Ar11311 Erkek Kol Saati Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Ar11311 Erkek Kol Saati En Ucuzu Nerede Bulunur?
Ar11311 Erkek Kol Saati Şu Anki Fiyat Aralığı 5569.2 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ar11311 Erkek Kol Saati Memnuniyet Oranı Nedir?

Ar11311 Erkek Kol Saati Hakkında yaklaşık 207 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Ar11311 Erkek Kol Saati Ürün Bilgisi

Ar11311 Erkek Kol Saati Ürününün Satıcısı, Emporio Armani Ar11311 Erkek Kol Saati ürününü 5569.2 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ar11311 Erkek Kol Saati En Son Yapılan Yorumlar
5569.2 Tl ye satışta olan Ar11311 Erkek Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
207 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çoooook beğendik bohça için almıştık. Tam aradığımız kriterlerde kibar ve şık bir ürün çok hızlı elimize ulaştı. Düşünen gönül rahatlığıyla alsın.
İsim: B** A**
Tarih: 19 Mayıs 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SAATVESAAT

Yorum: Erkek arkadaşıma nişan hediyesi olarak aldık, paketleme gerçekten çok iyiydi. Saat de çok güzel duruyor.
İsim: B** C**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Eşim için almıştık,şık bir ürün. Paketlemesi güzel 👍🏻
İsim: E** B**
Tarih: 12 Temmuz 2022

Yorum: Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım. çok beğendim. paketlemesi çok özenliydi hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz.
İsim: N** O**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: erkek arkadaşıma aldım çok beğendik paketlemesi güzeldi sadece kargo biraz geç geldi
İsim: D** A**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Çok hızlı kargolandı, elimize çok çabuk ulaştı ve sapasağlam. Çok şık bir saat, çok memnun kaldık.
İsim: E** G** S**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: çok şık ve güzel. hızlı teslimat.
İsim: B** C**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Nisanlima aldim cok begendi. Klasik bir sıklığı var
İsim: S** G**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: Eşim için aldım . Biz çok beğendik fotoğraftakinden daha güzel .
İsim: R** Ç**
Tarih: 20 Ekim 2022

Yorum: Hediye olarak aldım. Süper ürün
İsim: A** n** E**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Harika! Sorunsuz geldi. Paketlemesi de çok iyi, garanti belgesiyle gönderildi. Hediye aldığım kişi de beğendi 👍🏻
İsim: n** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2022

Yorum: Enişteme aldık begendik kaliteli Bi ürün
İsim: B** Ş**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: Ürün tek kelime ile efsane paketleme çok güzeldi teşekkür ederim
İsim: N** Y**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Nişanlıma aldım çok şık
İsim: A** K**
Beden: 24 Temmuz 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım. Harika bir ürün.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Harikaaaaaa erkek arkadaşıma aldım biz bayıldıkkkk
İsim: A** Ç**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Erkek arkadaşımın doğum günü için aldım gayet şık duruyor biz beğendik
İsim: S** E** K**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Çok beğendik nişan hediyesi olarak tercih ettim
İsim: S** S**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Kaliteli ve şık bir saat. Kardeşime hediye aldım çok beğendi.👍🏽
İsim: Ç** K**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Diğer saatlere göre fiyatı hem daha iyi hem çok kaliteli hemde çok şık paketlemesi ve kutusuda güzel alınır .
İsim: **** ****
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım o kadar şık ve o kadar güzel ki BA YIL DIIMMM 😍
İsim: Z** T**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Eşime düğün hediyesi olarak aldım eşimde bende çok beğendim çok güzel bir ürün sorunsuz teslim edimdi
İsim: b** o**
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: Sahane şık duran bir saat. Tesekkurler
İsim: A** A**
Beden: 15 Temmuz 2022

Yorum: ürün harika ve çok güzel ambalaj ile hızlı teslimat yapıldı teşekkürler
İsim: S** S**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Sevgilime doğum günü hediyesi olarak aldım . Çok güzel çok kaliteli
İsim: N** Ö**
Tarih: 28 Ekim 2023

Yorum: Babama hediye olarak aldım. Ben de Siyahını kullanıyorum. Şık ve kibar bir görünüşü var. Babama aldığım renk daha güzelmiş artık yapacak bisey yok. Teşekkürler Saat ve Saat
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Ürün paketlemesi çok iyiydi hasar almaması için iyi muhafaza edilmişti bunun için teşekkür ederim içerisinde garanti belgesi ve faturası ile birlikte geldi eşime düğün hediyesi olarak aldım çok memnun kaldım ☺🙏
İsim: S** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: erkek arkadasıma aldım cok begendi cok güzel duruyor
İsim: B** N** E**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Sevgilime aldım 🤍 çok güzel
İsim: Ö** T**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Cook beğendim resimleri inceleyince küçük mü diye düşünmüştük küçük değil çok ideal boyu alacak olanlar içi rahat alabilir teşekkürler saatvesaat ♥
İsim: H** A** H**
Tarih: 09 Şubat 2024

Ar11311 Erkek Kol Saati Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: kordon boyutu kaç cm dur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 20 cm’dir.Saygılarımızla.

Soru: Su geçirmez özelliği var mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Su Geçirmezlik: 3 ATM dir. Saygılarımızla.

Soru: Garanti süresi nedir
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz.Herhangi üretimsel sorunda ise 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Bilgilerinize.

Soru: İsmin Dilan coşkun şu an bu saati sipariş verdim sizlere güvenerek lütfen paketleme ve e fatura aynı zamanda garanti belgesine dikkat edilirse sevinirim ve hediye paketi yapabilir misiniz lütfen 🙏
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Hediye paketi uygulamamız bulunmamaktadır. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Bilgilerinize.

Soru: Beyaz kutucuğun içindeki sayı günü mü temsil ediyor acaba? Süs olarak mı var yoksa ayarlanabiliyor mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tarihtir. Bilgilerinize.

Soru: İade var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Ürününüz kullanılmamış olması şartı ile sadece iade imkanı bulunmaktadır. Bu iade süresi 15 gündür. Ürünü kutusu, faturası ve garanti belgesiyle birlikte eksiksiz bir şekilde Trendyol üyeliğinizden alacağınız iade kodu ile tarafımıza geri göndermenizi rica ederiz. Bilgilerinize.

Soru: Kordonu kaç mm
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Uzunluk:20 cm Genişlik: 22 mm Bilgilerinize.

Soru: bu üründen içi siyah var mı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz ürün stoklarımızda şuan maalesef bulunmamaktadır. Özel sipariş alamadığımızdan dolayı ürün sevkiyatları hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Stoklarımız günlük olarak güncellenmektedir. Sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

Soru: Saat su geçirmez yazıyor ama ellerimi yıkarken su gelmiş olacakki içi buhar oldu ne yapabilirz su geçirmez diyor birde
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Saatinizle beraber garanti belgeniz , ürünün sorunu ile iletişim bilgilerinizin ve adresinizin belirtildiği açıklama notu ile iletmenizi rica ederiz. Tercihen Mng kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderi yapabilirsiniz.(Anlaşma Kodu 333 796 509) Teslim alım işlemlerinden sonra cep telefonunuza sms ile (hattınız reklam sms lerine kapalı değilse) işlem bilgileri iletiliyor olacaktır. Bilginize, saygılarımızla

Soru: İyi günler ben bu ürünü hediye olarak almıştım ancak garanti belgesini kaybettik bu durumda ne yapabiliriz
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Garanti belgesi satıiş esnasında iletilmektedir. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba saatin ortasındaki beyaz yerdeki rakam basıl ayarlanıyor
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ayar butonundan kademeli ayarlanmaktadır. Bilgilerinize.

Soru: Saati şimdi satın aldım hediye olacak lütfen kutusunda kırılmadan ezilmeden gelmesi için iyi paketler misiniz şimdiden teşekkürler
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Bilgilerinize.

Soru: Saatin ağırlığı kaç gram?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Yaklaşık 120 gr’dır. Bilgilerinize.

Soru: Hocam indirim vardı fiyat artmış acaba tekrar bi indirim olur mu
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Kampanya ve fiyatlarımızda anlık olarak değişiklik olabilmektedir. Bİlgilerinize

Soru: Merhaba burdan aldığım ürünün herhangi bi probleminde mağazanız yardımcı olabiliyor mu?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Teknik servisimize garanti belgeniz ile kargolayarak destek alabilirsiniz.. Bilgilerinize.

Soru: Selam orijinal mi?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Ürünlerimiz orijinal olup garanti belgesi, faturası ve orijinal kutusu ile gönderilmektedir. Güvenle alışveriş yapabileceğinizi iletir, keyifli alışverişler dileriz. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba 21 sayısı neyin sayısı acaba?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Tarih göstergesidir. Bilgilerinize.

Soru: Merhaba bu ürünün aynısının siyah kadranlisi bu fiyattı stokta kalmadı mı? birde burdada çanta hediyesi var mı?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Saat&Saat adına teşekkür ederiz. Kampanya ve stoklarımızda anlık değişiklik olabilmektedir. Bilgilerinize,

Soru: Ürün 60 yaşında bir erkek için uygunmudur
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Beğenilmesi durumunda kullanılabilir. Bilgilerinize.

Soru: Ürünü garantisi ile beraber Herhangi bir Saatvesaat mağazasına götürsem ilgilenirler mi ?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz; Teknik servisimize kargo aracılığı ile göndermeniz gerekmektedir. Bilgilerinize.

Ar11311 Erkek Kol Saati Ürüne Ait Fotoğraflar

Ar11311 Erkek Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü