Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Alınır Mı ?

Sule

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Tavsiye Eder Misiniz?
Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Şu Andaki Değeri 212.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Memnuniyet Oranı Nedir?

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Hakkında yaklaşık 1830 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Detaylı Açıklama

Bioxcin Aqua Thermal DS Şampuan _x000D_
İHTİYAÇLAR: Seboreik Dermatit, Yoğun Kepek Problemi_x000D_
ÜRÜN TİPİ: Yoğun Kepek Karşıtı_x000D_
ÜRÜN ÇEŞİDİ: Şampuan_x000D_
Tekrarlayan yağlı kepek oluşumunu önlemeye yardımcı şampuan. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Bioxcin Aquathermal Yoğun Kepek Karşıtı Termal Şampuan, içeriğindeki Octopirox®, Çinko, Salisilik Asit ve Glikolik Asit, kepeğe karşı güçlü bir etki sağlar. Tekrarlayan yağlı kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. >_x000D_

İçeriğindeki Bolu Göynük Termal Suyu, içeriğindeki yüksek kükürt oranı sayesinde kepek ile mücadelede ekstra rol oynar, saç derisini ferahlatır. >_x000D_

Probiyotikler, cildin doğal bariyerini güçlendirerek saçı ve saçlı deriyi beslerken, B6 vitamini ile kepek kaynaklı kaşıntıyı azaltır, sağlıklı saç derisi oluşumuna katkı sağlar. >_x000D_

Niacinamide ile kepeği önlemeye destek olur Gliserin ile cildi ve saçı nemlendirir. >_x000D_
Dermatolojik olarak test edilmiştir. _x000D_
Parfümden kaynaklı alerjenleri içermez, hipoalerjeniktir. _x000D_
Hassas saçlı derinin kullanımına uygundur. _x000D_
pH’ı, saç ve cilt pH’ı ile uyumludur. _x000D_
SLES ve Paraben içermez. _x000D_

Kozmetik ya da balneoterapötik ajan olarak termal ve mineralli doğal sularla yapılan çalışmaların genel olarak cilt fonksiyonlarını destekleyici ve özel olarak da anti-inflamatuar, anti-oksidan, anti-irritan, nemlendirici ve anti-aging özellikler gösterdikleri ortaya konmuştur. Bu kanıtlar termomineral su kaynaklarının kozmetik ürünlerde ya da kozmetik ürün olarak kullanılabileceğini desteklemektedir. [I,II,III,IV]. >_x000D_
I. Karagülle MZ. Karagülle M. Kaplıca Tedavisi ve Şifalı Sular. Karagülle MZ, Karagülle M, Doğan MD (Ed.), Türkiye Termal Spa Sağlık Rehberi. Nobel Tıp Kitabevleri, İstanbul 2011:23-27. _x000D_
II. Ghersetich I, Brazzini B, Hercogova J, Lotti TM. Mineral waters: instead of cosmetics or better than cosmetics? Clin Dermatol. 2001;19:478-82. _x000D_
III. Polefka TG, Bianchini RJ, Shapiro S. Interaction of mineral salts with the skin: a literature survey. Int J Cosmet Sci. 2012;34:416-23. _x000D_
IV. Cadi R, BeaniJC, Belanger S, et al. Protective effect of a selenium-rich thermal water on UVB induced skin carcinogenesis. Nouv Dermatol. 1991;10:266–272.BOLU GÖYNÜK TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ_x000D_
Bolu, Bayındır Köyü, Ilıca mevkii, Göynük bölgesinde doğal olarak çıkan bir sudur. Su sıcaklığı çıktığı anda 25C’tır. pH değeri 9.25 olarak alkali bir sudur. _x000D_
Toplam 524 mg/L mineral içeriğine sahiptir. _x000D_
1,3 mg/L sülfür içermektedir. Özellikle kepek ve akneye karşı ürünlerde kullanılabilir. _x000D_
Mikroorganizma içermemektedir. Steril bir sudur. _x000D_
Kalsiyum ve Magnezyum açısından zengindir. Bu mineraller derinin doğal nemlendirici faktörlerindendir (NMF) ve higroskopik özelliğinden dolayı deriyi nemlendirir [V,VI]. _x000D_
Bor içeriği (51 mg/L) ve silisyumdan (63 mg/L) zengindir. _x000D_
Kepekli deri ve akne ürünleri için idealdir. _x000D_
Orta dereceli mineral içerikli sular grubundadır. _x000D_
Cildi yatıştırır, rahatlatır. _x000D_
Deri üzerinde kalan mineralleri ile derinin sağlıklı görünmesine yardımcı olur. _x000D_
Hipotermal sınıfdadır. _x000D_
%100 doğal mineral içeriklidir. _x000D_
V. Yoshizawa Y, Kitamura K, Kawana S, Maibach HI. Water, salts and skin barrier of normal skin. Skin Res Technol. 2003;9:31-3. _x000D_
VI. Ferreira MO, Costa PC, Bahia MF. Effect of São Pedro do Sul thermal water on skin irritation. Int J CosmetSci. 2010;32:205-10 _x000D_
_x000D_
_x000D_

İçeriği >_x000D_
Kükürtlü Termal Su _x000D_
_x000D_
Kepek oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kükürt oranı yüksek termal su kepek ile mücadelede ekstra rol oynar ve saç derisini ferahlatır.Probiyotikler _x000D_
_x000D_
Cildin doğal bariyerini güçlendirir.Çinko_x000D_

Kepek için özel bir aktif olan Çinko ile saçlı derinin kepekten kaynaklı bozulan yapısının normal ve sağlıklı olmasına destek olur ve düzenli kullanımda kepeği önlemeye yardımcıdır. >_x000D_
Octopirox_x000D_
_x000D_
Kepeğe karşı etkili patentli bir aktiftir.Salisilik asit (BHA) - Glikolik asit (AHA) _x000D_
_x000D_
Saç derisinde keratolitik etkiye sahiptir. Bu etkisi sayesinde saç derisindeki pullanmaların eliminasyonuna yardımcı olur. _x000D_

Kullanımı >_x000D_

ŞAMPUAN KULLANIMI >_x000D_
_x000D_
En az >3 hafta boyunca haftada 3 kez uygulanır. Islak saça köpürtülerek masaj yapılır ve >3 dk. boyunca bekletilir. Gerekli ise uygulama tekrar edilir ve saç iyice durulanır. >_x000D_

Klinik Çalışmalar >_x000D_
Dermatolog Erkin Pekmezci’nin Gözde Grubu Hastaneleri, Malatya’da yaptığı klinik gözlem çalışmasına göre; _x000D_
ETKİNLİK TESTLERİ_x000D_
Katılımcıların; _x000D_
%95' inde kepek**; _x000D_
%88' inde kabuklanma, _x000D_
%92' sinde kızarıklık* ve _x000D_
%93' ünde kasıntı*olgularında azalma gözlenmiştir. _x000D_
Katılımcıların bir kısmında; kepek**, kabuklanma, kızarıklık* ve kasıntıda* %100 'e varan azalma gözlenmiştir. _x000D_
_x000D_
GÜVENİLİRLİK TESTLERİ_x000D_
Yapılan güvenilirlik testinde katılımcılarda kepek**, kabuk, kızarıklık*, ve kaşıntı* olgularında Bioxcin Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan çok iyi tolerabilite göstermiştir ve güvenli olduğu gözlenmiştir. _x000D_
_x000D_
*Kepeğe bağlı_x000D_
**Gözle görünür kepek_x000D_

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Ürününün Satıcısı, Bioxcin Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml ürününü 212.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Ürün Hakkındaki Yorumlar
212.9 Tl ye satışta olan Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1830 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: ben stokluyorum cok memnunum
İsim: A** M**
Tarih: 05 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Daffne

Yorum: ilk kullanimdan itibaren kepek diye bişey kalmadı. saçlarım ince telli ve düz. saç diplerine kadar işliyor etkisi. kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: Ö** F** t**
Tarih: 18 Nisan 2023
Satıcı: Welldermo

Yorum: Kullanalı bir hafta oldu 2 kez kullandım. saç derimde geçmeyen kaşıntı ve pul pul döküntü oluyodu. ilk haftadan saç derimdeki kaşıntıyı aldı. pul pul döküntü de gözle görülür şekilde azaldı. çok memnun kaldım stok yapacağım.
İsim: G** U**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Satıcı: DERMOAKTİF

Yorum: Saç derimde sedef var, hangi şampuanı kullansam fayda etmedi doktorumun yazdıkları hariç. Salisilik ve glikolik asit bulunuyor içinde. Sedefli deri için salisilik asit bir kurtarıcıdır zaten, tekrar alır indirim zamanı da stok yaparım. Harika ürün, saç derim nefes aldı.
İsim: İ** Z** K**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Saç derisine saça inanılmaz iyi gelen bir ürün. Kaşıntı promlemimi bitirdi kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: F** N** A** Ç**
Tarih: 02 Nisan 2023
Satıcı: Vitacol

Yorum: şampuanu doktor tavsiyesi üzerine eşime aldık çok çok memnun kaldı eşim kepekten tamamen kurtuldu bittikçe alıyoruz almanızı tavsiye ederiz.
İsim: m** t**
Tarih: 24 Ekim 2022
Satıcı: Mutlu Fiyatlar

Yorum: stokladim cok memnunum tavsiye ederim
İsim: M** N** D**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Egzemalarıma çok iyi geldi stoklu kullanıyorum
İsim: **** ****
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Kepeklerimden tamamen kurtuldum inanılmaz bir ürün
İsim: G** I**
Tarih: 02 Nisan 2023
Satıcı: dermodies

Yorum: Ürünü beğendim. Saçlarım daha yumuşak oldu. Saç diplerim gayet temiz oldu. Bu tarz şampuanlar yeni saç da çıkarıyor, bu benim için avantaj. Tavsiye ederim.
İsim: M** A**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Kepek sorunu yaşayanlar mutlaka bir şans vermeli. İki üç yıkama sonrası kepeği büyük oranda geçirdi. Kesinlikle kullanacağım bir ürün 🥰
İsim: Ö** T**
Tarih: 21 Ocak 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: Eşim için aldım, gayet memnun 2. yi sipariş verdim✌
İsim: N** Ö**
Tarih: 01 Şubat 2023
Satıcı: PharmaEasy

Yorum: gercekten cok cok iyi bir ürün ben talimatlara uyup bir paket bitirdim sacimda dehset kepek vardı ve hızlı yağlanıyordu ikisini de azalttı ilk dustan itibaren 2. 3. dusta da kepegi tamamen yok etti, yenisini almadığım için kullanmayı bıraktım ama sacım hala kepek yapmıyor mükemmel bir ürün. eğer alirsam yoğun olan degil, kepek karşıtını alırım direDevamını Oku
İsim: n** ç**
Tarih: 22 Ağustos 2022
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: ürünü paraben ve sls gibi zararlı kimyasal barındırmadığı için aldım. açıkçası doğal veya doğala en yakın ürünlerin arayışı içindeyim. oğlumun saçları çok kepekleniyordu. kafa derisi resmen her banyodan sonra kabuk kabuk kalkıyordu. bu ürünü 2 defa kullandım koca kafa derisinde 1 tane minik bir kepek buldum. şükürler olsun. kendimde kullaniyorum.Devamını Oku
İsim: F** B** Ö**
Tarih: 15 Nisan 2024
Satıcı: KOMŞU ECZANE

Yorum: eşim kullanıyor ve çok memnun gözle gorulur azalttı kepeği
İsim: **** ****
Tarih: 06 Aralık 2022

Yorum: Kardeşim için aldım egzama var bakalım sonucu paylaşırım güncelleme: çok iyi geldi dökülme azaldı
İsim: S** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Şubat 2023

Yorum: Kızım için aldım ikinci kullanımda kepek kalmadı tavsiye ederim
İsim: Özlem Ş.
Tarih: 17 Kasım 2021
Satıcı: Sachane

Yorum: deri soyulması vardı annem için aldım çok yararlı kesinlikle tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: H** S** S**
Tarih: 16 Kasım 2022
Satıcı: eczamallshop

Yorum: harika oğlumun saçında geçmek bilmeyen kabuk lu kepeklenme vardı çok ürün denedim bioxcin de fayda gördük stok yaptım
İsim: A** T**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: marskackinlarindan duyduğum bir şampuandı. Hem yeğenim hem ben kullandık. Kepek sorunu yeğenimde var, egzema sorunu bende. İlk yıkamada bile güzel arındırdı. Teşekkür ederiz
İsim: R** B** B**
Tarih: 11 Nisan 2023
Satıcı: Bioxcin

Yorum: üc adet aldım oğlumda aşırı kepek ve egzama vardı iki kutu kullandı hatırı sayılır şekilde kepek ve egzama azaldı tavsiye ederim
İsim: İ** K**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Daha önce eczaneden alıp kullandım. Seboreik dermatit rahatsızlığım var. Pul pul dökülen ve fazlasıyla kaşınan saç derisine sahibim malesef bunun tedavisi de yok. Sadece kullandığımız şampuanlara dikkat etmemiz gerekiyor. Kutuda en az 3 haftada etki ettiği yazıyor. 3. haftaya kadar sabırla geçmesini bekledim ve gerçekten deri dökülmelerim geçti, kaDevamını Oku
İsim: S** A**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: biraz kullandiktan sonra yorum yapmak istedim. kuru kasinan ve kabuk baglayan bi sac derim var ne yazik ki.bu sampuani bi suredir kullaniyorum kepeklerim yok denecek kadar azaldi benim icin en onemlisi kasinma yok artik.ben cok faydasini gordum tabi ki her sacta farklidir ama bundan sonra surekli stok yapilacak belli oldu🤌🏽
İsim: e** o**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: henüz kullanmadım ama barkod sorguladigimda orijinal ürün, indirimde aldım dışarıya göre fiyat uygun. inşallah saçıma iyi gelir
İsim: H** Ç**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Kaşıntı mı ilk yıkamada kesti çok güzel bir ürün asla değiştirmeden yıllarca kullanabilirim. Ciddi kepek sorunum var inşallah onu da çözecek gibi
İsim: M** B**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Çok etkili . 3. yıkamada kurtuldum egzemadan
İsim: Ramazan D.
Tarih: 02 Ocak 2023
Satıcı: Ezren Kozmetik

Yorum: Eşime aldm begendi teşekkürler
İsim: G** U**
Tarih: 27 Şubat 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: kızım için almistim yağlı saç egzama problemi oluyor baya pullu bir görüntü vardı 2. kullanımdan sonra nerdeyse yok denecek kadar azaldı açıkçası bu kadar çabuk etki beklemiyordum üründen memnun kaldim
İsim: D** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Şubat 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldık, büyük oranda kepeği azalttı. Tavsiye ederim.
İsim: e** z** a**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Eşimde çok kepek oluyordu 3 aydır bu şampuanı kullanıyor gerçekten sıfır kepek sadece saçlarını biraz kuruttuğunu söylüyor.
İsim: D** T**
Tarih: 09 Mart 2023

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Ürüne Dair Sorular

Soru: haftada 2 kez de kullansak etkili olur mu
Cevap: Merhaba. Haftada 2-3 gün kullanımı önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: icinde kimyasal insan sağligina zarar verecek etken varmidir cildimde egzama var saclarimda pul pul dokulme var
Cevap: Merhaba; konu ile ilgili doktorunuza danışmanızı öneririz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba seroaik dernatit için uygun mu yağlı deri
Cevap: Yağlı saç derisi için de uygundur efendim, yağlı saç derisinin de yağını azaltarak destekleme sağlayacaktır.

Soru: Tesekkurler eserfarma ozenli ve hizli paketleme
Cevap: Biz tesekkur ederiz efendim iyi gunler dileriz

Soru: Yaş farkı varmı ?
Cevap: Merhaba, yetişkinler için önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: yağlı saçlar içinmi
Cevap: Merhaba, yoğun kepekli olan tüm saçlar içindir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Bazılarının ambalajda yabancı yazıyor bazılarında türkçe yazıyor sebebi ney acaba
Cevap: Merhaba, üretici firma kaynaklıdır, ikiside aynı üründür. Sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba bu şampuanın 400 ml veya 1000 ml olanı var mı aldığımız üzerinde DS yazılı ve orjinal bandrollü mü geliyor
Cevap: Merhaba, Tüm ürünlerimiz %100 orjinaldir, eczaneler üzerinden tedarik ediyoruz. Son kullanım tarihi garantili ve faturalı olarak size gönderiliyor. Orjinalliği hakkında endişeniz olmasın efendim güvenle kullanabilirsiniz. 200 ml olarak vardır efendim sadece. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Çocuklara uygun mu? Kızım 10 yaşında
Cevap: Değerli Tüketicimiz bu şampuan sadece yetişkinler için uygundur sağlıklı günler dileriz

Soru: haftada kaç kez kullanılır?
Cevap: Merhaba, haftada 2-3 kez kullanmanız önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Saçtaki yağı azaltmaya yardımcı olur mu yağlı saçlar için de uygun mudur
Cevap: Merhaba, yağlı saçlar için de kullanıma uygundur. Saçlarınızın yağlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Soru: merhaba kolay gelsin alış veriş merkezlerde satılıyor mu acaba buu üründen benim saçımda pul kabuk kepek var kaşıntı var çok kötü kullansam saçımızı döker mi acaba şampuan
Cevap: Merhaba. Yoğun kepek karşıtı bir üründür, saç dökülmesi yapmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: yağlı ,hassas,kaşıntılı ve kızarık ciltteki saç için uygun mudur
Cevap: Merhaba, Söz konusu ürün tüm saç tiplerine uygundur

Soru: saçımda ilk kes kepeklenme oldu ve çok kaşınıyor sebebi kepek mi bilemiyorum iyi gelir mi
Cevap: Merhaba, yoğun kepekli saçlar için önerilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: kullandıktan sonra saç kremi kullanılması uygunmudur saç uçlarına
Cevap: tamam uygundur elbette

Soru: Bu şampuanı bioxcin siyah sarımsak saç dökülmesine engelleyen şampuanı ile kullansam bir sıkıntı olurmu
Cevap: Merhaba, tercih edebilirsiniz.

Soru: günlük kullanıma uygunmudur?
Cevap: Merhaba, haftada 3 gün kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: bu şampuanı bitirdikten sonra kendi şampuanıma geçsem kepek tekrar gelir mi
Cevap: saç yapısından saç yapısına değişir efendim denemeniz lazım.

Soru: orhinal olduğunu geldiği zaman nerden anlarız üzerinde hangi bilgiden
Cevap: Merhaba Türkiye'de aktif çalışan tek orijinallik sistemi devlet kontrolünde olan İTS'dir (ilaç takip sistemi). Bunun dışında Türkiye'de orijinallik doğrulayabilecek bir sistem bulunmamaktadır. Bazı üreticilerin kendi sayfaları hariç. Bireysel olarak hazırlanmış hiç bir kontrol yada doğruluğu olmayan sitelerde, sadece barkod kontrolü ile orijinaldir / değildir demekte. Firmanın aktif barkodları bu sitelerde yoktur, sistemleri 13-14 haneli barkodları bile sorgulayamazken orijinaldir, değildir diyecek yetkinlikleri ve yetkileri bulunmamaktadır. Piyasada sahte ürünleri üretenler, gerçek barkod ile üretmeyecek değiller, doğruluktan uzak bu siteler üzerinden gelen orijinal değildir cümlesi gerçeği yansıtmamaktadır. 1 yıldır Trendyol bizden orijinallik ispatı için fatura silsilesi istemektedir. Tüm ürünlerimiz orijinaldir, Trenyol'a yüklediğimiz belgeler ile bunu hep ispat etmiş bulunmaktayız. Saygılarımızla. Kozmopol

Soru: Merhaba ürün orjinalmidir birde egzamaya iyi gelirmi
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz eczane ve yetkili ecza depolarından temin edilmekte olup orijinal ürünlerdir. Ürün yoğun kepek tedavisinde kullanılmaktadır

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml Ürüne Ait Resimler

Aqua Thermal Yoğun Kepek Karşıtı Şampuan Ds 200ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
DenizGizemi Kozmetik 0 13

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü