AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Fiyatına Göre Alınır Mı

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Bu Ürünü Almalı Mı?
AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Şu Anki Satış Fiyatı 34349.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Kullanıcılar Memnun Mu?

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Hakkında yaklaşık 428 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Açıklama Ve Özellikler

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Ürününün Satıcısı, Samsung AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip ürününü 34349.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Ürün Hakkındaki Yorumlar
34349.0 Tl ye satışta olan AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
428 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Süper klima oldukça kuvvetli kısa zamanda evi istediğiniz ısıya getiriyor servis gelip hemen taktı en üst katta oturduğumuz için yazın ev çok sıcak oluyordu artık çok rahat ettik
İsim: D** T**
Tarih: 09 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KolayEsyam

Yorum: Almadan önce çok kararsızdım geldiğinde çok memnun kaldım hem soğutma hem ısıtma olarak çok memnunum almak isteyenlere tavsiye ediyorum kaçırmayın
İsim: Tuğba Ç.
Tarih: 20 Kasım 2021
Satıcı: NETTEENUCUZ

Yorum: ilginizden dolayı teşekkür ederim
İsim: Y** B**
Tarih: 14 Eylül 2022
Satıcı: KırmızıElma

Yorum: Çok memnun kaldık, servisi de hızlı ve iyiydi, çok geniş bi alanı buz gibi yapıyor, uygun fiyata alabildiğim için mutluyum
İsim: hülya Ö.
Tarih: 26 Haziran 2022
Satıcı: Yakalagelsin

Yorum: çok sağol teşekkür ederim çok memnun kaldım
İsim: l** b**
Tarih: 20 Şubat 2023
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: 1 puanı da Horoz lojistik kargosundan kırdım inşaallah Trendyol buna bir el atar ürün çok iyi gayet güzel
İsim: H** B**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Ürün gayet güzel kibar duruyor, memnun kaldım, tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: urun geldi cok guzel iyki almisim sizde almanizi tavsiye ederim teşekkürler
İsim: m** o**
Tarih: 11 Eylül 2022
Satıcı: Telemarket

Yorum: Samsung tavsiye edilir bir marka zaten kuran servis +5 puan gerçekten çok ilgiliydiler
İsim: A** Ö**
Tarih: 14 Temmuz 2023
Satıcı: Bulpa A.Ş

Yorum: Üründen memnun kaldım ısıtması çok iyi tavsiye ederim
İsim: Serdar G.
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: indirimdeyken aldım çok güzel
İsim: L** C**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Samsung kalitesi harika bir ürün.
İsim: Y** P**
Tarih: 11 Nisan 2024
Satıcı: SENDEKALDI

Yorum: harika iyimi almışım
İsim: K** Ç**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Samsung klima mükemmel, çok memnun kaldım.
İsim: Y** Y**
Tarih: 29 Kasım 2021
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: uygun fiyata aldikk begendik
İsim: E** G**
Tarih: 23 Temmuz 2021

Yorum: Tek kelime ile mükemmel bir üst modeli ile bunun arasında kalmıştım iyi ki bunu almışım. zaten evde birkac kişi olunca yapay zeka kimi takip edeceğini bilemiyebiliyormuş. gerekli bir özellik değil manuel iç fam döndürme sistemi var iç tarafındaki kapakciklari birini mutfağıma birini koridoruma birini salonuma çevirdim bütün ev aynı anda buz gibi olDevamını Oku
İsim: g** k**
Tarih: 16 Ağustos 2021

Yorum: klasik samsung kalitesi. kesinlikl tavsiye ederim
İsim: M** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Satıcı: DIJITALMARKET

Yorum: Üründen,fiyattan ve servisten çok memnun kaldım Teşekkürler Trendyol.
Tarih: 06 Temmuz 2021
Satıcı: Galeri Beyaz

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: Koray Ö.
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: Mükemel çok memnun kaldım efsane soğutuyor
İsim: O** K**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Satıcı: ENUCUZUNADRESİ

Yorum: Yaklasik olarak 1 aydir kullaniyorum. Tereddütsüz alabilirsiniz. Tavsiye ederim
İsim: m** i**
Tarih: 16 Ağustos 2022
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Sorunsuz Elime ulasti bu güzel deneğim sayesinde Teyzemede aynısından Sipariş verdik bir Sene sonrasına
İsim: Duygu A.
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: çok memnun kaldık 🙏
İsim: Gülcan k.
Tarih: 28 Temmuz 2021

Yorum: Çok memnun kalp kayınvalideme aldık
İsim: H** Ş**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Akşam 23.30 gibi sipariş verdik ertesi gün öğlen teslim edildi. Salonumuzda kullanıyoruz 27 derecede bile nasıl serinletiyor. Çok memnun kaldık
İsim: H** S** B**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: Ürün bugün montaj yapıldı. İlk gün icin gayet güzel.
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Sorunsuz ulaştı, kargo2 gün içeresinde geldi . Bayıldık en uygun fiyata aldık 👍🏻
İsim: H** K**
Tarih: 26 Ağustos 2022
Satıcı: TekÇarşı

Yorum: Uzun araştırmalar sonucunda tercih ettiğimiz için çok memnunum. kargo hızlı ve eksiksizdi. Servis hizmeti çok iyiydi. Tertemiz çalıştılar ve montaj yaparken çok titizlerdi.
İsim: Y** A**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Satıcı: FIRSATLAR ALEMİ E-TİCARET MAĞAZASI

Yorum: Ürün çok iyi geldi herkese tavsiye ederim
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Gayet güzel
İsim: C** T** B**
Tarih: 17 Mart 2023

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Merak Edilenler

Soru: merhaba koca eline gonderimiz yokmu almak istiyoruz ama bir türlü olmuyor
Cevap: Merhaba sadece İstanbul’a satıyoruz

Soru: Gaziantep e satış var mı
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: montajı nasıl olacak
Cevap: Değerli Müşterimiz, montaj samsung yetkili servislerince ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Yetkili servis veya müşteri hizmetlerini arayarak randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Motor klima arası bağlantı bakır boru montaj kaç metre? ( motor klima ara uzaklığı kaç metre)
Cevap: Merhaba, bakır borusu 5 metredir

Soru: merhaba ürünü almak istiyorum ama bolgeme satış yok gibi bişey çıktı ne yapmam gerek
Cevap: Merhaba efendim , sadece İzmir iline satışımız var.

Soru: Hangi firmayla gönderiyorsunuz cihazı acaba?
Cevap: merhaba; ups kargo veya Aras kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Soru: Türkiye samsung garantili mi? Ve motoru 10 yıl garantili mi?
Cevap: Merhaba, Ürünlerimiz Samsung Türkiye garantilidir. 10 Yıl motor garantisi vardır.

Soru: Merhabalar ürün alım sonrası kurulum nasıl oluyor herhangi bi ücret ödeniyormı
Cevap: Merhaba, Trendyol'a ödediğiniz tutar haricinde herhangi bir ek ödeme talep edilmemektedir. Ürün kargo bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünün iç ünitesi ile dış ünitesi arasında kullanılacak olan bakır boru 5 metre olarak tarafınıza gönderilmektedir. Ekstra boru ihtiyacınız olması durumunda sadece bu borulama işlemi için ücret ödemeniz gerekmektedir.

Soru: AR9500T ile Samsung AR18TSHZHWK/SK Premium 18000 BTU A++ Inverter arasındaki fark nedir
Cevap: Ürün modeli Samsung AR18TSHZHWK/SK'dır efendim AR9500T model ismi aynı ürünlerdir.

Soru: Üretim yılı kaç
Cevap: Merhabalar üretim yılı 2021 dir.

Soru: çift girişli mi
Cevap: Tek girişli efendim.

Soru: WiFi mevcutmu
Cevap: Teknik detayları markanın müşteri hizmetlerinden veya teknik servisten bilgi alabilirsiniz.

Soru: Merhabalar Ürünün montajını binanın dış cephesine montaj yaptırabilirmiyim?
Cevap: merhaba samsung yetkili servis ile görüşebilirsiniz

Soru: Bir saatde kaç kw elektrik yakıyor acaba
Cevap: Güç Kaynağı (Φ/V/Hz) 1 / 220 - 240 / 50 Güç Tüketimi (Soğutma, W) 1450 Güç Tüketimi (Isıtma, W) 1750 Çalışma Akımı (Soğutma, A) 6.6 Çalışma Akımı (Isıtma, A) 7.9

Soru: Yani kaç metre kareye olur
Cevap: merhaba 30 m2 kadar soğutabilir efendim kullanıcağınız alanda çalışan elektronik cihaz cephe, pencere vb. klimanın çalışma performansını etkileyen durumlardır.

Soru: Merhabalae wifi özelliği mevcut mu genel yok yazıyor ama yorumlarsa var gibi yazılmış emin olamadım
Cevap: Merhaba, yoktur.

Soru: Hataya gönderim yapıyor musunuz
Cevap: Maalesef efendim.

Soru: kurulum ücretsiz mj
Cevap: Ücretsiz montaj

Soru: Scop değeri kaç acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz; ürün SCOP (W/W, Sezonsal Verimlilik) 3.80 olarak belirtilmektedir.

Soru: montaj dahilmi
Cevap: Merhaba, evet montaj dahildir.

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip Resim Galerisi

AR9500T AR18TSHZHWK A++ 18000 BTU Inverter Klima Duvar Tip En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü