Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Alanlar Memnun Mu ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Alınır Mı?
Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Şu Anki Fiyatı 449.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.2 .

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Teknik Açıklamalar

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Ürününün Satıcısı, SKYLOONG Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles ürününü 449.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Kullananlar
449.99 Tl ye satışta olan Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.2

Yorum: çok iyi kaliteli
İsim: E** Ç**
Tarih: 19 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KAPALIÇARŞI

Yorum: almayın saçma boşuna para vermeyin
İsim: R** z**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Çalışmıyor almayın boşuna
İsim: N** H**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Ürün çin malı ve kalitesiz, bana beyaz renk geldi. 4 tane oyun denedim hiçbirinde düzgün çalışmadı.
İsim: M** E**
Tarih: 25 Şubat 2024

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Xinput mu directinput mu
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , xinput efendim

Soru: ps4 bağlanır mı ve kulaklık takabiliyormuyuz?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mobil uyumludur efendim

Soru: apple tv uyumlumudur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim

Soru: kablolu olarak kullanılır demi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim😍

Soru: merhaba ürün direk bulututlami baglaniyor yoksa baglanmak istedigimiz cihaza kolun aparatini falan takiliyormu
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim😇

Soru: leptop uyumlumudur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim 😎

Soru: Masaüstü bilgisayara nasıl bağlanıyor ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Bluetooth üzerinden efendim

Soru: tetik kademeli mi pc ye bluetoth üzerinden baglanir mi xbox kolu olarak?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim😇

Soru: Merhaba bluetooth aparatı gönderiyor musunuz yanında masaüstü bilgisayarlar için
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim

Soru: İpad 9. Nesil uyumu varmi calisiyormu bir çok kol desteklemiyor bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Bluetooth ile bağlanır efendim

Soru: mi box a uyumlumudur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim

Soru: Merhaba xıaomi mi stick ile tvden oyun oynamak için kullanabilirmiyiz?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , bluetooth üzerinden bağlayabilirsiniz efendim

Soru: Xbox one s bağlanırmı pes oynayabilmek için
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mobil uyumludur efendim

Soru: Telefon aparatınıda gönderiyormusunuz
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim hediye olarak gönderim sağlamaktayız

Soru: Macbook a uyumlu mudur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mobil uyumlu efendim

Soru: iPad Air uyumlu mudur teşekkürler efendim şimdiden
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Bluetooth üzerinden bağlanır efendim

Soru: nintendo için uyumlumudur

Soru: şarj aleti yanında geliyormuş

Soru: PC'ye uyumlumudur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , uyumludur efendim

Soru: hocam PC nasıl bağlanıyor bir türlü bağlıyamadık
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , bluetooth üzerinden efendim

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles Detay Resimler

Ape Gamepad Oyun Kolu 600mAh Kablosuz Mobil Uyumlu Wirelles En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü