AR18TXCAAWK-SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima En Düşük Fiyat Nerede

Nergis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
545
0
0
AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Bu Ürünü Almalı Mı?
AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Anlık Fiyatı 54000.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Kullanıcı Yorumları Nasıl?

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Ürün Bilgisi

_x000D_

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Ürününün Satıcısı, Samsung AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima ürününü 54000.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Son Yorumlar
54000.0 Tl ye satışta olan AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Az yakıyor hem ısıtmada hem soğutmada çok başarılı eve gelmeden uygulama üzerinden çalıştırıyorum 10 dakika önceden ev sıcacık oluyor doğalgazdan daha az yakıyor
İsim: İ** L**
Tarih: 03 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: ben uyguna aldım fiyatı baya artmış ama gercekden mıhtesem bi klima
İsim: h** c**
Tarih: 20 Ocak 2022
Satıcı: Blacc

Yorum: sapasağlam geldi tereddüt etmeden alın
İsim: M** Ö**
Tarih: 20 Nisan 2022
Satıcı: Yinebiz

Yorum: Kargo sorunsuz, kurum da servisi tarafından yapıldı. Teşekkür ederim.
İsim: G** B**
Tarih: 02 Ekim 2022
Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

Yorum: Diyebilirimki klimaların içinde en iyisi. Ben hem yazlığa hem kışlığa aldım çok memnunuz.Özellikle bir bebeğiniz varsa yaz kış çok rahat edersiniz. Tavsiye ederiz.
İsim: ALİS A.
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: firma çok hızlı gönderdi 1 aydır kullanıyoruz servis çok iyiydi cok kısa sürede taktılar klima çok iyi sessiz gayet güzel soğutuyor elektrik tüketimi çok az iyiki almışmışız çok memnunuz
İsim: Ö** K** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2022
Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

Yorum: Ürün çok iyi, sessiz çalışıyor,kullanımı kolay.
İsim: I** A**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: İlgili satıcı, klima da gayet güzel.
İsim: M** G**
Tarih: 15 Temmuz 2022
Satıcı: NETTEUCUZ

Yorum: Wind-free özelliğini aktif kullanıyorum. Antalya'da yaşıyorum, bu ay neredeyse hiç kapatmadım, telefon uygulamasından elektrik tüketimini takip ediyorum. 90m2 evim, haftalık 52 kwh tüketiyor. Wifi özelliği sayesinden eve gelirken temizleme özelliğini açıyorum, havayı temizleme özelliği etkili. Kısacası tüm özelliklerinin hakkını veren parasını hDevamını Oku
İsim: Hazal T.
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Sorunsuz Bi ürün kusursuz kargo
İsim: A** Ö**
Tarih: 19 Şubat 2022
Satıcı: doludepo

Yorum: çok güzel bir ürün wyfi çeki gücü birazcık zayıf. esteti ve guzel Ayrıca horoz lojistiktege çok teşekkür ederim. siparişim 7 ci günde elimde oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Kasım 2021
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Ürün özellikler olarak iyi ama MNG Kargo pek özenli davranmamış taşırken. Özellikle dış ünite ağır diye yetim gibi davranmışlar. MNG üvey baba, dış ünite Lamia olmuş.
İsim: Ö** O** T**
Tarih: 01 Aralık 2021

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar bu modelde akıllı göz özelliği var mıdır
Cevap: Evet mevcuttur.

Soru: mrb satıcı hakkında hiç bir bilgi paylaşılmiyor satıcı hangi şehirde
Cevap: Gazianyyep

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima Ürün Resimleri

AR18TXCAAWK/SK 18000 BTU Wind-Free Premium Plus Duvar Tipi Split Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü