(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Alınır Mı ?

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Bu Ürünü Almalı Mı?
(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Şu Anki Satış Fiyatı 19300.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Kullanıcı Yorumları Nasıl?

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yaklaşık 33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Ürün Tanıtımı

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Ürününün Satıcısı, Altus (ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima ürününü 19300.0 Tl'den Satılmaktadır.

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Yorumlar Hakkında Bilgi
19300.0 Tl ye satışta olan (ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
33 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürün çok iyi ama servis 15 gün sonra kurdu onda da yanlış kurulum nedeniyle su akıttı toplam 30 gün sonra hata düzeltildi
İsim: B** Ç**
Tarih: 23 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EGE TEKNO

Yorum: Çok beğendik muhteşem soğutuyor
İsim: **** ****
Tarih: 15 Temmuz 2024
Satıcı: YUNUSOĞLU HOME

Yorum: sorunsuz geldi satıcı ilgiliydi
İsim: Z** Ç**
Tarih: 28 Haziran 2024
Satıcı: KAYRADTM

Yorum: buz gibi hava veriyor çok güzel
İsim: M** K** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Mayıs 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: çok memnunuz üründen. yaz sıcaklarında resmen kurtarıcımız oldu..
İsim: P** B**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: çok mükemmel ürün tavsiye ederim alıcılara teşekkürler
İsim: H** b**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: memnunuz gayet iyi
İsim: S** K**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: 17 temmuzda teslim aldığım ürün için montaj yapılması talebinde bulundum Ağustos ayına girdik hâlâ montaj yapılmasını bekliyoruz
İsim: A** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: fiyat çok iyi işlerinde kullanılıyor
İsim: V** T**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ürün 🥇🥇🥇🥇🥇
İsim: E** K**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Ürün kurulum olmadan yorum yapmak istemedim. Şuan kullanmaktayım fiyat performans ürünü muhteşem derecede soğutuyor. Tavsiye edilir
İsim: A** Ç**
Tarih: 28 Haziran 2024
Satıcı: Beyaz Live

Yorum: Ürün den memnunuz
İsim: m** k**
Tarih: 02 Haziran 2024
Satıcı: modatrend34-istanbul

Yorum: boyutu küçük ama işlevi super kapılar hep açik
İsim: G** A**
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: modatrend34-istanbul

Yorum: Soğutması gayet iyi bence yeterli bir klima
İsim: İ** y**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: Alalı 10 gün oldu servis 1 ay sonra ya gün veriyor kendi paramla montaj yaptıracagım… bir daha altus ve arçelik alsa almam
İsim: Gönül Ç.
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bir klima
İsim: B** T**
Beden: 28 Haziran 2024

Yorum: Gelmedi klima
İsim: V** K**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: almayın aldırmayın ürünü kurmaya gelecek servis 20 gün sonraya gün veriyor.
Tarih: 05 Temmuz 2024
Satıcı: Makroreyon

Yorum: 4 Temmuz akşamı sipariş verdim, 9 Temmuz'da elime ulaştı, 11 Temmuz'da da montaj ekibi(Isparta) gelip klimayı kurdu. Soğutma da gayet iyi şu ana kadar. Her anlamda mükemmel
Tarih: 16 Temmuz 2024
Satıcı: ENUCUZUNADRESİ

Yorum: Montaj için hemen randevu alabildim. Yorumlarda montaj icin çok geç geliyorlar dedikleri için biraz tereddütle almıştım ama kargo geldikten 3 gün içinde gelip taktılar.Antalya'da gayet ideal fiyat performans ürünü 2 aya yakındır kullanıyorum gayet memnun kaldım.
İsim: Y** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Satıcı: Uygunavar

Yorum: Firma çok ilgiliydi. Satın aldıktan hemen sonra hem bilgilendirmek için hem de fatura teyidi için aradı.
İsim: Y** P**
Beden: 17 Haziran 2024
Satıcı: enuygunkombi

Yorum: Ürün hızlı teslim edildi herkes kurulumdan yakınmış ama yazın ortasında klima almaya kalkarsanız tabi beklersiniz uzun süre 20 temmuzda teslim edildi 2 ağustosta da takıldı gayet iyi teşekkürler iyi çalışmalar
İsim: Ş** N** G**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün montaji daha yapilmadi ama arcelik grubu montaj tarihini 25 gün sonraya veriyor bu sezon içinde çok büyük bir sıkıntı bence firma için olumsuz bidaha arcelik grubu urun almam galiba
İsim: Yakup Y.
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: merhaba bu üründen bizde aldık fakat dış cepe takma aparatı yani panel bağlantıları ve su bağlantı borusu olarak ekstira bir koli yok servis gelmeden kolileri acmadik acaba içerisindeki yoksa servismi getiriyor trend yola yazdık cvp gelmedi bilgisi olan varmı alan arkdaslar satıciya nasıl ulaşa bilirim puanı şimdilik bu şekil verdim kurum gerceklesDevamını Oku
İsim: P** T**
Tarih: 28 Temmuz 2024
Satıcı: Uygunavar

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 15 metrekare ye uyramı
Cevap: Evet uyar efendim

Soru: iç ünite diş ünite kaç db ses?
Cevap: Ses Seviyesi (dB) 70

Soru: 20 metre kare icin uygun mu
Cevap: Merhabalar efendim, Yetersiz kalabilir, 12000lik klima öneririz iyi günler dileriz.

Soru: kurulum yapim çalıştırıp deniyorlarmi yoksa elektrikçi gelsin deyip birakiyolarmi
Cevap: Elektrik işlemi size aittir

Soru: merhabalar en küçük odaya alcaz uygun olur mu?
Cevap: Merhaba m2 bilginiz önemlidir

Soru: Bunu sizin mi kuracağınızı yoksa benim mi kurmam gerektiğini sormak için gönderiyorum.
Cevap: Merhaba Arçelik-beko yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz olarak kurulum yapılmaktadır

Soru: merhaba bodrum için montaj arcelik tarafından ve ücretsiz mi yapılıyor? teşekkürler
Cevap: merhaba arçelik-beko yetkili servislerimiz tarafından ücretsiz kurulum yapılmaktadır

Soru: merhaba 18 lik midir
Cevap: merhaba 9 luk

Soru: Servis eve gelmeden önce bizim, elektrik ile ilgili bir işlem yapmamız gerekiyor mu? Yoksa, her şeyi komple servis mi hallediyor, elektrik dahil?
Cevap: Merhaba elektriği sizin elektrikçiden hallettirmeniz gerekiyor

Soru: MERHABA SICAK DA UYGUN MU KIŞ ICIN
Cevap: Merhaba hem ısıtma hem soğutma

Soru: kaç ayardir
Cevap: merhaba 9000 btu

Soru: merhabalar.Mersin iline gönderim oluyor mu iki klima bir ankastre fırın almak istiyorum
Cevap: Merhaba malesef biz İstanbul’a satıyoruz sadece

Soru: 16 m2 için uygun mu?
Cevap: Evet efendim rahatlıkla soğutup ısıtacaktır

Soru: Edirne Keşana montaj yapabilir misiniz?
Cevap: Merhabalar; Arçelik Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlamanızı rica ederiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: ses cikariyormu
Cevap: Merhaba ürün sessizdir

Soru: kaç litre acaba
Cevap: Merhabalar efendim Soğutma kapasitesi 9000BTU dır, İyi Günler Dileriz.

Soru: kumanda varmı
Cevap: Merhabalar; ürünün kumandası mevcuttur. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder mutlu ve sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba bursa Orhangazi servisi arcelikmi yapiyo
Cevap: Evet efendim arayıp servis ile görüşebilirsiniz

Soru: Merhaba, servis için arçeliki arayıp mı kurulum talep edeceğiz?
Cevap: merhaba evet efendim.

Soru: montaj dahil olunca servis mi kutacak
Cevap: Evet efendim servis kuruyor

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima Ürün Resimleri

(ARÇELİK MONTAJ DAHİL) Alk9070 9.000 Btu A Inverter Klima En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü