Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Tavsiye Edilen Yer Neresi

Serap

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
585
0
0
Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Güncel Fiyatı 32599.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Memnuniyet Durumu Nedir?

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Hakkında yaklaşık 28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Teknik Bilgiler

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima ürününü 32599.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Hakkında Yapılan Yorumlar
32599.0 Tl ye satışta olan Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
28 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Gayet başarılı ve güzel 👍 servis çok ilgili hemen gelip kurdular sağolsunlar tavsiye ederim üstten soğutması gayet başarılı hiç rahatsız etmiyor
İsim: S** U**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bem-Teknoloji

Yorum: Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, üründen çok memnunum. Soğutması çok iyi, iç ünite az ses çıkarıyor, dış ünite de emsallerine göre sessiz. Ürünün windfree özelliği çok iyi. Özellikle gece uyurken bu özelliği kullanıyoruz, klima çarpması gibi durumların önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca wifi özelliği sayesinde telefondan kullanılabilmesi de çok iyi.
İsim: K** Ş**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Çok güzel teşekkürler
İsim: M** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Ağustos 2024
Satıcı: ÜN HOME AVM

Yorum: Saticinin kendisinden aldigim 2.ürün. Paketlemede yipranma bile yok. Aradiginiz urun kendisinde var iste dusunmeden guvenle alabilirsiniz
İsim: B** E**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Kurulumu yapıldı çok güzel bir ürün
İsim: B** Ş**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün çok hızlı teslimat teşekkürler
İsim: O** Y**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

Yorum: gayet güzel ürün kullandım gayet 20-25 M2 odaya yeter sitesinden baktığımda takip sensörü var yazıyordu bunda yok
İsim: M** A**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: cok guzel tavsiye ederim
İsim: K** Ç**
Beden: 04 Ekim 2023
Satıcı: Smartevim

Yorum: Cok iyi, 2ci klimayi da bu saticidan siparis verdim
İsim: G** D**
Beden: 17 Temmuz 2023

Yorum: Ürünü yorumlamak için çalıştırıp deneyımlemek istedim. Öncelikle tasarımı ve duruşu çok güzel. En önemlisi bakır boru kullanmaları tabi ki. bakır harici benim fikrim bulaşmayın markalara. Wifi özelliği çok güzel smarthing özelliği ile eve gelmeden derecesini, windfree veya diğer tüm özellikerlnii çok kolay şekilde kontrol ediyorsunuz büyük kolaylıkDevamını Oku
İsim: t** y** a**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Kargo hızlı geldi.Fakat evde olmayınca kargoyu daire kapımın önüne bırakamayız diyerek aradı kargocular. bunu anlamıyorum kargonun amacı kapıya kadar getirmek. buzdolabı alıyorsunuz kapıya kadar bırakıyorlar. bu anlaştığınız kargofirması evde olmazsak kapıya bırakamıyacaklarını araba nereye kadar yanaşıyorsa oraya bırakırız apartman görevlisi gelirDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Almanya gibi ürün alıcaksanız sadece epa satıcısndan alın
İsim: Sevinç Ç.
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: rüzgarsız özelliği çok güzel çarpmıyor insanı
İsim: Alper i.
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Tasarımı çok güzel, tam mevsimi olmadığı için çalışması ile ilgili yorumlayamıyorum
İsim: s** e**
Tarih: 26 Nisan 2024
Satıcı: Alp Klima Sistemleri

Yorum: Hızlı cargo, Mükemmel bir cihaz, malum dönemde servis yoğunluğunu göz önüne alırsak beklemeye değer dostlar. Tavsiyem SmartThings uygulamasını indirip telefondan kumanda etmeniz. Ayarlarr El kumandasından daha başarılı👍🏻 Dış ünitede eskilere nazaran daha ufak!
İsim: Mustafa E. I.
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: Henüz montaj yapilmadi fakat, satıcı hemen kargoya verdi ve kutularda herhangi bir yırtık, yıpranma yoktu sorunsuzdu. 👍
İsim: v** a**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Yurtiçi kargoyla bu şekilde geldi ürün dış ünite dağılmıştı paketi ürün tersti cihaz sorun yok çakışıyor fakat kargo ürünü öyle bi getirmiş ki sanki eskiciden çökme ürün alınmış gibi . Dediğim gibi cihaz çalışıyor beni üzen kısmı kargo dağıtımı.
İsim: G** T**
Tarih: 09 Ekim 2023

Yorum: GÜZEL ÜRÜN İYİ PAKETLEME HIZLI TESLİMAT
İsim: **** ****
Beden: 03 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü trendyol üzerinden aldım. Kargo yanlış şubeye gittiği için tekrar aktarma merkezine oradan da doğru şubeye geldi. Evime teslim edildiğinde fotoğraflarda görüldüğü gibi hem iç ünite hemde dış unite kutusu patlamış ve mng kargo bantlarıyla bantlanmıştı. Alırken tutanak tutmak istedim kargocu arkadaş ürün merkezden geldiğinde tutanak tutulduğunuDevamını Oku
İsim: Özkan K.
Tarih: 23 Temmuz 2023

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Merak Edilen Konular

Soru: aydına göndermiyo musunuz
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: 9 luk klima var mi elinizde siyah görmedim de
Cevap: Şu anda mevcut değildir

Soru: klimanın bütün parçalarını gönderiyorsunuz degilmi bakır borusunu 5 metre mantaj aparatlarini felan
Cevap: Evet efendim

Soru: Sakarya ya gönderim mümkün müdür?

Soru: dış unite olmadan da ev sıcaklığı için kullanilabiliryormu
Cevap: Merhabalar, İç ve dış ünite birlikte çalışır, Bağımsız çalışma özelliği yoktur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, 30 m2 lil bir oda için uygun mudur? Yoksa daha büyüğünü mü almak lazım?
Cevap: Yetkili servis keşfi gerekir efendim.

Soru: Montaj yapılıyormu
Cevap: Ücretsiz Montaj için 444 77 11 Samsung müşteri hizmetlerinden servis randevusu almanız gerekmektedir.

Soru: Hangi kargo şirketiyle gönderim yapıyorsunuz bide samsuna yolluyormusunuz bide kaç günde geliyor ürün
Cevap: Ceva lojistikle gönderiyoruz. Her ile gidiyor. Zamanla ilgili bişey diyemiyorum ama 1 hafta sürer heralde

Soru: Bu renk 2 iç bir dış ünite var mıdır elinizde ?
Cevap: Ürün 1 iç 1 dış olarak takımdır multi klima yoktur

Soru: Ürün 2023 üretimimi acaba bide montaj ücreti oluyorumu
Cevap: Merhaba, Klima 2023 modeldir.montaj ve 5 metre bakır borulama tesisatı dahildir.bakır boru tesisatı 5 metre üzeri olursa sizden metre başı ücret talep eder.

Soru: ÜCRETSİZ KURULIM OLUYOR MU
Cevap: Merhabalar, evet kurulum ücretsizdir. Ürünle birlikte 5 metre bakır boru göndermekteyiz, iç ünite ve dış ünite arasındaki mesafe 5 metreyi geçerse kurulumu yapan yetkili servis ek kullandığı bakır boru ücretini talep eder.

Soru: beyazı var mi
Cevap: Mağazamızda mevcut efendim.

Soru: 18 liği varmı
Cevap: Merhaba malesef stokları tükendi efendim

Soru: üründe wifi varmı acaba
Cevap: Evet wifi özelliği mevcuttur.

Soru: Sizden dönüş bekliyorum.
Cevap: ………,,,,,,,.,

Soru: Merhaba kurulum ücretsiz mi oluyor
Cevap: UCRETSIZ KURULUM EFENDİM URUN SIZE ULASTIGINDA MUSTERI HIZMETLERINI ARAYIP KAYIT OLUSTURACAKSINIZ

Soru: slm ürün varmi
Cevap: var efendim.

Soru: iç ünitenin boyutu kaç cm?
Cevap: Merhaba iyi akşamlar. Net boyutları;820*299*215 mmdir

Soru: merhabalar
Cevap: Merhabalar efendim

Soru: Samsuna gönderim yapıyormusunuz

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima Görsel Galerisi

Ar12cxfcabt Windfree Premium Black Duvar Tipi Split Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü