Ar35 Silver Ar18bxhqası-sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Alınması Gereken Bir Ürün Mü

GizliGözler34

Bilgili
9 Ağu 2023
935
2
0
Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Tavsiye Eder Misiniz?
Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Şimdiki Fiyatı Ile 34199.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Detaylı Açıklama

Samsung AR35 Silver AR18BXHQASI/SK 18000 BTU A++ İnverter Duvar Tipi Klima Soğutma Nominal Soğutma Kapasitesi (Btu/h) 18.000 Min-Maks Soğutma Kapasitesi (Btu/h) 6.176 - 20.984 Nominal Soğutma Kapasitesi (kW) 5,275 Min- Maks Soğutma Kapasitesi kW) 1,81 - 6,15 Güç Tüketimi (Soğutma) kW) 1,539 Isıtma Nominal Isıtma Kapasitesi (Btu/h)18.000 Min-Maks Isıtma Kapasitesi (Btu/h) 4.367 - 22.997 Nominal Isıtma Kapasitesi (kW) 5,275 Min- Maks Isıtma Kapasitesi kW) 1,28 - 6,74 Güç Tüketimi (Isıtma) kW) 1,48 Sezonsal Verimlilik / Enerji Sınıfı SEER (W/W) 7,10 SCOP (W/W) 4,0 Soğutma Enerji Sınıfı A++ Isıtma Enerji Sınıfı A+ İç Ünite Hava Debisi Maksimum Hava Debisi (m3/saat) 660 İç Ünite Ses Seviyesi Ses Basınç Seviyesi (Düşük/Yüksek) dBA 30/42 Ses Gücü Seviyesi (dBA) 55.0İç Ünite Fiziksel Özellikler Boyutlar (GxYxD) mm 957x302x213 Net Ağırlık (kg) 10,9Dış Ünite Ses Seviyesi Ses Basınç Seviyesi (dBA) 51 Ses Gücü Seviyesi (dBA) 63.0 Dış Ünite Fiziksel Özellikler Boyutlar (GxYxD) mm 805x554x330 Net Ağırlık (kg) 32,7 Sistem Soğutucu Akışkan R32 Güç Girişi V / Hx /Faz 220-240V50Hz/Monofaze Bağlantılar Likit Hatta Ø,mm (inch) 6.35(1/4) Gaz Hattı Ø,mm (inch) 12.7(1/2) Maksimum Bakır Borulama Mesafesi Dış/İç Ünite (metre) 30 Maksimum Bakır Borulama Yüksekliği Dış/İç Ünite (metre) 20 Çalışma Sıcaklığı Soğutma (°C) -10-46 °C Isıtma (°C) -15-24 °C Hava Dağılımı Dikey Kanatçık Salınımı Otomatik Yatay Kanatçık Salınımı Manuel Fan Hızı Kademesi (Soğutma / Fan Modu) 3/3 Otomatik Fan Hızı Var Filtrasyon ve Temizlik Filter Plus Var Kullanıcı Dostu Fonksiyonlar İç Ortam Sıcaklık Göstergesi Var _x000D_
Ürün Samsung Türkiye garantilidir. Yetkili servis tarafından ücretsiz montaj yapılmaktadır. _x000D_
Önemli Bilgilendirme*_x000D_
Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir._x000D_
Paketlerin dışında hasar,eziklik,yırtılma,ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalı ve mutlaka iletişim formunu kullanarak veya telefon numaramızdan bizimle irtibata geçmelisiniz._x000D_
SATIŞ SONRASI HİZMETAlmış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman paketi kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz._x000D_
Dış ambalajında bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka "HASAR TESPİT RAPORU" tutturunuz._x000D_
Hasarlı kargolar için kargo görevlileri rapor tutmakla yükümlüdür. Aksi durumda oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Rapor tutturulmayan ürünlerde değişim ve iade yapılamayacaktır._x000D_
Lütfen değişim yapacağınız ürünleri, orijinal ambalajı ve kutusu ile zarar görmemiş halde, siparişiniz ile birlikte gelen faturanıza değişim sebebinizi yazdıktan sonra kutunun içine yerleştirip gönderiniz._x000D_
Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından meydana gelen bir hata ise veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz._x000D_
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 34199.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Son Yorumlar
34199.0 Tl ye satışta olan Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürün bugün elimize ulaştı inşallah sorun çıkmaz kurulduktan sonra tekrardan bilgi paylaşırım satıcıya teşekkürler
İsim: K** K**
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Samsung Klima Sistemleri

Yorum: Samsung Klima Sistemleri firmasına teşekkür ederim hızlıca kargoya verdi fakat sürat kargo teslimi gerçekleştirmeden teslim edilmiştir dedi. Haliyle tedirgin olduk. inşallah sorunsuz kullanırız
İsim: z** ç**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: çok güzel ve kaliteli. kargo iyi.hemen geldi.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024
Satıcı: DAPA

Yorum: Evimde zaten 8 yıllık kullandığım 18.000 btu luk bir SAMSUNG klimam var. kalitesini bildiğim için 2. SAMSUNG klimayı aldım. K.Maraş'ın yakıcı yaz sıcaklrında gayet verimli çalışıyor. yaklaşık 50 m2 alanı soğutabiliyor. Bununla birlikte ısıtması da çok başarılı. bunları bildiğim için çeşitli markaların araştırmasını yapmadım..uygun SAMSUNG klimalDevamını Oku
İsim: g** b**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: A** K**
Tarih: 20 Mayıs 2024

Yorum: Siparisi verdim 10 dakika icinde kargoya verdiler 4 parca 2 ayri zamanda mukemmel hizlilik toplam 2gunde geldi
İsim: furkan a.
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: Hızlı teslimat teşekkür ederim
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mart 2024

Yorum: kesinlikle tavsiye ediyorum süper sesiz çalışiyor
İsim: E** ö**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Satıcı: SAMSUNG KLİMA SİSTEMLERİ TOPTAN MAĞAZA

Yorum: Ürünü cok hızlı şekilde gönderdiler. Kurulum içinde servis 4gün sonrasında gelip kurdu ve şuan kullanıyoruz. Cok güzel soğutuyor performans harika. Gönderici firmaya ve servis ekibine özellikle teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Gayet güzel İyiki almışım.Çok sessiz çalışıyor
İsim: ilker G.
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: İlgili ve dürüst satıcı kargo mng iyi antalya antek klima 3 güne randevu verdi 1 saatte montaj yapıldı soğuk testi yaptım performans iyi ürün özellikleri ve görsel aynı trendyol başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler
İsim: Sakip K.
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: kurulumda servis tarafından sorun yasasak da markadan memnunuz
İsim: y** y**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Satıcı: Oba Klima

Yorum: Ürün çok hızlı kargoya verildi ve elimize de çok erken ulaştı. Soğutma konusunda çok çok iyi. Dış ünitenin sesi nerdeyse yok gibi. İç ünite de ses konusunda çok iyi. Elektrik faturasına nasıl yansıdığı da ancak fatura geldikten sonra anlaşılır. Teşekkürler.
İsim: M** A**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Satıcı: Yinebiz

Yorum: çok güzel , mağaza hızlı yolladı. çok memnunum ama samsung servis sıkıntılı.
İsim: S** İ**
Tarih: 22 Ağustos 2023
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: ic ünite ve dis ünite gayet sessiz ve performanslı. Samsung servisi gayet güzel kurulum yaptı
İsim: M** S**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: gayet güzel soğutuyor
İsim: kadir s.
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Güzel soğutuyor
Tarih: 13 Eylül 2023
Satıcı: SAMSUNG KLİMA SİSTEMLERİ TOPTAN MAĞAZA

Yorum: 10 dk içerisinde salonu hamam gibi yapıyor. yazın da buz gibi yapar heralde🤣
İsim: Y** p**
Tarih: 17 Aralık 2023
Satıcı: Blacc

Yorum: Ürün gayet kaliteli memnunuz fakat montaj konusu ve kargo konusu bize büyük sıkıntı çıkardı . Bir odayı buz gibi yapıyor küçük evleri genel soğutma amaçlı ideal
İsim: S** Ş**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Ürünü Cumartesi gece sipariş verdim salı günü evimdeydi. Firma çok güzel paketlemiş ve hızlı gönderim yapmıştı. Samsung bayisiymiş zaten. Sorularımı da hemen cevaplamıştı. Ben satıcının tutumundan ilgisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum boşuna elektronikçilerde masraf etmeyin buradan rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: H** E**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Gayet saglam paketli geldi tesekkurler
İsim: b** y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mayıs 2024

Yorum: O kadar ilgili ve alakalılar ki, internetten iyi ki almışım dedirtti. Bir gün içinde teslimat gerçekleşti aynı gün kurulum için de yardımcı olup iletişime geçtiler. DAPA satıcısından Gülşah hanıma cok teşekkür ederim. Aldığınız para kuruşu kuruşuna helal olsun satın alırken Dapa satıcısından almanızı tavsiye ederim. Ürün çok kaliteli buz gibi yaptıDevamını Oku
İsim: Gamze N. Ö.
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: urun iki gunde elime geldi saglam sekilde geldi iyki samsung almisin herkese tavsiye ederim
İsim: m** o**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: ürünün henüz kurulumunu yapmadım ama ilgili ve güvenilir satıcı:))
İsim: musa a.
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Satici harika urunler saglam 2 gunde teslim ama maalesef servis cok ama cok kotu galiba iade edecem cunku adamlar evi begenmio şaka gibi…
İsim: H** C**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Ürünün kalitesine değil de horoz lojistiğin sorumsuzluğuna puan veriyorum. Kargo odasına atıp kaçtılar nasıl imza almazsınız haber verip daireye getirmesiniz diye aradığımda kargo odası vardı dediler. 40-50 kiloluk ürün ve bu paraya ama eve bile doğru düzgün teslim edilemiyor.
Tarih: 03 Mayıs 2024
Satıcı: Alp Klima Sistemleri

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Merak Edilen Konular

Soru: MERHABA İÇ PETEKLER BAKIR MI ALIMINYUMMU
Cevap: Merhaba bakırdır

Soru: Wifi özelliği var mı ?
Cevap: Bunlarda wifi özelliği yoktur efendim

Soru: Merhaba ürünü burdan almak ile mağazadan almak arasında herhangi bi fark var mı acaba
Cevap: Merhaba hayır herhangi fark yok efendim

Soru: Bu ürün eski model mi peki üretim yılı kaç ??
Cevap: Bu ürünlerde eski model diye bir şey yok seri üretim zaten, yeni model 2023 üretim yılı

Soru: Merhaba bu ürün ısıtma özelliği var mı
Cevap: Merhabalar evet ısıtma özelliği de bulunmaktadır.

Soru: 25 m² olurmu
Cevap: Tabi ki olur efendim🙏

Soru: Peki son olarak bir şey daha sormak istiyorum mağazadan almak ile internetten almak arasında herhangi bi fark ya da sorun teşkil ediyor mu açıklayabilir misiniz
Cevap: Herhangi fark yok aynı ürün

Soru: Wifi özelligi varmı teşekkürler
Cevap: Merhabalar, hayır mevcut değildir efendim.

Soru: Merhabalar, kaç metrekare alan için kullanımı uygun ?
Cevap: Merhabalar, ısı yalıtımı, cephesi, pencere büyüklüğü gibi etkenlere göre 30 ila 45 m2 arasında soğutma kapasitesine sahiptir. İyi günler...

Soru: Mrb almak istiyorum fakat kurulum samsung servis mi yapacak nasıl olacak
Cevap: merhaba efendim biz 5 metre bakır boru ve dış ünite ayağını gönderiyoruz. kurulum ve montajı 444 77 11 samsung yetkili servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Soru: govede çıkan gizli ekran mi var cihazda?
Cevap: Evet gizli ekran var.

Soru: Merhaba ürün geldikten sonra servis aranacak. Kurulum ücretsiz mi? Birde eski klima var bunu sökecekler mi ücreti olacak mı ?
Cevap: Kurulum ücretsizdir, eski klima sökümü ücretlidir servisten bilgi alabilirsiniz

Soru: Merhabalar şu an elinizde mevcutmu birde Antalya Manavgattanmı gönderıyorsunuz
Cevap: Merhaba gönderim ve ürünümüz mevcuttur.

Soru: garanti süresi kaç yıl
Cevap: Merhaba 2 yıl Samsung garantisi altındadır.

Soru: urunun kumandasinda ekonomi mod varmidir acaba
Cevap: Merhabalar, evet ekonomi modu bulunmaktadır.

Soru: Boru olarak bakır mı ve kaç metre bakır boru çıkıyor içinden ?
Cevap: 4 metre bakır boru içerisinden çıkmatadır

Soru: merhaba ürünün garantisi nekadar acaba
Cevap: 2 yıldır efendim iyi günler

Soru: Kurulum ucretlimi
Cevap: Hayır ücretsizdir.

Soru: Bakır konsedanlımıdır cihaz
Cevap: Anlayamadım sorunuzu?

Soru: Bu üründe nem alma var mı?
Cevap: Merhabalar, evet ürünün nem alma modu vardır.

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Resimleri

Ar35 Silver Ar18bxhqası/sk 18000 Btu A++ Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü