APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Alınmaya Değer Mi

Elmas

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,086
0
35
APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Alınır Mı?
APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Şu Anki Fiyat Aralığı 329.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Gerçekten İyi Mi?

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Hakkında yaklaşık 752 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Teknik Detaylar

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Ürününün Satıcısı, Aqua Di Polo 1987 APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati ürününü 329.0 Tl'den Satılmaktadır.

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Hakkında Yapılan Yorumlar
329.0 Tl ye satışta olan APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
752 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Kızıma doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğendi
İsim: F** Y**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Aqua di Polo

Yorum: Bilekte harika duruyor unisex zaten indirmlerle 150₺ denk geldi teşekkür ederim Polo
İsim: EFE G.
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Kızım için aldım, şık bir saat, kalitesi de iyi…
İsim: EMİNE T. G.
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: güzel duruyor paketleme özenliydi
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: harikaa kaliteli ve çok güzel eşim ve oğluma aldim çok begendiler
İsim: Ü** T**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Kız kardeşime aldım, çok beğendi :)
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: on numerooo
İsim: a** a**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım doğum günü için çok beğendii kesinlikle alınmalı🥰
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Çok begendim çok kullanışlı bi saat paketleme ve kargosu için de ayrı teşekkür ediyorum
İsim: DİLEK E.
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Arkadisim için aldık, beğendi.
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: bayıldım çok şık duruyor
İsim: N** k**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: bayıldım çok kibar duruyor
Tarih: 27 Eylül 2023

Yorum: Saati çok sevdim. Bileğim ince olmasına rağmen çok şık durdu ve her şeyle uyacak bi saat. Ayrıca camında çizilmemesi için jelatinle geldi. Kargo da hızlıydı. Teşekkür ederim
İsim: N** U**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Şık duruyorr.Beyendimmm.
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Ürün paketlemesinden gelme hızına kadar çok iyiydi ayrıca çok beğendim şık duruyor teşekkürler.
İsim: A** N** E**
Tarih: 30 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kızıma ve oğluma aldım güzel kullanışlı tavsiye ederim
İsim: a** y**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: fazlasıyla iyi
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: bayıldım çok begendim çok güzel durdu tavsiye ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: sevemedim. beklentimiz karşılamadı.. mslesef iade
İsim: M** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim
İsim: S** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: maalesef saatte çalışmıyor.saniyesi yelkovanına takılı halde onunla bir dönüyor o da saati ayarlamaya çalışırken. yoksa hiç tık yok. yazık yaa. çöp yani.. iadeyle mi uğraşıcaz küçücük ürünler için. bir daha bu mağazadan bir şey alınmayacağını anlamış oldum.
İsim: M** G** U**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: çok hoşuma gitti saat. yıldızı kutusunun içinde saatin poşeti çıkmış geldiği için kırdım. iade ürün gibi.
İsim: D** S**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: paketleme güzeldi, ürün kalitesinide çok beğendim.. tavsiye ederimm
İsim: E** A**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok şık düşünmeden alın
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Anneme doğum günü hediyesi aldım çok beğendik
İsim: Rabia C.
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: guzel
İsim: E** K**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: Su getirmemesi mucize bu fiyata saat ve şu geçirmiyor gerçekten bu ürün müthiş endişe etmeden tavsiye ediyorum herkeze
İsim: E** P**
Tarih: 21 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok ama çok beğendim
İsim: L** B**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: ürün fiyatına göre çok kaliteli , kargoda çok hızlıydı, teşekkürler.
İsim: Ü** D**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: gayet güzel ve kullanışlı bir ürün
Tarih: 02 Eylül 2024

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: siyah yokmu
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz siyah renkte stok tükendi efendim keyifli alışverişler dileriz.

Soru: şu geçirirmi
Cevap: Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saatinizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutmanız önemlidir. Uzun süre yoğun su ve sıvı teması, saatinize zarar verebilir. Ancak, saatiniz yağmur damlalarına ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. El yıkama gibi günlük aktivitelerde, saatinize dikkatli davranmanız, uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.Su temasını minimumda tutmak, saatinizin performansını artırabilir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: erkekler için uygunmudur
Cevap: Merhaba,Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Sorunuzu aldık ve size ürünümüzle ilgili bilgi vermekten memnuniyet duyarız. İlgilendiğiniz model, unisex bir tasarıma sahiptir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygundur, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Unisex tasarımımız, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirerek herkesin stilini tamamlamasına olanak tanır. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: Sararma yaparmı
Cevap: Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saatinizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutmanız önemlidir. Uzun süre yoğun su ve sıvı teması, saatinize zarar verebilir. Ancak, saatiniz yağmur damlalarına ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. El yıkama gibi günlük aktivitelerde, saatinize dikkatli davranmanız, uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.Su temasını minimumda tutmak, saatinizin performansını artırabilir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

Soru: garantisi varmidir acaba
Cevap: Merhaba 2 yıl garantilidir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: tarih yeri çalışiyormu
Cevap: Merhaba, aktif olarak çalışmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: saat durduruluyomu
Cevap: Merhaba, ayarlama pimini kendinize çekerek durdurabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: garantili mi
Cevap: Merhaba 2 yıl garantili ürün keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba,bataryaylamı çalışıyor?
Cevap: Merhaba, yuvarlak saat pili ile çalışmaktadır

Soru: tarih kısmı nasıl ayarlanıyor acaba
Cevap: Merhaba, ayarlama pimi 2 kademelidir. 1. kademede çektiğinizde takvim 2. kademede çektiğinizde saat ayarlanmaktadır. Pimi tekrar kapattığınızda saatinizin aktif bir şekilde çalıştığını görebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: siyah rengi varmı
Cevap: Merhaba şuanda stoklarımızda bulunmamaktadır. İyi günler

Soru: merhaba benim bileğim 18 cm de 18cm e oluyomu
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz evet uygundur keyifli alışverişler dileriz

Soru: şu geciririr mi

Soru: Ürün ce belgelimi acaba garantisi varmı? kutuda mı geliyor?
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz garanti mevcut kutu da gönderilmektedir keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba içinde pil var mı teşekkürler
Cevap: Merhaba ilginiz için teşekkür ederiz evet efendim var keyifli alışverişler dileriz

Soru: Su geçiriyor mu?

Soru: tarihini nasıl ayarlıyoruz
Cevap: Merhaba, ayarlama pimi 2 kademelidir. 1. kademede çektiğinizde takvim 2. kademede çektiğinizde saat ayarlanmaktadır. Pimi tekrar kapattığınızda saatinizin aktif bir şekilde çalıştığını görebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba su geçiriyormu

Soru: ürün 10 gün önce 130 ₺ iken şimdi 430 ₺ neden ? 10 gün içerisinde bizim bilmediğimiz ne olmuş olabilir piyasalarda bir ürünün 3.5 KAT artması için? cevabınızı merakla bekliyorum ?
Cevap: Merhaba, kampanyalarımız hakkında bilgi almak için mağazamızı takip etmenizi rica eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: su geçirmez varmı+takvim ve tarih aktif çalışıyorum?
Cevap: Merhaba, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Takvim tarih aktif çalışmaktadır. Saatinizden en uzun süre faydalanabilmeniz için, her türlü sıvı ve su temasından uzak tutmanız önemlidir. Uzun süre yoğun su ve sıvı teması, saatinize zarar verebilir. Ancak, saatiniz yağmur damlalarına ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. El yıkama gibi günlük aktivitelerde, saatinize dikkatli davranmanız, uzun ömürlü kullanımını sağlayacaktır.Su temasını minimumda tutmak, saatinizin performansını artırabilir. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa veya başka bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Keyifli alışverişler dileriz! Saygılarımla,

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati Ürünün Detaylı Resimleri

APWR031803 Beyaz Unisex Silikon Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü