Ar18bxfcmwk-sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Tavsiye Edilen Yer Neresi

KumRuhu

Bilgili
9 Ağu 2023
333
3
0
Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Alanlar Memnun Mu?
Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Şu Anki Satış Fiyatı 43999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında yaklaşık 44 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürün Bilgisi

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima ürününü 43999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürün Hakkındaki Yorumlar
43999.0 Tl ye satışta olan Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
44 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Samsung kalitesi ve işlevselliği ile herzaman önde oldukça başarılı yaklaşık olarak 2 haftadır ısıtmada kullanıyorum çok çok tasurruflu bir cihaz ısıtmada bile ve uygulamadan kaç tl elektrik harcadığınızı anlık olarak görmek de ayrıca çok güzel daha ne diyeyim tavsiyemsir performansı mükemmel iç ve dış ünite dışarıdan gelen seslerden daha sessiz
İsim: Sinan Z.
Tarih: 08 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: Ürün çok hızlı temiz ve sağlam geldi.paketleme güzeldi dürüst satıcı
İsim: Erçin k.
Tarih: 24 Haziran 2023
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: üründen çok ama çok memnun kaldık wifi özelliği sayesinde dışardayken açıp kapatabiliyorum anında soğutuyor ayda 20 gün rahat çalıştı fatura ya 300 lira yansıdı alacaklara tavsiyem odaları küçükse 12000 almaları yeterli olur
İsim: T** Y**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Satıcı: NETTEENUCUZ

Yorum: Ürünün nakliyesiyle ilgili endişeliydim ama ciddi bir sorun olmadı. Ürünün paketlemesi iyi yapıldığı için MNG kargo fazla zarar verememiş ürüne. Satıcı ile bir iletişimimiz olmadı ama sıfır samsung ürünü göndermiş, olması gerektiği gibi. Windfree çok gerekli mi emin olamadım, biraz pazarlama stratejisi gibi geldi. Fazla para vermek istemeyenler bunDevamını Oku
İsim: A** S**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: kargo güxel geldi yeni evimiz için aldık henuz kurmadık..
İsim: Burakcan Ş.
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ağustos 2024
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: daha kullanamadık servisini arayıp taktırıcaz ama çok araştırarak aldım eminim memnun kalacağım
İsim: H** R** Ö**
Tarih: 18 Ağustos 2023

Yorum: Mükemmel çalışıyor kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: H** O**
Tarih: 22 Ağustos 2022
Satıcı: KırmızıElma

Yorum: Çok güzel iyi fiyata aldık
İsim: H** G**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Şimdilik gayet memnunum . Başarılı
İsim: M** A**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Satıcı: saypera

Yorum: Çok memnunuz
İsim: d** k**
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: Wind free özelliğinden dolayı aldık,çok memnunuz.
İsim: A** A**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Yorum: Klima çok güzel soğutuyor. Sessiz ver performansı çok iyi. Yoğunluktan dolayı bir hafta sonra kurulum oldu ama teknik servisten memnun kaldım, kurulum sorunsuz gerçekleşti. Kargoda da herhangi bir sorun olmadı hasarsız teslim aldım.
İsim: Kubra V.
Tarih: 24 Ağustos 2023
Satıcı: Blacc

Yorum: Güzel bir ürün
İsim: M** A**
Beden: 15 Ağustos 2024

Yorum: henüz ısıtma özelliğini deneyebildik memnunuz
İsim: E** B**
Beden: 25 Ocak 2023

Yorum: Güzel sessiz ve anlatildigi gibi
İsim: P** S**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Sessiz ve güzel çalışıyor İzmir sıcağı için güzel çözüm oldu
İsim: E** Y**
Tarih: 20 Temmuz 2022
Satıcı: saypera

Yorum: Güzel elektriğini bağlayınca tekrar değerlendiricem
İsim: m** s**
Tarih: 28 Ocak 2024
Satıcı: Smartevim

Yorum: Ürün güzel Tabi kırık hasarsız teslim edildiyse kullanabilirsiniz. Satıcı ve kargo pişmanlık . Alırken bir daha düşünün paranıza yazık olmasın
İsim: Buşra K.
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: wind free çok keyifli
İsim: **** ****
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: wind free harika bir ürün… fakat biz farklı bir tarihte çocuk odasına dokuz binlik almıştık. bu model ile farklı. kafamız karıştı. ana merkezi aradık, tek tek açıkladılar. 3 farklı modeli varmış. fitresine, içi için kullanılan maddelerin yapısına göre vs değişiklik gösteriyormuş. fiyatta ona göre değişiyormuş. ama yazın o soğuk havanın üstüne üstünDevamını Oku
İsim: g** s**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: ürün kaliteli sessiz çalışıyor. tavsiye ederim
İsim: D** D** K**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Servis 15 gün kurulum için gün verdiler sonra boşluk olduğunu belirtip 1 haftada gelip kurulum yaptılar. 1 haftadır Samsung marka klimamı kullanıyorum sessiz soğutması güzel fiyat performans cihazı memnun kaldım tavsiye ediyorum.
İsim: H** O**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: gayet güzel memnunum soğutmasından kılimayı kapattığınızda hemen temizlemeye geçiyo yeni aldığım için sıcak çalışmasını henüz bilmyorum
İsim: D** G**
Tarih: 20 Haziran 2024
Satıcı: modatrend34-istanbul

Yorum: Ürün bu şekilde elime ulaştı servis henüz gelmedi kutunun içindeki ürün nasıl bilmiyoruz aras kargo personeli tutanak tutmadı. satıcı özensiz gönderdi ürünü
İsim: S** B**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Ürün iyi görünüyor..Fakat kurulumda cebinizden para çıkıyor.servis size elektrikçi bulun diyor. Sizde buluyorsunuz yada onlar size buluyor...:)...11 metre kablo+ şartel+ kablo koruma kapağı+ işçilik 530 TL ödedim....Birde horoz lojistik ile gelmesi..biraz gecikiyor...
İsim: M** E** C**
Tarih: 30 Ekim 2022

Yorum: Satıcıya teşekkür ederim. Ürün sorunsuz teslim edildi horoz lojistik evin içine istediğimiz yere bıraktı. 1 gün sonra servis geldi kurumulu yaptı emeği geçen herkese teşekkür ederim.
İsim: Muhammet N. T.
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: kargoya sorunsuz geldi kargo 4 kata kadar çıkardı ve memnunum
İsim: Fatih B.
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Ürün gayet güzel.. Satıcı firma kargoyu hemen gönderdi. Bunun için teşekkür ederim ama aynı şeyi horoz lojistik için söyleyemem. Ürünün elime ulaşması 20 günü buldu neredeyse ve bu sıcaklarda fazlası ile bizi mağdur etti..
İsim: N** Ç**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: Samsung Türkiyeden 21 gün önce aldığım bu ürün hala kurulmadı.Büyük rezillik bir daha evime bırak samsung ürünü, şarj aletini dahi almam.Sıfırın altında ilgi 33 kere falan aramama rağmen not alıyoruz diyorlar ne arayan var ne soran 1 aydır salonun ortasında duruyor klima, samsung hala kurmaya gelmedi.Aldığıma alacağıma bin pişman oldum.Yaz bitti haDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2023
Satıcı: Samsung Türkiye

Yorum: Elektronik ürün asla almayın bu satıcıdan hiç bir şekilde destek olmuyor ve telefonlara bakmıyor sadece oyalıyor 5 bin liralık adammış
İsim: Özgür B.
Tarih: 03 Ağustos 2024
Satıcı: Digital Teknoloji

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Ürüne Dair Sorular

Soru: Mrb kocaeli Gebze de oturuyorum samsung klima almak istiyorum ama bölge dışına gönderim yapamıyormuşunuz almak istedim alamadım
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: Ankara'ya gönderim varmı acaba

Soru: bu ürün windfree premium model mi
Cevap: Merhabalar, Evet ilgili üründe Windfree teknolojisi mevcuttur. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Soru: Mardin Derik ilçesine hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz? şube olması yönünden PTT kargo ile gönderim yapabilir misiniz?
Cevap: yaparız efendim.

Soru: r32 gazlimi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün R-32 gazlıdır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, Diğer klimayi aldığım firma düzeltip yollamış ama. Siz neden yapamıyorsunuz? Dapa firmanın ismi ve No:12/6 yapıp yolladı.
Cevap: Trendyol musteri hizmetleri ile gorusmenizi rica ederiz efendim

Soru: Merhaba klimanın kutulu şekilde ebatlarını verebilir misiniz?Kaç parça olarak gelecek? Tüm parçaların kutulu ebatlarını bana gönderebilir misiniz?Bugün alacağım bilgi verirseniz
Cevap: Merhaba hangi ildesiniz ?

Soru: Merhaba, ilgili ürün hangi yıl üretim tarihli ve sıfır kapalı kutu değil mi?
Cevap: Merhaba. Ürün 2022 yılı itibariyle üretimine devam etmektedir ve kapalı kutu.

Soru: iyi günler. cihaz üzeri petekli görünümde olan wind free model değil mi?
Cevap: ürün wind free efendim

Soru: mrb wind free ile premium arasındaki fark nedir
Cevap: premium plus modellerde akıllı göz özelliği var efendim.

Soru: merhaba ürün teşhir mi?fabrika çıkışlı kapalı paket mi geliyor aldıktan sonra servisi arayıp kurulum mu yaptiriyoruz?
Cevap: Merhaba Ürünümüz hiç açılmamış sıfır kapalı kutudur. Kurulum yetkili servisler tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Soru: iyonizer özelliği var mi
Cevap: 444 77 11 burdan bilgi almanıızı rica ederiz

Soru: Ürün r32 gazlı mı acaba?
Cevap: Merhaba, Detaylı tüm teknik bilgilere Samsung Resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Soru: Antepe gönderiminiz var mı

Soru: merhabalar delikli mi kılima
Cevap: Ürünümüz deliklidir

Soru: dış ünite ölçüleri nedir acaba?
Cevap: Merhaba efendim , Dış Ünite Genişlik 880 mm Dış Ünite Yükseklik 638 mm Dış Ünite Derinlik 310 mm

Soru: iyi günler Denizli'ye gönderim yapıyormuşuz?

Soru: Gaziantepe gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Var efendim

Soru: ürünü Diyarbakır'a gönderiyor musunuz

Soru: ürünün wifi özelliği var mı? Uzaktan çalıştırılabiliyor mu klima ?
Cevap: Merhaba, premium wind free modelidir Wifi mevcuttur.

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima Resim Ve Fotoğraflar

Ar18bxfcmwk/sk Premium Wind Free 18000 Btu Duvar Tipi Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü