Ar24bxcaawk-sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Satın Alır Mısınız

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Bu Ürünü Almalı Mı?
Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Güncel Satış Fiyatı 52799.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Bilgisi

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 52799.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Yorum Ve Değerlendirmeler
52799.0 Tl ye satışta olan Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Cok memnunuz catı katı için almıstım her odayı sogutuyor
İsim: I** U**
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tıklakapında

Yorum: Ürün satıcı olsun , servis olsun çok ilgiliydi. Kargolama süreci biraz üzdü kargo ürünü apartman önünde atıp gitti. Koli parçalanmış , ayak ürün contası kaybolmuştu. Satıcıyı özel numarsından arayıp durumu anlattım , hiç endişe etmememi servis yardımcı olmazda bemimle iletişime geçin dedin . Ürün kuruldu ve çalıştı. Kargolama kısmını unuttum valla.Devamını Oku
İsim: v** a**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

Yorum: Hayatımda gördüğüm en hızlı teslimat 👍
İsim: furkan y.
Tarih: 20 Haziran 2023
Satıcı: DAPA

Yorum: çok kullanışlı windfree özelliği ile rüzgarı eşit dağıtıyor..
İsim: G** T**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: süper hizli kargo satıcı başarılı teşekürler
İsim: M** B**
Tarih: 06 Eylül 2023

Yorum: Kargo süreci 4 gün sürdü ama tek bir yırtık olmadan kartonda teşekkürler kurulum 7 günde gerçekleşti çünkü yoğunlar ve en güzeli de klima müthiş o kadar sessiz çalışıyor ki iç ve dış ümide gerçekten mükemmel 120 m2 evi 22 dereceye ayarladım mutfak dahil serinledi keyifle oturuyoruz ve gerçekten çok az tüketiyor windfire müthiş özellik kesinliklDevamını Oku
İsim: Tuncay B.
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Alırken yorumların bazılarında dış ünitenin çok sesli Çalıştığı va yazıyordu fakat bende öyle bir durum olmadı, sanırım o arkadaşlara gidenlerde sıkıntı var. Cihazın wifi ile kontrolü çok iyi, windfree özelliği benim gibi direk vurmasını sevmeyen ve klima sesinden rahatsız olanlar için birebir. Tüm evi serinletebilecek gibi duruyor.
İsim: O** Ü**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Çok hızlı kargolandı, eksiksiz teslimat yapıldı. Ürün çok sessiz çalışıyor, hızlı soğutuyor, telefondan uygulama üzerinden kolaylıkla kontrol sağlanıyor. Tereddüt etmeden alabilirsiniz.
İsim: S** O**
Tarih: 20 Eylül 2022
Satıcı: doludepo

Yorum: arkadaşlar öncelike satıcı çok çabuk paketledi ve kargoya verdii...ancak ARAS kargo ile gönderim sağladı kargo şehre geç geldi..ve ARAS kargo türlü yalanlarla kargoyu teslim etmedi biz getiremiyoruz ağır falan dedi..ben gidip kargo merkezinden ürünü kendim aldım pajetleri baya hırpalamışlardı ama şükür klima sağlam çıktı....ÜRüne gelirsek windfreeDevamını Oku
İsim: C** G**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: ürün çok başarılı soğutuyor. firma Gayet güzel paketleme yaparak gönderdi. sadece kurulum aşamasında biraz geç geldi samsung servisi. Ürün kendi kendini yıkama özelliğine sahip ben sadece ara sıra filtresini yıkıyorum. harici olarak uzaktan kontrol özelliği oldukça kullanışlı. eve gelmeden buz gibi yapıyorum evi. elektrik tüketimi de aşırı az. BuDevamını Oku
İsim: M** T** T**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Satıcı: GREENHOUSE

Yorum: Ürün çok güzel yanız kargo firması MNG sıkıntılı
İsim: E** G**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: Hızlı kargolama biraz geç geldi ama kargodan kaynaklı ürün gayet güzel 👍
İsim: t** B**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Bu satıcı, standart yetkili olmayan servisi yönlendirerek, montajın sağlıksız yapılmasına neden oldu. Servis 2 kez geldi ve kusurlu montaj nedeniylr klimanın gazı kaçtığı için kullananmadık. Bu sıcaklarda 3 Temmuz'dan bu yana defalarca Samsung call center ve Yetkili servisler ile görüşerek yardım almaya çalıştım. Sonunda 14 Temmuz günü sıfır aldığıDevamını Oku
İsim: Süleyman K.
Tarih: 14 Temmuz 2023
Satıcı: Yinebiz

Yorum: Samsung bayisinden almadığım için çok pişmanım eksik kutu geldi motor kısmının ayak kısmı yok o yüzden Samsung montaj yapmıyor resmen ortada kaldık kesinlikle uzak durun
İsim: **** ****
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: GREENHOUSE

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: cihazda akıllı göz varmı acaba
Cevap: Merhabalar mevcuttur

Soru: Merhabalar, Ankara da klimayı görerek alabileceğimiz bayiniz var mı?
Cevap: Merhaba malesef

Soru: Merhaba , siyah renk varmi?
Cevap: Merhaba malesef

Soru: kurulum dahilmi
Cevap: MERHABA, ÜRÜNÜ TESLİM ALDIKTAN SONRA, Samsung ÇAĞRI MERKEZİNİ ARAYARAK ÜRÜNÜ ODABAŞI samsung SHOP'TAN ALDIĞINIZI BELİRTEREK EN YAKIN YETKİLİ SERVİSE ÜCRETSİZ KURULUM YAPTIRABİLİRİSİNİZ. Dörr METREYE KADAR BAKIR BORULAMA SERVİS TARAFINDAN ÜCRETSİZ YAPILACAKTIR. ELEKTRİK TESİSATI, TÜKETİCİYE AİTTİR. CİHAZLAR, DIŞ ÜNİTEDEN ELEKTRİK BESLEMELİDİR. TÜM ÜRÜNLERİMİZ, samsung TÜRKİYE GARANTİLİDİR.

Soru: Merhaba , hareket sensoru varmi?
Cevap: Merhaba; Evet mevcut bu üründe.

Soru: Kaç metre kare soğutuyor acaba
Cevap: 50-70 m2 için uygundur

Soru: Yapay zekali modeli degilmi bu
Cevap: Merhaba evet

Soru: elit ile arasındaki fark nedir
Cevap: Elit model malesef elimizde yok teknik katalogdan bakabilirsiniz farklarına

Soru: Merhaba. Ürün içerisinden çıkan boruların tamamı bakır mı alüminyum mu ? Belirli bir yere kadar bakır sonrası alüminyum mu ? Dışı bakır görünümlü alüminyum borular mı kullanılıyor? Bu konuda bilgi alabilir miyim?
Cevap: Merhabalar, iç ve dış ünite ile birlikte bütün montaj malzemelerini(5 mt bakır boru, ayaklar,…vb.) de gönderiyoruz. Bakır boru harici kesinlikle alüminyum kullanılmamaktadır. Samsung’un hiçbir klima ürününde alüminyum kullanılmaz. Dış, iç ve ekleme kesinlikle alüminyum ile yapılmaz. 5mt üzeri bir mesafe de dahi gelen Samsung servisi ek ihtiyaç duyarsa bakır boru kullanmak zorundadır. İyi günler…

Soru: bir sorum daha olacak ürün yılı 2022 mi yoksa 2023 serisimi almayı düşünüyorum bunada cevap verseniz
Cevap: Merhabalar, ürünler 15 gün önce Samsung Gebze deposundan geldi.

Soru: R32 klima motoru mu?
Cevap: Merhaba efendim Evet R32 dir

Soru: 40 metre alanımız var ısıtmak istiyoruz uygun bir ürün mü?
Cevap: yeterlidir efendim

Soru: micro delikler mevcut mu üründe
Cevap: Evet mevcut

Soru: kaç metre kare alanı soğutur
Cevap: 50 - 65 m2 için uygundur

Soru: Dış ünite de ürünle birlikte geliyor mu ayrı mı almamız lazım
Cevap: Takım halinde geliyor iyi günler

Soru: Merhaba. Ürün Samsung’un sitesinde 10 yıl garanti gözüküyor. Fakat sizde garanti süresi 10 yıl yazıyor. Sebebi nedir?
Cevap: Merhaba aynı şeyden bahsetmektesiniz

Soru: merhaba üründe hem soğutma hem de ısıtma özelliği var mıdır? 125 m2 evin salonu için kaç btu almam gerekir
Cevap: merhabalar ısıtma soğutma özelliklidir. salon m2 niz kaçtır

Soru: Merhaba, hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Mng kargo ile gönderim yapıyoruz

Soru: Ürünü almak istiyoruz kurulumu nasıl olacak?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün kurulumu için ürünü teslim aldıktan sonra Samsung ile görüşmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla

Soru: maksimum kaç metre alanı ısıtır
Cevap: 55 m2 efendim

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Fotoğraf Ve Görseller

Ar24bxcaawk/sk Premium Plus Windfree 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü