Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Alınmaya Değer Mi

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Alınmaya Değer Mi?
Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Şu Anki Fiyat Aralığı 5499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Hakkında yaklaşık 139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Ürün Bilgisi

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı ürününü 5499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Kullanıcı Geri Bildirimleri
5499.0 Tl ye satışta olan Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
139 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kaliteli bir ürün, ses kalitesi çok iyi herhangi bir gecikmehissetmedim. Bilgisayarımda direk type-c girişi olmadığı için kutudagelen adaptörü kullandım, sorunsuz çalıştı ve uzunluğuda yeterli.Kulaklık üstünde bulunan girişten aux kablosu ile ses çıkışı daalınabilmesi Xbox'ımı istediğimde hoparlöre bağlamamda kolaylık sağladı.Şarj süreside çok iyi,Devamını Oku
İsim: A** U**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: BSlina

Yorum: kız arkadaşımla birlikte beğenip ikimize de aldık ürün elimesiparişimden 2 gün sonra geldi kalitesi olsun paketlenmesi olsun çokgüzeldi kullandığım en güzel kulaklık olabilir bundan önce de bir sürükulaklık kullandım razer, steelseries arctis 3, hyperx ama bundakirahatlık hiçbirinde yoktu herkese tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: hızlı ve sağlam geldi
İsim: Ü** D**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: ürün çok güzel paketlenmiş ve korunaklı bir şekilde çok hızlıgeldi..performansı zaten tartışılmaz
İsim: z** ç**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: oğluma aldım memnun kaldı
İsim: Ö** B**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Oğluma aldım oyun oynarken takmaya beğendi istediği özellikteymiş
İsim: A** t** G**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Harika ürün teşekkürler
İsim: Ü** S**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: eşime hediye olarak aldım çok beğendi.
İsim: D** G**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Pc için tereddüt eden arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir mükemmel ürün
İsim: b** ç**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: Çok kaliteli çok şık
İsim: K** D**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Steelseries Arctis 7, 7+ hiç bir farkı yok. Sadece Xbox edition olarakpiyasaya sürülmüş, tıpkı 7+ ps5 e özel edition olduğu gibi. Bende 7+vardı memnun kaldım ve fiyatı uygun olduğu için bunu yedek olaraksipariş ettim. Tek sorun kullanılmış ürün gönderdiler, plastikte yanmaizi bile var ama iade etmek ile uğraşmak istemiyorum. Genel olarakkulaklık hDevamını Oku
İsim: Muharrem R.
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Harika ürün Teşekkürler
İsim: A** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: Kulaklığı 1 hafta önce aldım, çok güzel ve çok fazla özelliği var. Heroyun için farklı equalizer (ses düzeyleri) ayarlama var. Ben öncekiseslere alışkın olduğum için kullanmıyorum ama müzik dinlerken vesaireiçin ve her şey için çok uygun fiyatı. XBox ve PC için kullanıyorum.Kutunun üstünde Nintendo Switch ve Playstation , vb cihazlar için dekullanıDevamını Oku
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: SteelSeries zaten oyuncular için kaliteli ürünler üretmesiyle bilinenbir firma. Hızlı geldi. Teşekkürler Trendyol
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Nisan 2023

Yorum: Ürün gayet iyi mikrofon ve ses düzeyi tatmin edici 2400 TL ile çok iyibir indirim var kaçırmayın derim
İsim: O** A**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: kargove paketlenmesigüzeldi. memnun kaldım.
İsim: nermin o.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: PC için Alacaklar ve aklında şüphe kalanlar için yazıyorum: Ürünsteelseries kutusunda korumalı geliyor. içinden T şeklinde donglededikleri bir cihaz var, onu üzerindeki usb cliğini etkinleştirip usbmoduna alıyorsunuz. usb olarak taktıktan sonra kulaklığın powerına uzunbasıp actgıınızda kendisi hemen eşliyor pcsiyle. Bu 4. günüm evdencalısan birisDevamını Oku
İsim: E** B**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: düşünmeden alın
İsim: Y** Ö**
Tarih: 27 Eylül 2024

Yorum: 10/10 Bir kulaklık. Çok hafif, uzun süreli kullanımlar için ideal ve seskalitesi çok iyi.
İsim: Y** A**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Satıcı: donvito

Yorum: Ürün çok güzel kullanışlı
İsim: E** S**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü bilgisiyarim için aldım cok iyi süphesiz alabilirsiniz
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: çok iyi hemen alın
İsim: U** E** Ö**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Hediyem gelmedi 😒
İsim: A** c** B**
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Ses performans ergonomi hepsinden 5 üzerinden 5 veriyorum
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Teşekkürler
İsim: Nimet Y.
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Ürün orijinal bir şekilde kapalı kutu geldi. Paketlemesi gayetözenliydi. Satıcı da ayrıca çok hızlı bir şekilde ürünü kargoya teslimetti. Üründen de memnun kaldım.
İsim: A** B** E**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: cok begendim cok hafif cok guzel
İsim: i** c**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Kulaklığı düşünmeden alabilirsiniz gayet başarılı ve sağlam orjinal ürünpaketleme güzeldi herkese tavsiye ederim
İsim: O** S**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: ürün sorunsuz ve mükemmel
İsim: B** V**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: mükkemel
İsim: R** B**
Tarih: 27 Şubat 2024

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 2022 edition mu bu
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: fiyat fazla ucuz değil mi sebebi nedir?
Cevap: Merhaba, Fiyatlar satıcıdan satıcıya değişkenlik gösterebilir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ürün televizyon ile uyumludumu bende artis 1 var onu kablosuz bir şekilde televizyona bağlıyabiliyorum eğer bu da bağlanılıyorsa alıcam
Cevap: Merhaba, kablosuz USB veya USB-C ile Windows 10 ve üzeri cihazlar ile bağlantı sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İphone 11 cihaza bluetut ıle baglatı varmıdır
Cevap: Merhaba, Kablosuz USB veya USB -C ile Windows 10 ve üzeri cihazlar ile bağlantı sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ps5'e uyumlumudur? ve 7.1 mi?
Cevap: Merhaba, ürün Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X uyumludur. Wireless desteklemektedir. Bluetooth desteği yoktur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kutu içeriğinde dönüştürücü oluyormu
Cevap: Merhaba, ürünün paket içeriği: Arctis 7X+ Headset, USB-C Kablosuz Giriş, 4-pole 3,5 mm Audio Cable, USB-C Şarj Kablosu, USB-C'den USB-A'ya Adaptör Kablosu. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kablolumu ve bilgisayara bağlanır mı
Cevap: Merhaba, Kablosuz USB veya USB -C ile Windows 10 ve üzeri cihazlar ile bağlantı sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba iPad Pro 4.nesil tablete uyumlumudur

Soru: Kardeşim paket içeriğini sormuyorum, ürün 7X mi 7X+ mı ?
Cevap: Merhaba, ürün SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Apple tabletler için ek bı parça almadan kullanıma uyumlumudur ve gecikme süresi nedir kablosuz ?
Cevap: Merhaba, Xbox Series X|S için tasarlanmıştır ve Xbox One, PC, PlayStation, Android, Oculus Quest 2, USB-C iPad’ler ve Nintendo Switch ile de uyumludur. Ultra düşük gecikmeye sahiptir Bu sayede ekranda olan her sesi anında duyabilmenizi sağlar. Bluetooth kullanımında ise önemli gecikmeler olabilir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ürün steelseries gg uygulamasında gözükmüyor Bu nedenle sidetone'u kapatamıyorum nasıl kapatacağım?
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: telefona usb olmadan bağlanabilir miyim
Cevap: Merhaba, ürün Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X uyumludur. Wireless desteklemektedir. Bluetooth desteği yoktur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: oyunlarda ses gecikmesi oluyormu
Cevap: Merhaba, Arctis 7 ve Arctis Pro kulaklıklarda kullanılan ile aynı oyun sınıfı 2.4GHz kablosuz platform. Bu size önemli ölçüde Bluetooth'dan iyi performans sağlar. Daha iyi ses kalitesi için sesler sıkıştırılmaz, bunun yerine ses kaybı önlenir. Aynı zaman ultra düşük gecikmeye sahiptir Bu sayede ekranda olan her sesi anında duyabilmenizi sağlar. Bluetooth kullanımında ise önemli gecikmeler olabilir. Satışa sunulan ürün Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün sıfır dimi
Cevap: Merhaba, ürün sıfır kapalı kutu olarak gönderilmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Sorulara verilen cevaplara baktım da çok tutarsız cevaplar var. Bluetooth özelliği olduğunu söylediğiniz cevap da var, olmadığını söylediğiniz cevap da. Ben android telefonuma bağlamak ve laptopumda kablosuz olarak kullanmak istiyorum. Bluetooth özelliği yoksa kablosuz olarak nasıl laptopa bağlayacağım ? Desteklemiyor mu ?

Soru: Arctis 7+ tan farkı nedir
Cevap: Merhaba, Ürünler ile ilgili detaylara ''Ürünün Tüm Özellikleri'' bölümünden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz SteelSeries Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: PC için type c'yi usb'ye dönüştüren dönüştürücü mü almam lazım
Cevap: Merhaba, paket içeriği: Arctis 7X+ Headset, USB-C Kablosuz Giriş, 4-pole 3,5 mm Audio Cable, USB-C Şarj Kablosu, USB-C'den USB-A'ya Adaptör Kablosu. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: USB dungle cihazla iPhone bağlanabilir mi ALICAM BAĞLANIYORSA

Soru: Bluetooth destekliyor mu ve ipad için uyumludur

Soru: Ürünü kablolu şekilde kullanabiliyormuyuz?

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı Detaylı Resimler

Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz Xbox Ve Pc Oyuncu Kulaklığı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü