AR18TSHZHWK-SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Bu Ürünü Almalı Mı

Halide

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Tavsiye Edilen Yer Neresi?
AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Şu Anki Satış Fiyatı 34349.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Teknik Açıklamalar

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Samsung AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 34349.0 Tl'den Satılmaktadır.

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında Yapılan Yorumlar
34349.0 Tl ye satışta olan AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Gayet güzel urün
İsim: h** d**
Tarih: 22 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BEYAZDÜNYA35

Yorum: Çok verimli
İsim: G** Y**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: Localhome

Yorum: Gayet güzel hızlı geldi
İsim: C** B**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi zaten Samsung kalitesi
İsim: **** ****
Tarih: 17 Temmuz 2024
Satıcı: ZERDAHOME

Yorum: beğendim tam istediğim gibi
İsim: Ş** e** A**
Tarih: 19 Temmuz 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Servis geldi ve dış üniteden gelen elektrik kablosunu evin içine geçecek deliği bile delmemiş.İşini iyi yapması için başında mı durmamız gerekiyor? Servis çok kötü ve sorumluları kim ise gelip düzeltsinler
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2024
Satıcı: Egeizo İzmir

Yorum: güzel bir ürün ama kargo firması çok geç geliyor, ve garanti konusunda da yardım alamadım. zaten yazın hava serinletmek için almıştim ise yarıyor.
İsim: Ö** K**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Samsung inventer18 klima sipariş verdim. Bir hafta servis bekledim. Nihayet servis geldi. klima 18 lik aparatları 12 lik. Servis biz bunu takamayız demesin mi.
İsim: A** ç**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Satıcı: Tütüncü AVM

Yorum: ADAMLARDAN KLİMAYI ALDIĞIM KLİMANIN SİPARİŞ TARİHİ: 22- 07- 2023. ŞUAN 08.10.2023 HÂLA KLİMAYI TAKTIRAMADIM. NEDENİ; İLK GELDİĞİNDE 9BTU KLİMA BORU GELMİŞ, GERİ GÖNDERDİM 18BTU OLMASINI BELİRTEREK. İKİNCİ GELDİĞİNDE 12BTU KLİMA BORUSU GELMİŞ. 22.09.2023'TE 12BTU BORUYU GERİ GÖNDERDİM. ŞUAN 08.10.2023 BORULARI BEKLİYORUM. HÂLA BEKLİYORUM. TÜTÜNCÜDevamını Oku
İsim: Mert İ.
Tarih: 08 Ekim 2023
Satıcı: Tütüncü AVM

Yorum: 18 BTU klima istedim onlar geldi fakat 12 BTU klima borusu gelmiş ekstra para ödedim.
İsim: M** B**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Satıcı: BİRTEK AVM

Yorum: satıcı kargolama sıkıntılıydı. Ürün dokuz günde teslim edildi. Yetkili serviste dokuz gündür montaj için randevu vermedi.Takilirsa daha ayrıntılı yorum yaparım.
İsim: Y** G**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Satıcı: birsana

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Wifi dahil?
Cevap: Merhaba dahildir efendim.

Soru: wigi özelliği hangisinde var
Cevap: Efendim bizde o üründen şuanda mevcut değil

Soru: Isıtma özelligi yokmu bunda
Cevap: var efendim.

Soru: makinanınre zidans bakırmı aluminyummu acaba
Cevap: Net olarak bilmiyorum efendim

Soru: hayırlı işler ürünün WİFİ özelliği varmı yokmu yorumlarınızda kimine var kimine yok demişsiniz net bir bilgi verebilirmisiniz teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün de wifi özelliği yoktur. İyi günler dileriz.

Soru: wifi Özeli varmı
Cevap: Hayır efendim

Soru: merhaba hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Horoz lojistik efendim

Soru: Odanın havasını temizleme özelliği varmı
Cevap: Bu modelde yok Ar18bxfcmwk/sk modelinde mevcut

Soru: Ürün iki parça kutu geldi devamı gelecek mi acaba hepsi bu kadar mı?
Cevap: Merhaba motor ve iç ünite olarak gönderilmekte efendim.

Soru: cihaz daha bir sene olmadı alalı soğutmuyor, servis bir ay sonra geldi sorunu gideremedi c422 hatası veriyor çözüm var mı
Cevap: Samsung genel merkezi arayıp şikayetinizi bildirmeniz gerekiyor, aynı sorun ikinci kez oluyor ise hızlı bir çözüm bulacaklardır efendim

Soru: Üretim yılı?
Cevap: Üretim yılı 2022

Soru: ses seviyesi nedir?sessiz modu var mi
Cevap: merhaba ,Ses Gücü Seviyesi (İç Ünite, Soğutma, dBA) 58 Ses Gücü Seviyesi (Dış Ünite, Soğutma, dBA) 65 Ses Basınç Seviyesi (İç Ünite, Yüksek / Düşük dBA) 41 / 27 Ses Basınç Seviyesi (Dış Ünite, Yüksek dBA) 51 kumandasından sessiz mod seçebiliyorsunuz

Soru: 25 mt odaya kaç binlik klima ideal olur acaba
Cevap: Merhaba efendim , kesin sonuç için keşif yaptırmanız gerekir fakat 25mt için en fazla 18.000btu klima yeterli olabilir.

Soru: Wind free özelliği var mı ?
Cevap: Bu modelde yok efendim.

Soru: mrb klimanın üretimin yılı kaçtır 2024 modelmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün üretimi 2024 yılıdır. İyi günler dileriz.

Soru: Kurulum dahil mi
Cevap: Evet efendim.

Soru: Merhaba ıyonızer özelliği var mı
Cevap: Yok efendim.

Soru: merhaba hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba Borusan lojistik

Soru: merhaba ürün Wind-Free özelliklimi
Cevap: merhaba ürün özellikleri platformda olduğu gibidir efendim

Soru: Sakarya/Karasu da ikamet ediyorum..Kurulum ücretli mi
Cevap: Ücretsiz kurulum efendim

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima Detaylı Resimler

AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü