız gerekmektedir

Soru: merhaba ürün içeriği doğal mı acaba? Bide gözenekler için kullanmak istiyorum acaba ürünü kullanmayı bırakınca gözenekler tekrar açılır mı Yoksa kalıcı tedavi oluyor mu
Cevap: merhaba efendim Cilt sıkılaştırıcı etkiye sahiptir: Formülündeki bileşenler ciltteki elastikiyeti artırarak sıkılaşmayı ve cildin daha gergin bir görünüm kazanmasını sağlar. Kollajen üretimini teşvik eder: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu içeriğindeki peptidler ve diğer aktif maddeler, ciltte kollajen üretimini artırarak cildin daha dolgun ve genç görünmesine yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirir: Düzenli kullanımda, Narcissa Anti-Aging Botox Serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç ve canlı kalmasını sağlar. Hızlı emilir ve hafif bir yapıya sahiptir: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu, hızlı emilir ve ciltte ağırlık yapmaz, böylece günlük cilt bakım rutininize kolayca entegre edilebilir.

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML Görsel Galerisi

Anti-Aging Botox Etkili Serum - Dolgunlaştırıcı ve Sıkılaştırıcı İğnesiz Botox Serumu 30 ML En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü