Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Bu Ürünü Almalı Mı?
Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Anlık Fiyatı 1799.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Hakkında yaklaşık 131 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Teknik Detaylar

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah ürününü 1799.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Ürün Hakkındaki Yorumlar
1799.0 Tl ye satışta olan Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
131 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: hızlı teslimat, kaliteli ürün, iyi paketleme fiyata değer hediyeniz içinde teşekkürler.
İsim: Serhat S. O.
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JetKlik

Yorum: Bir tık ön yargı ile almıştım fakat aşırı memnun kaldım fiyat ve bir üstsegmentine göre aşırı kaliteli şiddetle tavsiye ederim ha bir desteelseries bir ürün aldıktan sonra bilgisayarınıza internettesteelseries'e girip sonar sistemi indirmenizi öneririm kulaklığın seskalitesini basinizi kendinize gore ayarlayabiliyorsunuz.
İsim: H** Ç**
Tarih: 13 Nisan 2024

Yorum: oğlum için aldım,severek kullanıyor
İsim: A** E**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: başarılı urun
İsim: E** A**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Kaliteli bir ürün. Oğlum için aldım çok beğendi
İsim: M** K**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Tam oyuncu kulaklığı
İsim: S** F** Y**
Tarih: 12 Kasım 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: kardeşime aldık. çok güzel ve kaliteli bi ürün kafada biraz baskı yapsada mikrofonu ve sesi baya iyi
İsim: A** A**
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: çok güzel bir ürün ses kalitesi güzel şiddetle tavsiye ederim
İsim: C** İ**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: kulaklıkların sesi kötü ve sorun kulaklıkların arızalı olması
İsim: **** ****
Tarih: 26 Eylül 2024

Yorum: ürünün kablosu 2-3 gün sonra arıza çıkarttı bir hafta olmadan iade ettim
Tarih: 24 Eylül 2024

Yorum: Başta ses alamadık pc bin driverlarını güncelleyince sorun kalktı gayet kullanışlı
İsim: Y** T**
Tarih: 23 Eylül 2024

Yorum: sesi kötü oğlum beğenmedi
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok rahat GG yazılımı oyunu çok etkiliyo Fiyatını kesinlikle hakediyo
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: ürün güzel kosa sürede elimizde oldu teşekkürler
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: Dışında sorun yok fakat ses arada sırada tek kulaktan geliyor yada hiçgelmiyor mikrofonu zaten bozuk
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: ALIN ALDIRIN ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN TAVSİYE EDİYORUM
İsim: m** t**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Kulaklık güzel
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı ve sorunsuz şekilde çalışıyor şu andaumarım uzun ömürlü olur 🤗
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz ve hızlı kargo
İsim: M** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: bundan önceki kulaklığımdan 3 tık daha iyi. guzel yanlari disari ses cokaz veriyo, esnek ve ses ayarlarini yaptiktan sonra aşiri iyi oluyor. tekproblem kargo oldu adres degismeme ragmen eski adrese yollamislardiondan dolayi hafta sonu pazar harici 3 gun gec geldi onun disinda gayet iyi
İsim: a** ş**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: fiyat performans canavarı
İsim: Ensar Y.
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: kulaklık gercekten cok zarif ve kalitesi iyi yanlız pc de 2 tanekulaklık girişi olması lazım eğer mikrofonu kullanıcaksanız benimkindetek giriş olduğu için mikrofon özelliğinden yararlanamadım ses kaliteside oldukça iyi
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: harika bi performans
İsim: u** k**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Kargo güzel paketlenmişti. Paket içeriği olması gerektiği gibi her şeyiçindeydi ve dönüştürücü kablo ile çıkması mutlu etti. Rahatlığı,mikrofonun kalitesi ve ses kalitesi arkadaşlarımla oyun oynamam vekonuşabilmem için oldukça yeterli geldi. Ses seviyesi düşük diyorsanızbir de kulaklığın kendinden yükseltmeyi deneyin. SteelSeries GGuygulamasından dDevamını Oku
İsim: S** B**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Çok kaliteli bir ürün, tavsiye ederim. Kulaklığın kendi yazılımınıindirmeyi unutmayın ses ve mikrofon kalitesi baya gelişiyor.
İsim: B** K**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: paketlenmesi mükemmeldi ses kalitesi falan herşeyi kaliteli ben çokbeğendim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz mikrofon gayet başarılı bugüngeldi hemen kullanıp yorum yapmak istedim 7.1 yok ama kulaklığın kendibı programı gibi biseyi var
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Birkaç aydır kullanıyorum. Ürün plastikten yapılmış fakat gayet kalitelimalzemesi var. Terletme yapmıyor. Ben daha pahalıyken almıştım fiyatıdüşmüş bence bu fiyata alınabilecek en iyi f/p ürünü olabilir.
Tarih: 19 Nisan 2024
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: gayet başarılı bi ürün fiyat performans diyebiliriz.
İsim: Mehmet K.
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: teşekkkürler güzeldi beğendim
İsim: M** a** E**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: Ses kalitesi muazzam şiddetle tavsiye ederim özellikle ses kasanoyunlarda oymuyosanız sesi bire bir veriyor
İsim: S** K**
Tarih: 06 Şubat 2024

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Sıkça Sorulan Sorular

Soru: kablosuzmu
Cevap: Merhabalar ürün kabloludur. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: 2 jack girişe dönüştürücüyü bir yerden alma ihtimalimiz var mı
Cevap: Merhabalar; Trendyol arama çubuğunda aratıp herhangi bir satıcıdan temin edebilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: merhabalar 7.1 nedir
Cevap: Merhabalar; 7.1 çevresel ses özelliğidir. İlgilendiğiniz Nova 1 modelinde bulunmamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: hocam benim kulaklıkta sadece hak girişi var usb kablosu kayboldu nasıl temin edebilirim
Cevap: Merhabalar; Arctis Nova 1 modeli usb girişli değildir. Jak girişlidir. Kulaklık modeliniz nedir? Ona göre yanıtlayabiliriz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: kulaklık 7+1 midir?
Cevap: Merhabalar evet 7.1 surround özelliği mevcuttur. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: Steelseries engine yi indirmeden de kullanım yapabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar evet kullanabilirsiniz. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: Usb girişi varmı
Cevap: Merhabalar; 3.5 mm jak girişlidir. Usb girişli değildir. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: laptop a bağlanır mı
Cevap: Merhabalar; Tüm laptoplarla uyumludur. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: merhabalar ürünü uzun kullanımda kulak pedleri aşınıyor yedek ped veya ücretiyle yanında ped göbderiyormusunuz
Cevap: Merhaba yedek parça malesef yoktur

Soru: aynı kulaklığın ps için olanıyla farkları neler
Cevap: Merhabalar; Konsol versiyonunda tek jakı çift jaka çeviren uzatma kablosu bulunmamaktadır. Onun dışında bir farkları bulunmamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Steel seris in uygulamasında engine de kulaklık çıkmıyor bunun bir çözümü var mıdır
Cevap: Merhabalar; Nova 1 gibi jak girişli kulaklıklarda Engine desteği bulunmamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Girişi nasıl
Cevap: Merhabalar; 3.5mm jak girişe sahiptir. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: sıfır ayarında ikinci el kulaklık alıyormusunuz efendim ya da takas
Cevap: Merhabalar. Belirtmiş olduğunuz şekilde bir işlem firmamız tarafından yapılmamaktadır. Saygılarımızla. JetKlik.

Soru: 360° ses özelliğini uygulamadan mı ayarlıyoruz
Cevap: Merhabalar; SteelSeries GG yazılımı ile uzamsal ses desteği sağlamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: 7.1 surraund ses sistemini destekliyor mu
Cevap: Merhabalar; 7.1 surround özelliği bulunmamaktadır. SteelSeries GG yazılımı ile uzamsal ses desteği sağlamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: laptopa bağlanır mı
Cevap: Merhabalar; Tüm laptoplarla ve dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: kulaklığı telefona kablo ile mi yoksa Bluetooth ile mi bağlanıyor
Cevap: Merhabalar; Bluetooth özelliği bulunmamaktadır. 3.5 mm jak kablo ile bağlanmaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Ürün bilgisayar için uyumlumu içerinde bilgisayara bağlamak için kablo var mı
Cevap: Merhabalar evet pc için uyumludur. Ürün jak girişlidir. Bilgisayara bağlamak içinse ayrıca kutu içerisinde çift jaka dönüştürücü kablo bulunmaktadır. Saygılarımızla..Jetklik.

Soru: Merhaba ürün çıkış tarihi nedir yılı, ürünü ps5 için kullanacağım pc ile ps5 aynı performansı veriyormu?
Cevap: Merhaba, 3.5mm jak ile bağlantı sağlandığı için PS5 ile uyum sağlayacaktır. Saygılarımızla, JetKlik.

Soru: Merhaba bu kulakligin kablosu kirildi ben yenisin ala bilirmiyim 3.5 mm kablo
Cevap: Merhabalar; Aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz. https://www.trendyol.com/steelseries/arctis-nova-3-5mm-ses-kablosu-p-816764665?merchantId=220053

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah Ürüne Ait Resimler

Arctis Nova 1 Multi-system Oyun Kulaklığı - Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü