(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Tavsiye Eder Misiniz ?

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Şuanki Fiyatı Ne Kadar 31929.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Hakkında yaklaşık 871 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Detaylı Bilgi

_x000D_

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Altus (ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima ürününü 31929.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Yorumlar Ve Değerlendirmeler
31929.0 Tl ye satışta olan (ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
871 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: birşey alırken ince eleyip sık dokuyanlardansaniz bunu kesinlikle almalısınız biz çok beğendik servis gelip ücretsiz kurumlum yaptı kargolama harikaydı çok hızlı geldi hıc sorun yaşamadık...
İsim: f** e**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ünal DTM

Yorum: Hızlı teslimat Allah razı olsun ❤🙏🏻
İsim: Meltem A.
Tarih: 07 Temmuz 2021
Satıcı: TekÇarşı

Yorum: Çok memnun kaldık. İzmir sıcağı için kurtarıcı 😂
İsim: R** E**
Tarih: 21 Nisan 2024
Satıcı: Canmarket

Yorum: gayet başarılı yazlığımız için aldık sağlam geldi satı çok ilgiliydi
İsim: D** y**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: ZERDAHOME

Yorum: Cok iyi soğutma dondurdu evi
İsim: A** A**
Tarih: 11 Ocak 2023
Satıcı: Bezna pazarlama

Yorum: çok memnunum tereddüt etmeden alınacak bir ürün 👏
İsim: **** ****
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: mükemmel bi ürün sadece kurulum için 15 gün sonra geldiler yaz ayında aldığım için yoğunluk çokmuş ama çok memnunum hem ısıtma hem soğutma güzel
İsim: R** M** Y**
Tarih: 08 Şubat 2024
Satıcı: Tütüncü AVM

Yorum: teslimat hızla elime ulaştı. servis biraz uğraştırdı ama ürün gayet iyi. yani Şanlıurfa adeta çöl sıcağında ben odamda gayet rahat bir şekilde oturuyorum. parasını hak ediyor. marka takıntısı yapmaya gerek yok. kesinlikle alabilirsiniz. satıcıya teşekkür ederim
İsim: İ** H** D**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Arçelik altus kalitesi. Dış ünite çok sessiz. Soğutma performansı iyi. Servis tarafından sağlam kuruldu. Memnunum. Ben aldıktan sonra indirim yapan trendyola bi miktar kızgınım
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Çok beğendik, servisçileri çok ilgili kargo da çok çabuk elimize ulaştı teşekkürler
Tarih: 01 Ağustos 2022

Yorum: ürün hasarsız şekilde ve kısa sürede elime ulaştı kurulumu hemen ertesi gün yapıldı sıcacık evimde oturuyorm gerçekten şimdiden memnunum klimadan ve servis dâhil herkes bu ürünü aşırı övüyor cok teşekkür ederim ayni ayarda farkli klima markalarina cok para vermektense bu klimayi alin lütfen
İsim: d** i**
Tarih: 17 Aralık 2021
Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

Yorum: Çok sağlam geldi
İsim: H** S** A** A**
Tarih: 28 Mayıs 2022
Satıcı: Uygunavar

Yorum: Güzel ve kullanışlı ürün
İsim: Y** S**
Tarih: 04 Şubat 2022
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: gayet memnun kaldim tereddüt ederek aldığım bir ürün Iyiki aldim
İsim: z** t**
Tarih: 22 Temmuz 2022
Satıcı: ŞENLİKAVM

Yorum: Çok beğendim şimdilik sıcak olarak kullanıyoruz memnun kaldık tsk trendyol
İsim: Z** Ö**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Piyasadan daha uygun fiyata buradan alınabilir, çabuk ulaştı sağlam geldi sıkıntısız kullanıyorum.
İsim: A** S**
Tarih: 02 Ekim 2021
Satıcı: EVKOLİK

Yorum: servisi bekliyoruz ürün sağlam geldi teşekkürler
İsim: M** D**
Tarih: 13 Temmuz 2023

Yorum: F.P. ürünü. Mağaza hızlı ve güvenilir. Teşekkürler... Servis kurulumunu yaptı. sorunsuz bir şekilde çalışıyor...
İsim: H** Ç**
Tarih: 01 Şubat 2022

Yorum: Gerçekten süper ürün güvenerek alınır.
İsim: D** G**
Tarih: 06 Ağustos 2023

Yorum: Cok güzel bir ürün sessiz ısıtması soğutması memnun kaldik
İsim: A** C**
Tarih: 17 Haziran 2023
Satıcı: Güçlü DTM

Yorum: Sorunsuz. Servis de profesyonel çalışıyor.
Tarih: 17 Mayıs 2022
Satıcı: ZERDAHOME

Yorum: İndirimdeyken aldım çok güzel
İsim: S** Y**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel bir cihaz tavsiye ederim
İsim: M** G**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: kesinlikle tavsiye ederim iç ve dış ünite gayet sessiz soğutması çok çok iyi servis hızlı nakliye biraz yavaş ama teslimat iyiydi ürün güzel paketlenmiş uygun fiyata + 4 yıl garanti yapıyorlar daha ne olsun
İsim: S** G**
Tarih: 07 Haziran 2022
Satıcı: Uygunavar

Yorum: Çok güzel bir ürün uyku modunda çok sessiz gayet şık tavsiye ederim. Mıtsubıshı almıştım çok da para verdim hiç gerek yok.
İsim: İlyas A.
Tarih: 09 Nisan 2022
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Ürünü alalı iki hafta oldu kocaman salonu 10 dakikada ısıtıyor. Almadan önce çok araştırdım sonuçta altus Arçelik malı olduğu için tercih yaptım iyi ki de almışım çok memnunum kesinlikle tavsiye edebilirim herkese. Ayrıca servisinde ve montajında da herhangi bir sıkıntı yaşamadım klimanın geldiği gün serviste iletişim kurdum ertesi gün dedikleri saDevamını Oku
İsim: Ünal M.
Tarih: 15 Nisan 2023
Satıcı: Tütüncü AVM

Yorum: urun cok guzel yetkili servis cok ilgili muhtesemsin altus
İsim: F** S**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Satıcı: BeyTek Teknoloji

Yorum: Şimdiye kadar aldığım en iyi ürün diyebilirim hatta birtanede altus derin dondurucu almayıda düşünüyorum imkânlarım el verirse tabikide herkese tavsiye ederim gördüğünüz gibi gelin gibi saklıyorum servis ve kurulum mükemmel herkese tavsiye ederim..
Tarih: 19 Nisan 2022
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Cok memnun kaldım tafsiye ederim
İsim: H** K**
Tarih: 06 Kasım 2022
Satıcı: BEM TEKNOLOJİ

Yorum: kargo ve paketleme iyiydi,serviside gayet iyi kullanmaya başladık gayet güzel fiyat performans ürünü 😊
İsim: hakan k.
Tarih: 21 Kasım 2021
Satıcı: Makroreyon

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba cihazı aldım sizden ricam paketleme konusunda özen gösterirseniz sevinirim sıkıntı çıksın istemeyiz iki taraf içinde mağlum ürün ağır kargocular çok dikkat etmiyor şimdiden teşekkür ederim birde kurulum için yetkili servise ücret ödemesi yapılacak mı
Cevap: Ürün sıfır paketinde gönderim yapılmaktadır. Garantisi mevcuttur.Kurulumu yetkili teknik servis tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Soru: Merhaba kolay gelsin Mersin ilçesinde oturuyorum hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: merhaba mersine horoz lojistik ile gönderim sağlıyoruz

Soru: Montaj bedava ücretsiz mı?
Cevap: Merhaba Marka Çagrı merkezini arayarak ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Garantili olması için Servis kurması zorunludur efendim.

Soru: Peki montajı yarın yapabilecek misiniz
Cevap: Merhaba Marka Çagrı merkezini arayarak ücretsiz kurulumdan yararlanabilirsiniz. Garantili olması için Servis kurması zorunludur efendim.

Soru: Merhaba Adana Kozan’a gönderiminiz varmı
Cevap: Merhaba efendim sadece İstanbul iline satış yapıyoruz.

Soru: montaj ücretsiz mi
Cevap: Ücretsiz efendim

Soru: Montaj kim yapılıyor ??
Cevap: Merhaba montaj yetkili servisler tarafından yapılır

Soru: merhaba kurulum ücretsiz mi
Cevap: merhaba kurulum arçelik-beko yetkili servislerimiz tarafından ücretsizdir

Soru: Kurulum için iletişime geçebileceğimiz bir numara var mı acaba
Cevap: Sizlere en yakın Altus servisi ile iletişime geçebilirsiniz efendim

Soru: hangi sehirden gonderiyorsunuz
Cevap: Hataydan efendim

Soru: MrB klimam geldi kurulum için nereyi arıyoruz ve ne yapmamız lazm
Cevap: altus servisini efendim

Soru: Ürün 35 m2 alanı sogutur mu, yeterli midir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün 18000 BTU, 35 M2 için ihtiyacınızı karşılayacaktır. Saygılarımızla.

Soru: kurulum yapılıyor mu
Cevap: ARÇELİK SERVİSLERİ TARAFINDAN ÜÇRETSİZ KURULUM YAPILMAKTADIR

Soru: kurulum için
Cevap: Merhaba Ürün Marka Çagrı merkezini aramanız yeterli efendim ücretsiz olarak servis gelip kuruyor

Soru: İstanbul hangi semttesiniz
Cevap: merhabalar, beykoz efendim

Soru: dijital ekran varmı
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz Mesai Saatlerimiz Hafta İçi : 08:00-17:00 Ve Hafta Sonu Cumartesi 08:00-13:00 Saatlerindedir.Şuanda Mesai Saatleri Dışında Olduğumuzdan Dolayı Sorularınızı Mesai Saatlerimizde İletmenizi Rica Ederiz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz - EVKOLİK-1579

Soru: Hatay bölgesi için hangi korgo firmaları ile çalışıyorsunuz
Cevap: merhaba il hatay mı?

Soru: kurulum ucretlımı
Cevap: Efendim kurulum ücretsizdir

Soru: şu an alsam ne zaman gelir ve montaj kaç gün içinde olur
Cevap: merhaba tahmini 1 hafta. Altus müşteri hizmetlerinden ücretsiz kurulum için randevu alabilirsiniz

Soru: kurulum hangi firma yapıyor ücretsiz mi?
Cevap: Merhaba Altus Arçelik servisi tarafından kurulmaktadır efendim.

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima Ürüne Ait Resimler

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk1840 18000 Btu A Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü