Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Asya

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,186
0
5
Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Şu Anki Değeri 769.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Hakkında yaklaşık 655 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Teknik Açıklamalar

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Ürününün Satıcısı, Aqua Di Polo 1987 Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 ürününü 769.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Kullanıcı Yorumları
769.9 Tl ye satışta olan Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
655 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: anneme aldım..çok beğendi. şık bir saat.
İsim: y** g**
Tarih: 08 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aqua di Polo

Yorum: İndirimde almıştım. Gayet şık kullanışlı ve kombinlerimi tamamlıyor ✅
İsim: **** ****
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok hızlı ve çok güzel geldi hediye aldım yanına birde küçük cep parfüm hediye koymuşlar çok teşekkür ederim 🙏
İsim: Medine a.
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: annem için aldım severek kullanıyor💖
İsim: S** Ö**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:161cm

Yorum: saatlerimi gözlüklerimi burdan alıyorum hep kalitesi çok iyi tavsiye ederim
İsim: D** G** Ç**
Tarih: 09 Ekim 2021

Yorum: Ürünüm geldi gayet kullanışlı ve tam istediğim gibi kolda çok zarif duruyor çok teşekkür ederim
İsim: Y** A**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: çok güzel bir ürün kendime aldım almalısınız
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: bayıldım buna da ben iki tane aldim biri de hediye
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: fiyatına göre güzel bir ürün küçük hediyeniz içinde teşekkür ederim

Yorum: Çok kullanışlı bir saat ve çok kibar duruyor
İsim: B** O**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendi
İsim: s** d**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: İndirimden aldım gayet güzel bir ürün 2. kez kullanıyorum
İsim: A** N** H**

Yorum: gayet şık bir saat, ayarlanabiliyor. günlük hayatta kullanılabilecek bir ürün. kutusu saatin daha sağlam gelmesini sağlıyor. ben baya beğendim..
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Güzel indirimde alın
İsim: S** S** Y**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Ürün gayet güzel benim kolum ince olduğu halde kordonunu bileğime göre ayarlayınca çok şık durdu sadece geldiğinde ekranında bir kaç çizik vardı ama çok önemli değil GÜNCELLEME:hâla çok severek kullanıyorum ve her gün kullandığıma rağmen sapa sağlam alın aldırın ekranda koruma kağıdı varmış çizik gibi görünüyordu sonradan fark ettim fkfjjfjfjf
İsim: Z** K**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: 1 2 ay kullandım içi yamuldu biraz
İsim: Y** Ö**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Fena değil
İsim: B** Y**

Yorum: 3 ay oldu olmadı ekranın yarısı gitti saat okunmuyor
İsim: Yasin Ö.

Yorum: Aşırı dandik geri iade ettim
İsim: B** K**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: ucuz ama gereksiz. kalite yok
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Güzel su geçirmiyor
İsim: T** G**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok şık ve sade gönül rahatlığıyla alınabilir
İsim: N** Ç**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok güzel severek kullanıyorum dikkatli kullanılırsa uzun ömürlü bir Ürün tam bir f/p
İsim: M** Ç**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok kalıteli ve güzel . Hediye içinde ayrıca teşekkür ediyorum
İsim: B** A**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Hediye için teşekkürler
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: bu fiyata gercekten inanilmaz bi urun kıyafetimin cebinde unutup camasir makinasinda yikandigi halde sorunsuz calisiyor alin aldirin derim
İsim: S** G**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim çok kaliteli
İsim: S** S**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: Trendyol - Aqua di Polo

Yorum: Güzeeelllll
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Bileğime çok büyük geldi ama yaptırırım güzel ürün ❤

Yorum: Güzel fp urunu
İsim: H** Ş** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Kasım 2023

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: takvim varmi
Cevap: Merhaba evet takvim özelliği bulunuyor efendim keyifli alışverişler dileriz 😊

Soru: su geçermi
Cevap: Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saatinizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutmanız önemlidir. Uzun süre yoğun su ve sıvı teması, saatinize zarar verebilir. Ancak, saatiniz yağmur damlalarına ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. El yıkama gibi günlük aktivitelerde, saatinize dikkatli davranmanız, uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.Su temasını minimumda tutmak, saatinizin performansını artırabilir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: kordonu ayarlanabilirmi
Cevap: Merhaba, bileğinize göre rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. İyi akşamlar dileriz.

Soru: Yedek pıl verıyonuzmu
Cevap: Merhaba, saat içerisinde pil mevcuttur. Yedek pil mevcut değildir.İyi günler dileriz.

Soru: 18 yaş erkekere gider mi
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz elbette uygundur mutlu bayramlar keyifli alışverişler dileriz.

Soru: rengi soğma gitme yaparmı
Cevap: Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saatinizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutmanız önemlidir. Uzun süre yoğun su ve sıvı teması, saatinize zarar verebilir. Ancak, saatiniz yağmur damlalarına ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. El yıkama gibi günlük aktivitelerde, saatinize dikkatli davranmanız, uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.Su temasını minimumda tutmak, saatinizin performansını artırabilir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: hayırlı satışlar ürün ne su kaçıyor mu rek de solma oluyor mu

Soru: Bileklik kaç sm
Cevap: Merhaba Kordon Genişliği: 1,8 cm Kordon Uzunluğu: 17 cm.İyi günler.

Soru: su alıyor mu

Soru: merhaba kolay gelsin ben saatten aldım yalnız kordonundaki parca çok sağlam değildi ve düştü kayboldu yardımcı olabilirmisiniz acaba
Cevap: Merhaba; tarayıcınız üzerinden GSS Commerce müşteri hizmetleri diye aratırsanız iletişim numaramızı bulabileceksiniz. Bize ulaşarak destek alabilirsiniz. İyi ve sağlıklı günler dileriz. Sevgiler.

Soru: merhabalar unisex mi
Cevap: Kadın kol saatidir efendim.

Soru: Saat Çelik mi
Cevap: Merhaba, metaldir İyi günler dileriz.

Soru: merhaba ayarlana biliyormu?
Cevap: merhaba evet efendim

Soru: alarm modu varmidir
Cevap: Merhaba Evet efendim iyi günler

Soru: saat kaç kq?
Cevap: Merhaba, Ağırlık: 44 gr. İyi günler dileriz.

Soru: hangi renk gönderiyorsunuz ?
Cevap: Merhaba, bu üründen satın aldığınızda fotoğraftaki gibi gümüş renkli saat gönderilecektir

Soru: rengi falan karar mı?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Ürünün kimyevi madde,ter,su gibi etkenlerden uzak tutulması önerilmektedir.Üretimsel herhangi bir sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boyutu ne kadar
Cevap: Merhaba, kasa çapı 33mm. İyi akşamlar dileriz.

Soru: Aqua di polo 1987 kadın kol saati A563 ürününüzün ne zamandır stoklarını bekliyorum düşmedi
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz.şu an için net tarih veremiyoruz mutlu bayramlar

Soru: çelik kordon mu
Cevap: Merhaba, metal kordondur. İyi günler dileriz.

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 Ürünün Fotoğrafları

Apl39b180201 Gümüş Unisex Saat 100436182 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü