Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi En Düşük Fiyat Nerede

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Güncel Fiyatı 3999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Memnuniyet Durumu Nedir?

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Hakkında yaklaşık 93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürünün Detayları

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürününün Satıcısı, SteelSeries Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi ürününü 3999.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Kullanıcı Değerlendirmeleri
3999.0 Tl ye satışta olan Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
93 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: on numara beş yıldız
İsim: Görkem Ö.
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Mükemmel olmuş
İsim: M** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: SteelSeries kalitesi. En uygun buradaydı. Teşekkürler Trendyol
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: steelseries zaten çok bilinen bir markadır hiç pişman olmazsınız klavyeçok iyidir siparişim geldiği an hemen denedim çok memnum kaldım size detavsiye ederim özellikle oyuncular içinde söylüyorum
İsim: **** ****
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: oglum cok begendi kucuk plmasi cok guElmis..hizzli teslimat
İsim: A** A**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: tek kelimeyle mükkemmel....
İsim: M** S**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Arkadaşlar ürün fiyatına göre güzel, büyük enter ve küçük shift.Alışması zor olayı doğru. Bu klavyeyi oyun için alıyorsanız büyükihtimal yüksek hassasiyette kullanmak istiyorsunuz demektir. örneğin benwasd tuşlarını yüksek hassasiyette kullanmaya alışmaya çalışıyorum, elimben farkında olmadan hep A tuşuna kayıyor, bu klavyeyi kullanmadan öncebu alıDevamını Oku
İsim: f** k**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Uzun zamandır istediğim bir klavyeydi indirime girince hemen almıştımama fiyatı daha da düşmüş 🤡🤡🤡🤡🤡 ilk başta alışmak zor oldu amaşimdi severek kullanıyorum paketlemesi iyiydi sorunsuz elime ulaştı
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: gayet kaliteli güzel kutu içeriği az ve tuş çıkartma aparatı hiç bitrise yaramiyor fakat kesinlikle almanızı oneririm
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: ürün kusurlu geldi olabilir ama trendyol despec yetkili servisten belgemolmasına rağmen ürünü kabul etmiyor koskoca şirketten 3 5 in hesabınıyapmasını bekşemezdim gidin ürününün arkasında duran iyi bir satıcıdanalın bu rezillikleri çekmeyim
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: merak edenler için söylüyorum rapid trigger var hassasiyet 10 numara
İsim: m** e** y**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: 3 aydir kullaniyorum, bu yorumu da bu klavye ile yaziyorum. Gayet iyibir klavye. 2 kademeli standi var. Urunun herseyiniayarlayabiliyorsunuz. Burada anlatmaya gerek yok urunu bir de kendisitesinden butun detaylariyla arastirin, goreceginiz butun ozelliklerurunde mevcut. Rtings'den uzun uzadiya arastirip bu modelde kararkildim. Cok memnunum.
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Neden bilmem ama urunun fn tusu calisiyorsu sora isik acma kisma tusucalismadi sora sarki degisme durduma calismadi sora hepsi gitti fn tusucalisiyor ama
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: klavyeyi oğlum için aldım. yer kaplamiyor ve çok severek kullanıyor.siparişim 1 günden kısa bir sürede elimdeydi. teşekkürler
İsim: F** G**
Tarih: 05 Eylül 2024
Satıcı: EnSonu

Yorum: Ürün elime geldi 10 numara ürün paketleme ve kargo hızı iyiydi gerekliher şey çıkıyor içinden sıfır kapalı kutu olarak geliyor içiniz rahat olsun
İsim: K** Y**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Klavye gerçekten güzel 3500 ken almıştım şuan zam gelmiş malesef ama bufiyata da alınabilecek bi klavye en iyi klavye diyebiliriz sadece teksorun yukarıdan baktığınızda şarj yeri gözüküyo aradan ilk başta çoktakılmamıştım ama sonradan gerçekten belli olduğunu söyleyebilirim bunuyoutube da bi videoda da görmüştüm muhtemelen herkese böyle geliyo amaDevamını Oku
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok güzel ve başarılı. %60 klavye ye alışmak gerçekten zor oluyor.Trendyol sayesinde 3499.0 TL ye aldım.
İsim: P** I**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: çok kaliteli
İsim: M** G**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Mükemmel, hiçbir açıklamaya gerek yok. Mükemmel…
İsim: Onur C. E.
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: FPS oyunları için alınabilecek en iyi %60 klavye. Apex 9 mini'den dahaucuza satın aldım. Enteresan.
İsim: Ç** D**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: dehşet-ül felaket bir klavye küçük diye almayan çok şey kaybeder
İsim: B** T**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: fiyat performans olarak gayet iyi fakat 1 puan kırmamın sebebı şarjıoldukca hızlı bıtıyor rapid trigger özelligini acınca ozellıkle cok sarjgıdıyor %100 den %50 ye 2 günde geldi günde 2-3 saat kullanmama ragmenyanı full sarjda günde 2-3 saat kullanmada 4-5 gun anca gıdecekgıbı..bundan once Asus ROG Falchion Wireless Aura Sync kullanıyordumonun sarjDevamını Oku
İsim: A** D**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli, fakat kendi kutusu pek hasar almasa da dış kutuallah’ına kavuşmuş
İsim: Göktuğ İ.

Yorum: Boyutunu elimden anladığınız gibi küçük ve tek elle kullanılabilir çokhoş ve kaliteli tuş hissiyatı muazzam
İsim: O** A**

Yorum: Kutu içeriği ve malzeme kalitesi çok iyi. Tuşa basma mesafesi ayarı veyeni gelen "snap tap" özelliği çok güzel çalışıyor. Devasa biretki beklememek lazım ama yine de keyifli bir klavye. Yazılımla alakalıproblem yaşayan çok olmuş ama ben hiçbir sorun ile karşılaşmadım.Şimdilik ilk görüşlerim bunlar, genel anlamda tavsiye ediyorum.
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: çok kaliteli efsane bir ürün
İsim: E** G**
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Özenli paketleme sıfır ürün
İsim: B** Ö**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Bence fiyatına göre gerçekten mükemmel bi ürün gerçekten bi gamer olarakçok yeterli boyutta asla büyük değil . Tuş basma hissiyatı çok çok güzeltepkimesi çok çok güzel .
İsim: M** Ç**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Laptop klavyesinden geçtiğim için tuşlar ilk başta fazla yüksek geldi.Fakat şimdi alıştım. Yazılımı çok iyi tuşların hassasiyetini steelseriesuygulaması üzerinden ayarlayabiliyorsunuz. Bazı tuşlara elim dokunuyorduoyun oynarken hassasiyetini düşürerek sorunu çözdüm. Klavyenin hissiyatıve kalitesi çok güzel. Rgb düzenini uygulaması üzerinden istediğDevamını Oku
İsim: S** R** K**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok şık ve kaliteliydi ama tuş rengi nedeniyle iade etmek durumundakaldık ve iade sürecinde hiç sıkıntı yaşamadık. ürünü tavsiye ederimçok şık
İsim: G** Ç**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 5148 olurmu?
Cevap: Merhabalar güncel fiyatımız bu şekildedir.

Soru: bu ürün kablosuz ama yanında kablo da gönderiliyor mu çünkü kablo girişi var. ürünün görseldekiyle aynı tuş dizimine sahip olmadığı söylenmiş yorumlarda
Cevap: Merhaba, Kutu içeriğinde USB-C - USB-A Kablosu mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kablosuz modelde enter tuşu büyük mü yoksa resimde gözüktüğü gibi küçük mü
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: shift tuşu büyük mü?
Cevap: Merhaba, ürün görselde göründüğü gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, ürün uk klavye düzenine mi yoksa us klavye düzenine mi sahip? Görsellerde us klavye düzenine sahip olduğu gözüküyor fakat diğer müşterilere gönderdiğiniz ürünler uk klavye düzenine sahip. Verdiğiniz cevaplar ise görseldeki gibi gönderilmektedir demişsiniz.
Cevap: Merhabalar, İngilizce (UK) tuş dizilimine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: TEŞEKKÜR EDERİM İLGİNİZ İÇİN :)
Cevap: Merhaba, güzel geri bildiriminiz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bu klavye ansi mi iso mu yani enter tusu buyuk mu kucukmu
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba görseldeki üründe sol shift tuşu büyük fakat kullanıcı yorumlarında sol shift küçük hangisi real?
Cevap: Merhaba, ürün görselde göründüğü gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar, kaç yıl garantilidir ürün?
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl garantilidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürünün tuşlarının enter ve shift tuşunun görseldeki gibi gönderileceğini söylemişsiniz ama ürünü alanlar görseldeki gibi değil büyük geldiğini söylüyor ?
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: sorularda ve yorumlarda herkes enter tuşunun büyük geldiğini söylemiş görselde ise küçük bunun hakkında ne diyeceksiniz, düzgün bir cevap verirseniz sevinirim

Soru: ya dostum adamlar aldıktan sonra fotoğraf atmış hepsi küçük shift
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, göndereceğiniz klavye iso mu yoksa ansi midir?

Soru: Merhaba, net bir sekilde urunun US (Q) mu yoksa UK (Q) mu oldugunu yazar misiniz?
Cevap: Merhabalar, İngilizce (UK) tuş dizilimine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürünün soru cevap kısmında görseldeki gibi gönderilmektedir demişsiniz fakat diğer cevaplarınızda ingilizce uk dizilimli demişsiniz ürünü trendyol olarak satıyosunuz fakat cevaplarınızda tutarsızlık var ayrıca ürünün garantisi distribütör garantili yazıyor şimdi ben bir sorun yaşasam steelseries garantisine gönderebilecek miyim

Soru: Ürün kablolumu kablosuzmu ürün detaylarında kablolu yazıyor ama başlıkda kablosuz gerçekten kablosuzmu ürün
Cevap: Merhaba, ürün kablosuzdur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün niye diğer yerlerden daha ucuz? Apex pro mini mini wireless modeli gönderiliyor değil mi
Cevap: Merhaba, ürün Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Urunu kablolu kullanabilirmiyim kablosu var mi

Soru: Kablolumu kablosuzmu

Soru: fotoğraf daki büyük sol shift ama değerlendirmelerdeki küçük ?
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki gibi gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürünün Detaylı Resimleri

Apex Pro Mini Wireless Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü