Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatına Göre Alınır Mı

Hande

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Şu Anki Satış Fiyatı 5899.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Hakkında yaklaşık 98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Ürünün Detayları

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı ürününü 5899.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Ürünü Kullananların Görüşleri
5899.0 Tl ye satışta olan Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: erkek arkadaşıma aldım bayadır istediği bir üründü çok sevdi seskalitesi herşeyi çok iyidi paketlemesi de güzeldi hasarsız geldi
İsim: Z** M**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JetKlik

Yorum: Ürün aşırı iyi ve çok şık duruyor. Ses performansı da güzell. Tavsiyeederim ✨
İsim: Y** B**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: ürün kaliteli ve konforlu
İsim: H** A**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Aylardır kullanıyorum çok memnunum keşke daha önceden alsaydım diyorumbazen kendi kendime
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Sonar uygulaması ile bambaşka deneyimler sunuyor. Kablolu kulaklıktangeçtim hani gençleştim resmen repliği vardır ya resmen onu yaşadımmuazzam bi konfor ve muazzam ses kalitesi kesinlikle tavsiye ederimtelefonda tablette(iPad pro) ve ps5 de de sorunsuz çalışıyor aşırı güzel.
İsim: Ö** D**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: kafaya tam oturuyor gerçekten çok rahat kablosuz kulaklık gerçektenmuazzam bir şey 🥰
İsim: H** F** T**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Ses kalitesi çok iyi
İsim: H** A**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: sorunsuz geldi çok teşekkür ederim
İsim: B** A**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: kargo hizi da paketlenmeside kulakligin kaliteside 10/10
İsim: C** R** Ö**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Mükemmel kulaklık tereddütsüz alabilirsiniz.
İsim: B** A**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: Eğer oyun kulaklığı olarak alıyorsanız çok güzel bir kulaklık ama müzikdinlemek için alıyorsanız çok kaba durur kulağınızda
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Kargo cok hizli geldi urun gercekten kaliteli
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Mikrofon harici ses kalitesi falan harika ancak ses ayarlarınızıyaparsanız mikrofon kaliteside güzel olacaktır.
İsim: B** K**
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: bayadir istedigim bir urundu kulakligin rahatligi ses kalitesialabildiginiz verim gercekten bu fiyati hakediyor
İsim: N** K**
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: cok hizli geldi gercekten 24 saat dolmadan urun elime ulasti. hatasiz sorunsuz
İsim: D** Ö**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: ürünü daha 1 kere şarj yapmışımdır şarjı bitmiyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: k** d**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: bozuk geldi cart curt diyenler kargo yırtık hasarlı diyenler kargotransfer merkezlerinde veya araçların içinde hasar alıyor satıcıylaalakası yoktur kendim kargocu olarak çalışıyorum ve satıcı yırtıkyolladı yorumları çok saçma geliyor adam sana niye yırtık yollasın ürüngayet güxel bir şekilde geldi şansıma hasar görmemiş kargoda gayet güzelçalışıyorDevamını Oku
İsim: B** D**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok rahat bir kulaklık Beğendim ses kaliteside güzel mikrafon da idareeder programdan soner ses ayarı yapabiliyorsunuz ürün kalitesi süper
İsim: N** C**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: M** y**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Dışardan ses almıyo tizleri falanda çok iyi alınır .
İsim: B** S**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Konforlu, üst bant başınızı ağrıtmıyor, kulaklıklar kulağınızıacıtmıyor. Ses kalitesi çok iyi. Kulak padlerinin kumaş olması kulağınızterlemesini epey azaltıyor. Bilgisayar uygulaması çok detaylı,istediğiniz ses ayarlarını yapmak biraz zahmetli olabiliyor ama hazırayarlar gayet iş görüyor. Tek eksiği kutunun içinden yedek pad çıkmaması...
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: premium bi kulaklik
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Çok hızlı, hasarsız ve kusursuz bir şekilde geldi. Satıcıya çok teşekkürederim. Ürün MÜKEMMEL. Zaten ödüllü bir kulaklık. Keşke daha önce alsaydım.
İsim: D** İ**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Alırken çok canım yandı ama kullanmaya başladığım ilk saniyeden itibarenher kuruşunu hakettiğini belirtmek istiyorum, direkt kaliteyihissediyorsunuz. 5 saat kullandım ve büyük kulaklarıma rağmen çok hafifbir ağrı vardı hissetmek zordu. Alacak olanlar düşünmesin alsın şiddetletavsiye ediyorum…
İsim: A** K**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Ergonomisi tartışılmaz
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: çok memnun kaldım tavsiye ederim
İsim: EMİN Ö.
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: beğendik harika tüm övgüleri hak ediyor
İsim: m** t**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Oğlum aldı çok memnun kablosuz
İsim: ö** s** i**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: kullanisli alinabilir
İsim: M** A**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: oğlum çok isteyerek aldı..ve memnun kaldı..
İsim: Ş** B**
Tarih: 17 Eylül 2023

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhabalar, mikrofon çıkartılabiliyor mu acaba??
Cevap: Merhabalar mikrofon sabittir. Saygılarımızla... Jetklik.

Soru: katlanabilir mi?
Cevap: Merhabalar kulaklığın katlanabilir özelliği bulunmamaktadır. Saygılarımızla..Jetklik.

Soru: mikrofonu kapatabiliyormuyuz
Cevap: Merhabalar evet mikrofon kapama tuşu vardır.

Soru: PS4 uyumlu mu
Cevap: Merhabalar; PS4 uyumludur. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Bluetooth ile telefona baglanilabiliniyor mu ?
Cevap: Merhabalar; Bluetooth özelliği bulunmamaktadır. 2.4 Ghz'lik alıcı ile eşleştirip kullanılmaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: merhabalar, üründeki wirelessın ucu typce c midir?
Cevap: Merhabalar evet type-c girişlidir. Saygılarımızla...jetklik.

Soru: İyi günler kablolu olarak da kullanılabiliyormuyuz acaba?
Cevap: Merhabalar; Kablolu olarak da kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Merhaba, iphone 14 ile uyumlu mudur?
Cevap: Merhabalar; iPhone 14 ile uyumlu değildir. Bluetooth özelliği olan aşağıda linkini paylaştığımız Arctis Nova 7 modelini tercih edebilirsiniz. https://www.trendyol.com/steelseries/arctis-nova-7-wireless-ve-bluetooth-kablosuz-oyuncu-kulakligi-siyah-p-356740283?boutiqueId=61&merchantId=220053

Soru: Telefona uyuyor mu
Cevap: Merhabalar. USB-C ile kablosuz olarak telefonda kullanabilirsiniz. Saygılarımızla. JetKlik.

Soru: PC baglanabılıyormu
Cevap: Merhabalar, PS5, PS4, PC, Android, Switch, USB-C iPad'ler ve benzeri için USB-C çoklu sistem uyumluluğuyla birlikte PC için tasarlanmıştır. Saygılarımızla, JetKlik

Soru: ürün usb(kablodan bahsetmiyorum) ile mi yoksa Bluetooth ile mi
Cevap: Merhabalar; Bluetooth özelliği bulunmamaktadır. 2.4ghz wireless alıcı ile kablosuz bağlanmaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: pubg de ses gecikmesi olurmu
Cevap: Merhabalar; Ses gecikmesi yaşamadan kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: İphone 11 model telefonumda type c çeviri ile kullanabilir miyim? Birde bilgisayarımda type c girişi yok usb to type c alsam kullanabilir miyim?
Cevap: Merhabalar; iPhone'unuza lightining'den type-c'ye çevirici adaptör bulabilirseniz kullanabilirsiniz. Kutu içerisinde type-c'yi usb'ye çeviren uzatma kablosu yer almaktadır. Bilgisayarınızda kullanmak için ekstra bir çevirici almanıza gerek yoktur. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Bluetooth özelliği varmış
Cevap: Merhabalar; Arctis 7+ modelinde bluetooth özelliği bulunmamaktadır. Arctis Nova 7 ve Arctis 9 modellerinde bluetooth özelliği vardır. Arctis 7+ kulaklıkta wireless alıcı ile kablosuz bağlantı yapılmaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Merhabalar Stoklar Yenilenecekmi
Cevap: Merhabalar; Ay sonuna kadar stok girişi beklemekteyiz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: ürünün kablosuz kullanmak için alıcısının girişi type-c mi yoksa usb girişli mi ? Teşekkürler...
Cevap: Merhabalar; Alıcı Type-C girişlidir ancak kutu içerisinde usb girişe çeviren dönüştürücü mevcuttur. Her iki girişle de bilgisyarınıza kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: playstation 5 slim de kulnabilirmiyim
Cevap: Merhabalar; PlayStation 5 ile uyumludur. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Typc c ucunu kaybettim nasıl alabilirim
Cevap: Merhabalar; Kablosuz alıcıyı kaybettiyseniz malesef stoklarımızda bulunmamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: iPad mini 6 için uyar mı gecikme yapar mı
Cevap: Merhabalar type-c giriş mevcut ise sorunsuz kullanabilir gecikme yaşamazsınız ama bluetooth ile bağlanırsanız farkedilmeyecek kadar az bir gecikme yaşarsınız. Sayıglarımızla...Jetklik.

Soru: aux kablosu içinden çıkıyor mu
Cevap: Merhabalar; 3.5mm'lik jak kablosu mevcuttur. Saygılarımızla, JetKlik...

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Resim Galerisi

Arctis 7+ Beyaz Kablosuz 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü