Ar24bxfcmwk-sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Alınmaya Değer Mi

Aynur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
543
0
0
Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Fiyatına Göre Alınır Mı?
Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Mevcut Fiyatı 54249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Alanlar Memnun Mu?

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Bilgisi

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 54249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürünü Kullananların Görüşleri
54249.0 Tl ye satışta olan Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Çok güzel soğutuyor Çok memnun kaldım.
İsim: A** E**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

Yorum: gayet kaliteli
İsim: F** R** S**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: 17 Temmuzda aldım 28 temmuzda teslim edildi, servisi aradım talep açtım 14 ağustos oldu daha kurulum randevusu için aramadılar bile bide arayıp 10 gün sonraya randevu verecekler yaz bitti. Satıcı ile ilgilsi yok ama samsung diye alıyoruz paramızla rezil oluyoruz.
İsim: Serdar M.
Tarih: 14 Ağustos 2023

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Merak Edilen Konular

Soru: wifi özelliği var mı
Cevap: konu ile ilgili yetkili servislerden bilgi almanizi rica ederiz.

Soru: Montaj dahil mi
Cevap: EVET EFENDİM SAMSUNG TÜRKİYE YETKİLİ SERVİSLERİ TARAFINDAN ÜCRETSİZ KURULUM YAPILMAKTADIR

Soru: Merhaba; Samsung Türkiye garantisinde mi yoksa, distribütör garantili mi ?
Cevap: Samsung Türkiye garantisindedir

Soru: İÇ ÜNİTE 3 TANE Mİ?
Cevap: baktığınız klima tek adet, 1 iç 1 dış şeklinde efendim

Soru: merhaba klimaları hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz
Cevap: Hangi şehir efendim.

Soru: isitma günlük kaç khv tüketir
Cevap: Merhabalar, konu ile alakalı detaylı bilgi için yetkili servis ile görüşme sağlamanız gerekiyor efendim

Soru: Kuşadası merkeze gönderiyor musunuz acaba ??
Cevap: Gönderiyoruz efendim.

Soru: Motor garantisi var mı?
Cevap: Merhabalar motor 10 yıl garantilidir

Soru: Merhaba; ürünün garantisi Samsung Türkiye tarafından mu sağlanıyor, yoksa distribütör garantili mi?
Cevap: samsung garantilidir.kurumsal fatura kesilmektediri

Soru: Merhabalar smart things özelliği ile ev dışından ayarlama özelliği var mı
Cevap: Merhaba efendim, Smartthings özelliği hakkında detaylı bilgi için Samsung'un sitesindeki Smartthings sayfasını inceleyebilirsiniz

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Görseller

Ar24bxfcmwk/sk Premium Wind Free 24000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü