Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima En Düşük Fiyat Nerede

Ayfer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
912
0
0
Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima En Düşük Fiyat Nerede?
Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Şu Anki Fiyatı 20589.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Teknik Açıklamalar

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Ürününün Satıcısı, Samsung Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima ürününü 20589.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Kullanıcı Yorumları
20589.0 Tl ye satışta olan Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: BİRGÜNDE GELDİ...ÇOK KALİTELİ BİR ÜRÜN.SESSİZ VE EVİ BUZ GİBİ YAPTI.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Egeizo İzmir

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Merak Edilenler Neler?

Soru: Adanada oturuyorum şipariş versem gelirmi
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: ürün kurulumunu servis gelip ücretsiz yapıyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün kurulumu samsung yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Meraba kare metre uygun bu kilma
Cevap: Değerli Müşterimiz, ortalama 15-20 m2 için uygundur. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba sayın yetkili kolay gelsin hayırlı satışlar. Ürünün açıklama kısmında Wi-Fi özelliği var yazıyor. Doğru mudur? Bilgi verirseniz sevinirim
Cevap: Merhaba efendim , bu modelde wifi özelliği bulunmamaktadır , maalesef katalog hatası var.

Soru: Merhaba yerınızde ızmırde nerede ve ınternet de fıyatlarınız daha mı uygun??
Cevap: Sadece İnternet üzerinden satış yapıyoruz

Soru: Montaj süreci nasıl işliyor acaba
Cevap: 444 77 11 SAMSUNG YETKİLİ SERVİSLERİ tarafından ücretsiz kurulum yapılmaktadır

Soru: Akmerkez Samsung bayii internette alınan klimaya kurulum yapmıyoruz dediler??
Cevap: Değerli Müşterimiz, samsung çağrı merkezi 444 77 11 numarayı aramanız gerekiyor. İyi günler dileriz.

Soru: Wifi var mı üründe
Cevap: Bu ürünümüzde wifi özelliği bulunmamaktadır efendim.

Soru: İyi günler, yatak odası için almayı düşünüyorum, kaç desibel ses çıkarıyor acaba, uykuda rahatsız eder mi? Teşekkürler
Cevap: Uyku modu mevcut efendim ınverter klima olması sebebiyle de ses konusunda problem yaşamazsınız

Soru: Açıklama bölümünde inverter HAYIR yazıyor ?
Cevap: Merhaba efendim , ürün ınverter özelliklidir , katalog hatası var düzeltilecektir efendim.

Soru: montaj ücretsizmi
Cevap: Kurulum ücretsiz efendim.

Soru: Ürün özelliklerin de ücretsiz kurulum yok yazıyor o nedenle sormuştum ama yetkili servisle yaptırabiliriz değil mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, yetkili servis tarafından ücretsiz kurulum yapılmaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Salihli için gönderim mevcut mu
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: iyi günler iki yerde yazan farkli birinde inverter diyor diğer yerde invertir hayır yani yok yazıyor anlamadım inverter var mı yok mu ?
Cevap: Ürün ınverter motor özellikli efendim.

Soru: Samsung ar35 white klima 12000 BTU ayrı olarak borusunu satıyormusunuz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, samsung yetkili servislerinden temin edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürünün Wi-Fi özelliği var mıdır acaba?
Cevap: Merhaba, bu modelde wi-fi özelliği bulunmuyor.

Soru: merhaba ürünün içindeki boru bakır mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün bağlantı borusu bakırdır. İyi günler dileriz.

Soru: iyi günler,evimin tamamı 100 M2 ..bu klima uygunmudur...yoksa hangisini tavsiye edersiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünü ev için değil odaya nın büyüklüğüne göre alınması gerekmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: 18 metrekare odaya uygun mudur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, 12.000 btu almanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 25-26 metrekare odaya yeterli gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, 12.000 btu veya 18.000 btu almanız gerekmektedir. İyi günler dileriz.

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima Ürün Görselleri

Ar35 White Ar09txhqbwk A 9000 Btu Inverter Duvar Tipi Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü