Ar09cxfcabt-sk 9.000 Btu-h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Fiyatına Göre Alınır Mı

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Satın Alır Mısınız?
Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Şimdiki Fiyatı Ile 29299.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Teknik Açıklamalar

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Ürününün Satıcısı, Samsung Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik ürününü 29299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik En Son Yapılan Yorumlar
29299.0 Tl ye satışta olan Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok şık samsung kalitesi
İsim: D** F** İ**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: SAMSUNG KALİTESİNDEN ŞAŞMIYACAKSIN YÜKSEK VERİMLİ SESSİZ TASARRUFLU GEÇEN YAZ 12 BTU ALMIŞTIM MEMNUN KALDIM ŞİMDİ DE 9000 BTU ALDIM YATAK ODASINA
İsim: s** a**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Çok ince ve çok kalite
İsim: R** Ş**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Satıcı: çekirge dayanıklı tüketim malları

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Kurulumu nasıl oluyor
Cevap: Kurulum ücretsiz efendim.

Soru: Merhabalar biz kolona taktırıcaz ama ölçüsü varmı acaba klimanın tam
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: merhabalar fazla anlamadığım dan soruyorum içerdeki havayı temizleyen modelmidir yani dışardan temiz hava alıp içeri veriyor mu hasta odasına alicagimmicin soruyorum da yardımcı olursanız sevinirim
Cevap: evet efendim.

Soru: Kurulum ekibine biz mi ulaşacağız satın aldıktan sonra ve hangi kargoyla çalışıyorsunuz

Soru: merhaba ücretsiz kurulum yapılıyormu ve en fazla kaç metre bakır boru ücretsiz oluyor
Cevap: Merhaba. Kurulum için Samsung Müşteri hizmetleri üzerinden ücretsiz kurulum talebi oluşturabilirsiniz. 5 metre bakır boru hakkınız ürün ile birlikte gelmektedir.

Soru: sadece izmir demişsiniz istanbula gönderim yokmu yoksa burdan tavsiye ediceniz varmı
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var. Katalogdaki diğer satıcılardan kontrol edebilirsiniz.

Soru: dış unitesi ile birlikte geliyor degil mi?
Cevap: Evet efendim.

Soru: Ben servise sordum kurulum yapılıyor dedi bana
Cevap: Biz sadece İzmir iline satış yapıyoruz efendim

Soru: Merhaba dış ünite sesi ne kadar ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, dış ünite 46 dba dır. İyi günler dileriz.

Soru: Kaçlıktır kilam
Cevap: 9000btu efendim.

Soru: Merhabalar Kaç yıl garanti var?
Cevap: Merhaba 6 yıl garantili

Soru: Merhaba kurulumu samsungmu yapıyor garantilimi
Cevap: Evet garantisi sansung Türkiye

Soru: İyi akşamlar kaç yıl garantili Samsung garantisindemi
Cevap: Samsung Türkiye garantilidir kapalı kutudur

Soru: merhaba beyaz rengi mevcut mudur acaba
Cevap: Merhabalar ilanlarımızı kontrol edebilirsiniz

Soru: Merhaba İstanbul’a klima gönderimi yapıyor musunuz
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba kurulum nasıl olacak bilgi verebilir misiniz Alanya’da oturuyorum

Soru: Merhabalar bu klimanın boy ve ebatı nedir
Cevap: Merhaba efendim , İç Ünite Ağırlığı 8.9 kg Genişlik 820 mm Yükseklik 299 mm Derinlik 215 mm

Soru: merhaba kaç M2 için geçerli...
Cevap: Max 17m2 için kullanılabilir

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik Ürün Resimleri

Ar09cxfcabt/sk 9.000 Btu/h Windfree™ Uyumlu Premium Black Duvar Tipi Split Klima R32 (wi-fi Özellik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü