Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera En Düşük Fiyat Nerede-

Kubra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Şuanki Fiyatı Ne Kadar 724.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Gerçekten İyi Mi?

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0 .

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Ürün Açıklaması

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Ürününün Satıcısı, L'eDoren Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera ürününü 724.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Yorum Ve Değerlendirmeler
724.9 Tl ye satışta olan Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.0

Yorum: Ürün kullanım amacı olarak güzel fena değil ama yakın çekim yapmakisterseniz pek elverişli değil kamerası da çok çok kötü yani en azındanbirtık daha iyi bir kamera bekliyoruz çünkü insanlar bunu kullanınca birşeyleri görmek istiyor yani evet her şeyin fiyatına göre ama bunun adıkamera :)
İsim: M** H** Ç**
Tarih: 01 Ekim 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: LEDOREN

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Ürüne Dair Sorular

Soru: Ayponlara uyumlumu
Cevap: Hayır efendim ama uyumlu olanlar da var mağazamıza bakabilirsiniz

Soru: hangi telefonlara bağlanıyor
Cevap: Micro girişli android telefonlara

Soru: Bilgisayara bağlayıp direk görüntü alabiliyor muyuz
Cevap: Efendim Uygulamasını bilgisayara indireceksiniz ya da uygulamanın web sayfasını açacaksınız o şekilde olur

Soru: denedim çözemedim siz bize uygulamanın adını verseniz daha iyi olur
Cevap: efendim kutunun içerisine bakar mısınız orada karekod olması ggerekiyor

Soru: iyi günler ben kaployu aldimda TLF nasıl görüntü Alaçam uygulamasinin adı nedir acaba android
Cevap: Efendim kutunun içinde uygulama karekodları vs mevcuttur endişeniz olmasın

Soru: suya dayanıklımı
Cevap: Evet efendim suya dayanıklıdır, detaylı ürün açıklaması için ürün özelliklerine bakabilirsiniz

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera Ürüne Ait Resimler

Apprıse 5 Metre Kılavuzlu Sert Kablolu Yılan Kamera En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü